אוי לא, קמחיות !

LazyGecko

New member
אוי לא, קמחיות !

יש קומץ קמחיות לבנות מעופפות באדנית התבלינים החדשה שלי נראה שהן אוהבות את הנענע. מה עושים ? זה יכול להתפשט לשאר הגינה ? (האדנית יושבת בחוץ) תודה שחר

Yuli Gama

New member
קמחית זה זו שעושה שכבה לבנה על העלה?

משהו כיסה לי את העלים של הציניות בשכבה לבנה. אם זו קמחית, אז אני מצטרפת לשאלה
סבון יעזור?

LazyGecko

New member
עד כמה שאני יודע,

קמחיות נראות כמו ברחשים קטנים מעופפים רק בצבע לבן. מישהו יכול לאשר את זה ?

shlumbergera

New member
כל המשתתפים בשרשור הזה מתארים מזיקים שונים

יש כנימה קמחית. איננה מעופפת. יושבת בחיק עלים, על גבי גזעי שיחים, בבסיס פרחים, בתוך עטיפות בצלים ועל שורשים שתחת האדמה. מפתחת סביבה חומר לבן, כעין צמר גפן דביק. מעופפים קטנים לבנים שיושבים בחלקו התחתון של העלה הם אחד הגלגולים של כנימת עש הטבק. דוק לבן על גבי העלים הוא קימחון. נגרם ע"י נבגי פטריות. לכל אחד מהנ"ל טיפול שונה. כל אחד מהנ"ל הוא חולירע במיוחד השניים הראשונים. הקימחון, אם הוא מופיע על צמח עונתי שמצוי בתהליך סגירת הבאסטה, אפשר לעזוב לנפשו ובכלל רצוי לעקור את הצמח ולהשליך לפח. שני הראשונים - חושב לטפל כמה שיותר מוקדם ואפילו טיפולים מונעים בתחילת העונה החמה, כדי למנוע התפשטות, הדבקה וניוון של הצמח. על כל הצרות האלה אפשר לבצע חיפוש הן בארכיב הפורום והן באינטרנט ולמצוא שפע אדיר של חומר.

אבוקאדו

New member
איך מטפלים הכי טוב בקימחון? טסונאמי?

מה גורם לקימחון ? יש קשר ללחות גבוהה מדי השקייה לא נכונה ? איך מצילים ומונעים? בבקשה לא לשלוח אותי למילון מונחים או חיפוש כי אני מקבלת מזה כנימות קימחון וקונפידור לא יעזור....

shlumbergera

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif-איפה האימוטיקון הכי חשוב??

טסונמי1

New member
מרססים עים ספארול-או מנצידן-

מישתדלים להמעיט בהשקיה ורטיבות עד כמה שניתן- פעם היו מגפרים עים גפריביק[גפרית] מכניסים לגרב נילון ומנופפים מעל לצמח- הבעיה עים החומרים האלה שהם לא סיסטמטיים כלומר בטל ובהשקיה הם יורדים יש לבאייר חומר יחסית חדש סיסטמטי שאמור לעזור לטווח ארוך יותר[שכחתי את שמו]

למעלה