אוירועיט

אוירועיט

לאוירועיט יש עכשיו אתר www.aviroait.com נשמח: 1. למצוא מי שיעצב זאת יותר טוב - אבל יש לזה חצי לילה בערך 2. לקבל תמונות נוספות, בפרט של הקהל/מתקנים ולא של מטוסים 3. לקבל הערות בונות ברמת מה שניתן לשנות הלילה. 4. לקבל סרט וידאו קצר של 2 דקות, ערוך ובגודל מתאים להורדה

שי גנדל

New member
עריכה לשונית

מטוס ארובטי יהיה רק אחד, אני מניח
. ומה עם כדורים פורחים? כמה יש בארץ? א"כ הקהל יגיד "הבטיחו כמה והיה רק אחד"... דאונים ממונעים, לא ממנועים לדעתי, עדיף תצוגה קרקעית ולא מופעי קרקע מישהו כבר כתב פה- פעילות אקסטרים אתגרית זה כפילות מיותרת תרומתי הצנועה...

Ayana KimRon

New member
תבדוק את הדואר

שלחתי לך צילומי מתקנים וקהל ומעט הערות בסיסיות. עוד משהו - החומר בעמוד האתר דבוק לימין ויש חלל גדול בשמאל (אני בפיירפוקס). לא בדקתי ב-IE

mike300L

New member
יש להוסיף למסלול 32 שבתמונה

את החצי השני שלו גם אם מערבים את "פוטושופ". שתהיו בריאים לנחות על זה, נראה כמו חנייה של walmart.

אפיק1212

New member
מיקי אתה עדיין צריך תמונות?

מצאתי כמה בדיסקים... אבל לא של הקהל בעיקר שלך ושל הדאונים שואר הכלים המשתתפים.

סנטימנט

New member
שאלה לגבי התמרונים המתוכננים

מיקי, לצערי לא הייתי באוירועיט שנה שעברה, אבל שמעתי בזמנו על המופע שלך ומשהו לגבי תמרון קידה. לא הצלחתי לקבל הסבר מהי אותה "קידה" - אשמח אם תסביר לי במה מדובר והאם אתה מתכוון לבצע תמרון כזה גם השנה (למיטב הבנתי מדובר בתמרון מיוחד כלשהו בגובה נמוך). מעבר לכך מה אתה מתכנן להשנה? תודה ובהצלחה!

סנטימנט

New member
כי תמיד כולם מזכירים את ה"קידה" אבל

לא מסבירים לעם הארץ כמוני במה מדובר. התואיל?

התמונה מכרטיסך מראה שאתה טרול

שאלתך נראית לגלגנית והנימה מתחסדת ___ בא נראה אותך מוכיח שאינך יותר מטרוליקו תורן!

סנטימנט

New member
לא למדת להבדיל בין עכבר לטרול?

חפש אחורה בפורום וראה שאינני טרול כלל וכלל. יעידו גם כמה מחברי הפורום שזכיתי לטוס במחיצתם בעבר.

אתה ו"כולם" מפרגנים חבל"ז

בסוף הרבה מופעים אוירובטים עומדים מול הקהל עם ברקסים ומרימים את הזנב בעזרת המנוע. זה תרגיל קרקע בעמידה שאין לו שום קשר לאוירובטיקה, פרט ליכולת לבצע אותו עם מנוע חזק וגלגל זנב, שמאפיינים הרבה מטוסי אוירובטיקה. תנועת הזנב למעלה למטה דומה ל"קידה" של הטייס המופיע לקהל. הקידה החמישית שביצעתי לפני שנתיים הסתיימה בפגיעה בפרופלור. אולי מחוסר תשומת לב, אולי בגלל רוח גב, אולי בגלל ברקסים רותחים. זה גם ידוע כטעות נפוצה ולכן יש הרבה טייסי מופעים שלא מבצעים זאת ... כולל אני מאז. אבל למי איכפת מזה בכלל? אז היתה פגיעה בפרופלור, ביג פאקינג דיל. העובדה שאתה מעלה את זה כאן שוב, כטרול או כחוכמולוג, או סתם כאחד שכל מה ששמעת זה על הקידה, מראה את הפרגון הישראלי המצוי. אבל המצחיק הוא שכל זה על הזין שלי. אני היחיד שמבצע מופעים בארץ ומתחרה בעולם, וכל מה שטייסים אחרים אומרים זה מקנאה בלבד.

davidfainshtein

Member
מנהל
מה יש לך, מיקי?

הבחור שאל שאלה, ענית לו. גם אני לא ידעתי מה זה קידה... וגם לא שמעתי על המקרה ההוא. מקווה לראותך ביום שלישי. חג שמח!

למעלה