אוי הייאוש

אוי הייאוש

זהו אני מיואשת טוטאלית יש לי ציסטה שגודלת וגודלת הרופא הפסיק לי חודש שעבר את האיקוקלמין בתקווה שהציסטה תעלם, אבל היום באולטרסאונד רואים שהיא פשוט הכפילה את עצמה 65x60 איזה הריון ואיזה נעליים, בא לי למות , במקום שדברים ישתפרו, הם רק נהיים יותר גרוע אני בייאוש טוטאלי, הצילו , הושיעו
וסיסי היקרה על תהרגי אותי שפתחתי הודעה חדשה, לא מצאתי משהו שאפשר להידחף בו

Kמיקמי

New member
../images/Emo35.gifכל עוד יש ציסטה לא תוכלי להכנס

להיריון
למה לא מנתחים ומוצאים אותה
בנתיים קחי
ומקווה שיהיה בסדר

תודה יקירתי

אני לא יודעת אם הציסטה מפריעה או לא יום חמישי אני הולכת שוב לרופא, להתעדכן

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מי כמוני, אום- ציסטה שכמותי, יכולה להבין אותך.... לי, בחודש שעבר, כתוצאה מהגונל והאוביטרל היו שתיים, אחת בכל שחלה, בשביל שחס וחלילה לא יווצר מצב של חוסר איזון
, מה שכמובן "הקפיא" לי החודש את הטיפולים. מייאש
מבאס
א-ב-ל יש
בקצה המנהרה- הן הרבה פעמים נספגות ונעלמות במהלך הווסת וחוץ מזה שעדיין אפשר להכנס להריון

ואללה לא ידעתי

שיש לך ציסטות , שלי לא נעלמת כבר חודשיים , את בטוחה שהיא תעלם לבד? ואפשר להיכנס איתה להריון?

וואלה- כן

לא רואים עליי, הא?
האמת, יכל להיות שהן עדיין איתי, פשוט מזמן לא עשיתי US ( כי כבר מזמן לא כואב לי) אז אני לא ממש יודעת... לגביי ההריון, אני יודעת בודאות שכן, טכנית אפשר להכנס להריון. בזמנו, שגילו לי את הציסטות, פניתי כהרגלי בקודש, לבצע מחקר בעניין
. מה שלמדתי הוא שאכן יתכנו מצבים בהם הציסטות עקשניות יותר ונשארות גם חודשיים-שלושה, בייחוד כאלה שהגיעו יחד עם הטיפולים ( יש אפילו מבצע כזה בקופ"ח כללית- קונים 2 מזרקים של גונל ומקבלים ציסטה בשקל תישעים
). יש גם מצבים שמבצעים התערבות כירורגית ושואבים את נוזל הציסטה אבל זו כבר התערבות ניתוחית וגם לרוב התופעה חוזרת... מקווה לפחות שבנתיים את לא סובלת מכאבים- אותי זה אשפז ליומיים

בננות לי יש 5 ס"מ כבר 5 שנים ואני

בהריון עכשיו !!! אז בלי לחץ.. הכל יהיה בסדר וגם אתן תהיינה בהריון מהר מאד ! הכי חשוב זה להירגע........

כן על כל השאלות שלך, והכל ממש בסדר

בהתחלה התלבטתי המון אם להוציא אותה או לא, רופא אחד אמר לא צריך לגעת רק מעקב, רופא אחר אמר מיד להוציא ו-ה-מומחה בין הגדולים אם לא הכי גדול בתחום אמר לא מפריע לך לא כואב ? לא משתנה כבר 4 שנים ? אין מה לגעת ! לא מפריע להכנס להריון ואם תחליטי בעתיד תוך כדי לידה/ניתוח או "הזדמנות" אחרת תוציאי. זהו, בהצלחה !!

לי גם היתה ציסטה

מזמן, לפני שהתחתנתי. ובאמת הייתי מעקב והיא בכלל לא הפריע לי, אבל אחרי איזה שנתיים נמאס לרופא והוא החליט שאם היא לא מראה סימניים של העלמות כדאי להוציא אותה, ובניתוח פשוט (שנקרא לפרוסקופיה) הוציאו לי אותה, אשפוז של לילה והייתי בבית. לא סיפור גדול.

למעלה