אוי לא!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((

saiyanit

New member
אוי לא!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((

לפני כשעה וחצי..הייתי על המחשב..עסוקה בעיניינים שלי..עד שאחותי צועקת לי מלמטה.. " בואי מההההההר!!!! נו בואי כבר מקס מדמם!!!!!" והיא בכתה מאוד! מקס זה הכלב שלנו זה שמונה שנים בערך.. אנחנ ולא גרים באיזור עיר..אני בישוב.. ואני לא יודעת איך בכללל זה קרה!! הייתי למעלה!! הוא פצוע..בשפה..חסרה לו מעט פרווה..ובאיזור הבטן..והפצע הגדול זה ברגל השמאלית הקידמית..הוא דימם בעיקר משים..לא המון..אבל כשהוא ניסה לשרוט אתהדלת לפני שידגענו על הכל היה דם .. שמתי לו מים ומגבות על הפצעים.. והוא לא צועק..זה אומר שהוא לא ממש ממממממש סובל..אבל כואבל בטוח!! וטרינר יש..אבל הוא גר מאוד רחוק! והכלב בוכה כשהרמתי אותו אני בוכה פה כבר שעה..!! הכלב נח..טיפלתי ו רק בדרך שאמרתי לכם..וליטפתי אותו..שעה לטפתי את הכלב המסכן שלי מקס ההורים שלי התקשרו..והם יבואו מאוחר!! והם לא ניראים הכי מודאגים!! מטומטמים!!!!!!! אתם יודעים מה צריך לעשות כשאין וטרינר???????? משהו????? הכלב שלי חבר'ה!! תעזרו לי הכלב שלי פצוע

אוי... ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif ../images/Emo16.gif

אין לך שום דרך למצוא וטרינר? אמבולנס וטרינרי (ראיתי פעם בכביש דבר כזה
), אולי מונית לוטרינר?
ניר

PINK FLOYD FAN

New member
תלטפי אותו תפנקי כמה שיותר

תבדקי את האזור הפגוע ולכי כמה שיותר מהר לווטרינר ואני מקווה שהוא מחוסן

איכסה

New member
פאניקה לא תעזור

רוצי עכשיו לוטרינר, את לא יודעת מה יכולות להיות ההשלכות של זה.

saiyanit

New member
מאאאאאן

ניראה שהמצב משתפר למקס שלי!!!!!!! הוא אוכל..שותה..הולך קצת..אבל בלי הרגל הפצועה.. הוא מחוסן כן.. הוא בסדר... פשיווווווווו

חיפiשית

New member
../images/Emo7.gifמסכן../images/Emo7.gif

לא מבינה בכלבים..ובכלל לא מבינה בחיות.. תנסה לצלצל לאיזה מוקד או משהו תמיכה או לא יודעת מה..
מקווה שהכלב שלך יהיה בסדר

יש דבר כזה... אבל פרטי../images/Emo16.gif

ראיתי כמה פעמים ברחוב מכוניות עם כיתוב "אמבולנס וטרינרי"...
ניר

למעלה