אוי זה נראה רע

980 תחתית למהלך הזה למטה

משם אתה תיראה שבוע ירוק ומפתיע אגב הגלום הדביק את הספוט אם שמת לב

שמע אין לך שכל

ועכשיו זה וודאי יא סתום הגלום צמוד לספוט רק בגלל שהדיווידנד של לאומי ירד אוי מעופניק,אין,אין לך מושג בשוק הזה.

ברור

מישהו טען אחרת אבל כשהמדד היה ב- 960 והגלום היה ב- 955 זה היה כסף מתנה ואתה התווכחת תמשיך לחשוב שאתה חכם ולהפסיד את התחתונים ואני אמשיך לעשות כסף שוק עוד יחזור לירוק היום ניראה מה תגיד

יוווווו אתה דפוק

באמת דפוק איך כסף מתנה יא אהבל,איך? יו אתה דפוק,אין לך מושג יא טיפש.

29 נקודות אם בשבילך זה לא מתנה

אז תהיה בריא כשהגלום היה ב- 955 אמרתי להיזהר מלשלם את ה- 5 נקודות הפרש האלה ומה יצא בסוף?? הגלום היה זה שהדביק את המדד כלפי מעלה וב- 29 נקודות לך תפרנס את השוק ותקלל שוק הולך מעל 1000 עד סוף השבוע

idoba2

New member
תרגע. אל תתרגש.

הוא יותר מועיל ממזיק.

n u 1

New member
מעופניק האחד - סגירה אדומה היום

לא יודע אם השוק יחזור לירוק היום . נראה שיש מי שמעונין שהשוק היום ישאר - אדום .

980 בטון לדעתי

יש עוד 4 ימים לפקיעה מספיק יום אחד של עליות לשלם הרבה כסף על הלונג בסטיות ובפרמיות של עכשיו כשהמדד יהיה באזור 1000 זה יהיה מהלך של 100% על קול 990 מהנקודה הנוכחית ושל בערך 150% על קול 1000 אני מאמין שזה הכיוון לימים הקרובים

לגביי ה980 של מעופניק

אני חושב שהוא צודק יש תמיכה חזקה ב980 אני מאמין שהירידה לצורך עליה לכיוון האלף למרות שלדעתי פקיעה ב980 ולמטה

yigalw

New member
תשמע מעופניק , אם יש מוכר גדול

גם גלום אופטימי לא יעזור בכמה מהתיקונים הגדולים הקודמים הגלום היה אופטימי כל הדרך למטה , אני בטוח שיש שחקנים שישמחו לקנות קצת מהשורט בסלים ללמעלה :) בסך הכל אם יש קונה גדול או מוכר גדול הנגזרים בסוף מתישרים לפי השוק נכון לטווחים קצרים לפעמים זה נראה ( וגם נעשה ) הפוך אבל טווח ארוך לא שוק הנגזרים קובע

עזוב נו אין לך מושג

זה לדבר אל הקירות איתך אין לך מושג השחלת פה אנשים שקיבלו 50 אחוז בראש בגללך

את זה עוד ניראה

תירשום לך קול 1000 הולך לאזור 400 בעוד לא יותר מידי זמן אולי כבר היום יעשה לשם כברת דרך

למעלה