אוי ואבוי נראה לי שאני אצטרך

אוי ואבוי נראה לי שאני אצטרך

אצבעות... מחר המשפחה שלי מוזמנת בערב להורים של האיש. אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות אבל לא מדובר בהתאמה משמיים ועכשיו גם נאמר כאן שזה יום שישי ה-13...

kst

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שיעבור שקט

d a p h n a

New member
למרות שבלי קשר...

לא רק שיום שישי ה-13, אלא שזה יום שישי ה-13 משמעותי במיוחד: המיתוס על יום שישי ה-13 כיום של מזל רע התחיל מזה שפיליפ היפה מלך צרפת הורה לעצור את כל החברים במסדר הטמפלארים ביום שישי, ה-13 באוקטובר 1307, כלומר בדיוק לפני 699 שנים. אני חושבת שזה די מגניב!

d a p h n a

New member
לא היה להם כזה רע, למען האמת....

כלומר, כן, חלקם ממש נדפקו (עונו, נחקרו, נשרפו על המוקד), אבל רובם למען האמת פשוט ברחו לארצות אחרות, הצטרפו למסדרי אבירים אחרים והמשיכו לחיות את חייהם בשקט ובשלווה.
אבל כן, עבורם זה כנראה באמת היה די מזל רע...

etza

New member
ואני תוהה..

איך את מצליחה לזכור כאלה דברים? בעיני זה תמיד נראה חסר סיכוי....(ולא משנה כמה אשנן
)

d a p h n a

New member
קודם כל, כמו שאיילונת אמרה....

זה המקצוע שלי. כתבתי עבודה על משפטי הטמפלרים אז אני יודעת קצת על הנושא. חוץ מזה, יש לי פשוט זכרון מגוחך: לפעמים אני לא אזכור מה אכלתי אתמול בבוקר או אם שמתי כבר שמפו במקלחת, אבל יש לי זכרון ממש חזק לכל מיני דברים ממש מיותרים כמו מילים של שירים ופרטי טריוויה חסרי ערך (כמו זה שהטמפלרים נעצרו ב-13 באוקטובר 1307). האמת שיש לי חלום קטן להשתתף באחת מתכניות הטריוויה (אבל אלה הרציניות, עם השאלות הקשות, לא אלה שבהן השאלות הן רק תירוץ) ולראות אם אני יכולה לעשות קצת כסף מהזכרון הזה, אבל בינתיים זה לא יצא אל הפועל.

etza

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif כאמור 13 ביהדות זה טוב

אל תדאגי הדברים יזרמו ויעבור כיפי...

פומפיה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif

שיעבור בשלום.. העיקר שביניכם יש התאמה משמיים, לא?

ט ו ש ה

New member
לא לדאוג!

גם הורים שהם לא התאמה משמיים עושים את מיטב המאמצים להיות ייצוגים
שיהיה בהצלחה

kaparu

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שיעבור בקלות ובכייף (כמה שאפשר)

למעלה