אוי כן - כן - כן כן כן

hofity

New member
אוי כן - כן - כן כן כן

כן כן בנים ובנות - הכל סביב סקס גם כל חוויות הרומנטיקה המוזרות והשונות והטקסים והחיזורים שבהחלט הועתקו מטווס שמחזר אחריי הטווסית והבולבול שמחזר אחרי הבולבוליתתת\ חמודות הכל סביב סקס - אני בעד להפיל את האתר הכל חרטה - שלכם הדוגרית -

joy24

New member
לדוגרית (כביכול)

מעטה הציניות ....אחחח איזו חממה מתוקה ורחוקה מכל מציאות ! תורידי את החומות בובה!!!! אולי תיפגעי אבל יש גם סיכוי שתהני מעולמות מופלאים !!!!! שווה לנסות..... כנות ודוגריות היא הדרך. אבל לא לוותר על הרומנטיקה לחלוטין!!!
ליבי יוצא אליך

joy24

New member
מה אף אחד לא מתכוון לצאת פה ...

להגנת האתר .. ואני בסה"כ יום אחד פה !!!!!!1

devinchi

New member
ברוכה הבאה

יש אהבה, שינאה, סקס, עבודה, מלחמה, שחור, לבן אפילו חרטה.... בקיצור יש הכל בפרום זה בחרו באהבה. ובכלל סקס בלי אהבה נו באמת.... ברוכה הבאה

lilach_va

New member
תגובה ../images/Emo23.gif

ומה זה סקס ללא אהבה?!.... (--זנות.) הכל סובב סביב האהבה ולא ההפך... כולנו חיים בשביל לאהוב, ואוהבים בשביל לחיות. מקווה שתביני את זה לפני שיהיה מאוחר מידי...
לילך

חופית מתוקה...

האוכל לדעת בבקשה מהו ניסיונך באהבה שככה את מזלזלת בה? מהו גילך אם אפשר לשאול? בארי

amnesia

New member
התיסכול יצא,הייתי אומרת...

חווית פעם אהבה שאת מדברת ככה??? חווית את הרגעים האלו? האינטימיות שבאהבה? המגע?החום? את יודעת עד כמה זה טוב? את מדברת על סקס?תשווי סקס בלי אהבה לבין סקס עם אהבה! בלי אהבה זה פיזי.. יאאלה מתחילים גומרים מתלבשים והולכים! עם אהבה זה נשיקה אחת אחר כך עוד אחת,חיוך,עוד נשיקה קטנה ואז באה הגדולה,הנשיפות,החום, המבט החודר שאת רואה את הכל בעניים! לגמור...ולהשאר מחובקים, אחת בזרועות השני... והנשיקה שבאה בסוף... מלאה בתשוקה.....

למעלה