אויש איזה טעות עשיתי

אויש איזה טעות עשיתי ../images/Emo10.gif

טוב חברה יקרים, אני לא יודעת איך זה קרה ולמה בדיוק אבל נעלם כל השרשור שהכנתי מההודעות שנה טובה שלכם. זה לא נמחק - בדקתי!! לאן זה בדיוק נעלם אני לא יודעת
מתנצלת מתנצלת
אבל אתם יודעים מה, זה מה שקורה כשכל אחד מחליט לפתוח לו הודעה חדשה ולא מוכנים לשרשר את ההודעות שלכם ונותנים למנהלת הפורום את העבודה הקשה לשרשר את כל ההודעות (כל אחד החליט לפתוח לו הודעת שנה טובה חדשה במקום לשרשר). ואז....מנהלת הפורום שממהרת לצאת הבוקר לוחצת על איזה מקש וכל השרשור הארוך והיפה שהיא הכינה מההודעות שלכם נעלם כלא היה
זה לא נמחק - את זה בדקתי - אז איך זה יכול להיעלם? אה??? אולי Kיציק יכול להסביר את זה....ואולי זה בכלל לא נעלם ואני סתם לא רואה את זה כי אני לחוצה? המממ.... בכל אופן, אני מתנצלת בפני וכולם ושוב מבקשת - נא לשרשר הודעות!! כל הדף הראשון היה מלא בהודעות שנה טובה שכל אחד החליט לפתוח כהודעה חדשה במקום לשרשר להודעה קיימת. וסתם להזכיר לכם שוב, מהיום נכנס לתוקף התקנון החדש. נא לקרוא אותו היטב . זה נמצא בטאגליין.

שיר*14

New member
אריאלה..

גם הסיפור שלי נמחק? נכון, הוא בנוגע לתחילת שנה אבל זה לא בדיוק שירשור שנות טובות.. אוף.. טוב, כפרת עוונות! אם את איפושהוא מוצאת אותו בכל זאת.. אפילו להעתיק אותו מפה לא הספקתי.. בשורות טובות!

שי זה זה?

"הוא עילעל בדפים ולחלוחית בעיניו. הסתכל על השנה שעברה וחלפה ומבטו נעצב. כה רבים טובים עזבונו בלי הכנה מוקדמת, בלי שהספקנו להפרד, כנראה שזו דרישה מוגזמת. על שחלף ועבר שוב יורד המסך בכבדות, אך נדמה שזו הפעם נוספה לזה נימה חדשה של עצבות. מסתכל על שנות חייו הספורות שחלפו בלי משים, ודומה, שמעולם לא חווה רגעים כה קשים. כל אותם רגעי צער וכאב שנחסכו ממנו בילדות, התקבצו השנה לכאב, צער ואיבוד התמימות. בשנה החולפת הוא התבגר כה רבות, את מה שאחרים עוברים בשנים הוא חווה תוך שעות. זה לא כ"כ פשוט כאן ילד להיות, זה לא כ"כ פשוט לקבל בשתיקה את כל המכות. הוא מסתכל על כל אותם שעות שהעביר בין יאוש לתקווה, כשנודע לו שזה או אחר בפיגוע נפגע. כל אותם מזמורים שנלחשו עד כלות, ואחר כל אותם שברי תפילות. הוא מביט בדפי חייו באנחה, מביט, ומתפלל להגיע אל המנוחה. מתפלל שזאת השנה תהיה שונה מהקודמת, ששוב לא נחווה את אותם תמונות של פצועה מדממת. שנדליק חדשות ונשמע על מדד מחירים , שיתנו לילדים להשאר שמחים בלי כל אותם בעיות של גדולים. ששוב לא נראה ילדים בכיתה ד´ הולכים יחדיו מחובקים, והדמעות שנושרות קורעות גם את הלבבות החזקים. שמה שיטריד אותנו יהיה הציון במבחן הקודם, ושלא נצטרך לנסוע להלוויות או לנחם. אולי זה מוגזם הוא אינו יודע, אך בבקשה אלוקים, הראה שאתה שומע.. רחם עלינו בקביעת גזר דיננו, לפחות למענך אם לא למעננו. ברך אותנו בשנה טובה, איננו יודעים איך נעמוד בעוד שנה כאובה. הלואי שהפעם יתקע בשופר של תקווה, ושנזכה לעמוד פה יחדיו גם בשנה הבאה.." שנה טובה לכולם...

שיר*14

New member
כן!!!

מאיפה הבאת אותו??? תודה רבה רבה! אריאלה.. אולי זה קצת מוגזם אבל תוכלי להעביר את זה לשירשור אחר.. חבל שאנשים לא יסתכלו כי הם יחשבו שזה בנושא המחיקה.. קוברה! תודה רבה רבה רבה! אני ממש מרוגשת! יום טוב לכולם..

שיר*14

יש אפשרות של חיפוש מיתקדם אז עשיתי על השם שלך וזה הריץ לי את כל ההודעות שלך וככה הגעתי להודעה הזאת.... שתיהיה לכולנו שנה טובה

שיר*14

New member
יש לי עוד שאלה קטנה..

התקבלו לי באימל כמה תגובות אבל אני לא מצליחה לפתוח אותם.. יש איפושהוא מקום שדרכו אני אוכל לקרוא אותם.. תודה מראש!

Admini

New member
איזה דוא"ל יש לך?

אם זה ב-Outlook אז אפשר לנסות להתחבר לשרת עם Telnet אבל אם יש לך Hotmail אכלת אותה.

ST

New member
אי אפשר, ../images/Emo29.gif

כי השרשור נעלם... (אגב, אריאלה, את לא הראשונה שזה קורה לה. תיכנסי לפורום מנהלים ותראי <ואם כבר נכנסת, סליחה מראש>)

Admini

New member
אסתי... תיקון טעות

נעלם זה לא נמחק. זה בסך הכל תקלה במערכת. אם אני יודע את מספר ההודעה אני אוכל להציג אותה בלי קשר לפורום. אני עצמי בניתי פורום בשיטה דומה לזו של תפוז... ואני "קצת" יודע מה שנעשה מאחורי הקלעים (הכוונה לקוד)

Admini

New member
כל עוד לא הריצו על שרת ה-SQL

את הפקודה DEL ההודעה לא נמחקה.

Admini

New member
אריאלה ?!

אני אסביר לך ולכל הפורום הזה משהו. מאחר ואני מתכנת ASP (והפורום כתוב בשפת ASP) ואף בניתי פורום בעצמי (הפורומים של עזרא) על בסיס דומה, אני אנסה להסביר לך ולפורום מה קרה פה, וכיצד ניתן להציל את ההודעות האבודות ולכתוב אותם מחדש. ככה: * הודעה 1 __* הודעה 2 (שהאבא שלה מוגדר כ-1) __* הודעה 6 * הודעה 3 __* הודעה 4 (אבא: 3) ____*הודעה 5 (אבא: 4) מה שאריאלה עושה (דרך הממשק של תפוז) זה לשנות את האבא של הודעה שלוש להודעה 1 וליצור את השרשור הבא : * הודעה 1 __* הודעה 2 (אבא: 1) __* הודעה 6 (אבא: 1) __* הודעה 3 (אבא: 1) ____* הודעה 4 (אבא: 3) ______*הודעה 5 (אבא: 5) אבל, אם אריאלה תטעה במספר ובמקום לכתוב 1 היא תכתוב מספר אחר אז יהיה ככה: * הודעה 1 __* הודעה 2 (אבא: 1) __* הודעה 6 (אבא: 1) הלולאה לא תציג את הודעה 3 ומעלה בגלל שהודעה 3 האבא שלה הוא הודעה שלא קיימת (אם זה היה 0 זה היה שירשור חדש) ככה ניסיתי להסביר לכם איך עובדת מערכת הפורומים של תפוז. לא הבנתם?! לא נורא. אריאלה/איש הרוח - אם את רוצה שאני אסביר לך יותר לעומק... בכיף

אדמיני לא הבנתי כלום!!!!

ב"ה לדעתי אתה יכול להיות מנהל הפורום.... חחחחחח חחחחחח יאלה אדמיני לראשות הפורום!!! מי איתי? חחחחחח חחחחחח

Admini

New member
ניהול ניהול...

דבר ראשון: אני כבר מנהל של מערכת פורומים (מערכת הפורומים של עזרא) דבר שני: אריאלה + איש הרוח מעדיפים את התפקיד הזה לעצמם דבר שלישי: אריאלה תפסיד את ה-ADSL על חשבון תפוז דבר רביעי: נטע, מנהלת הפורומים של תפוז לא מכירה אותי מספיק דבר חמישי: כמה דברים יכולים להיות?!

מיקי*

New member
הדברים כנראה לא נמחקו לגמרי

היות ובכרטיסים האישיים ההודעות שנמחקו עדיין נמצאות. אז יש תקווה להחזירם. שנה טובה

מיקי? זה באמת אתה?

ב"ה לעעעע אני רואה טוב? זה אתה? אני המום מעצמך איש!! בעעעע אז חזרת אלינו בגדול אה... יפה מאוד!!

Admini

New member
מה אמרתי?

פשוט אריאלה צריכה לשרשר אותם עם הודעה שכן קיימת - ואז זה יסתדר

למעלה