אוי..זה לא יהיה קל..

Rachel47

New member
אוי..זה לא יהיה קל.. ../images/Emo15.gif

טוב חבר'ה, אין לי שמץ של מושג איך מתחילים הודעה כזאת אז אני פשוט אתחיל מהאמצע..: הפורום שלנו..פורום סאמרלנד היקר..עומד להיסגר
אני די בטוחה שזה לא הפתעה לאפחד, התוכנית בוטלה החו"ל ערוץ 3 לא עושה סימנים שהוא עומד לקנות את העונה השנייה והפורום באופן כללי בשלבי גסיסה מתקדמים. זה הדבר הכי הגיוני לעשות. ממש נהניתי להיות המנהלת שלכם בחצי השנה האחרונה, היה מוי כיף לדבר איתכם ולהכיר אתכם.. אבל עכשיו הגיע הזמן לעזוב. וואוו..רגע..צאו מהדיכאון..לא סוגרים את
אני מאמינה שאנחנו עוד ניפגש בפורומים אחרים
בכל מקרה מה שרציתי לומר זה שאני מתה על כולכם ואני אתגעגע לפורום הזה
אז שלום..או יותר נכון להתראות..
ממני רייצ'ל
(כל מה שאתם רוצים לפרוק שרשרו לפה..)

נופר 247

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אבל מה לומר זה היה די ברור...מאז שהסדרה נגמרה אז לא זז פה משהו אבל שאלה.. מתי הוא נסגר?..הרי ערוץ שלוש אמר שהוא קנה את העונה השנייה לא?

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif רחלי אני מקווה שאת....

צוחקת
טוב הייתם אחלה ומקווה שניפגש בכל מיני פורומים

Rachel47

New member
אמממ ../images/Emo15.gif

כן גמני שמעתי שהם קנו אבל דווקא אמרו לי שאין כוונה לשדר אותה... בכל מקרה הוא נסגר בקרוב...כלומר..מאוד קרוב..

SpeLLa

New member
אבל קראתייייי...../images/Emo3.gif

בראש1 לפני כמה שבועות... אז מישהו שאל אם העונה השנייה תשודר בארץ וראש1 אמרו שכן!!! והם לא יגידו סתם בלי לברר!!! הם אמרו שהיא תשודר ב2006... אז חכו קצת... אל תסגרו עכשיו... כי אני מאמינה שהיא בסוף תשודר אצלנו!

Rachel47

New member
כן אבל בינתיים אין ל../images/Emo43.gif ../images/Emo15.gif

מה לעשות עם הפורום הזה כאילו מה
נשב ונחכה ל-2006
חוצמזה שהפורום כבר עושה קולות של מת (עם כמה שזה עצוב זאת האמת) והגיע זמנו...

SpeLLa

New member
אבללל..

תמיד אפשר לדבר על ג'סי, לורי ומה שמסביב ^-^ לא רק על הסדרה... תעשי משחקים, שאלונים חידות וכאלה! יהיה כיף ^-^ אני מוכנה לעזור

tamir107

New member
היה נחמד מאוד להיות פה D:

מקווה שהוט ויס יחזירו את סאמרלנד בקרובבבבבבבבבבב!! ואז הפורום שוב יפתח D=

tamir107

New member
שאלה חשובה!!!

איך קוראים לפרק הראשון של סארמלנד? העונה השניה

STA1

New member
../images/Emo94.gif../images/Emo111.gifהיה אמור לקרות במוקדם

או במאוחר!! במאוחר במקרה שלנו.. אני נראה לי היחיד בפורום הזה שהיה בעד סגירת הפורום לפני איזה חודש..כי אפילו שהיו פרקים באמריקה אני הייתי היחיד שראה את הפרקים וגם רחלי ונופר ומיטל וזהו נראה לי..אני בכלל לא ראיתי את פרק 12 13 כי הקודמים היו עלובים ומשעממים!! סאמרלנד כבר נמאסה..אבל חברי הפורום לא!! תבואו לקומונה החברתית יהיה טובב..

למעלה