אוייי! תסכול עמוק....

מצב
הנושא נעול.
אוייי! תסכול עמוק....

אוייי! תסכול עמוק....
אז אני חותם בלשכה חודש וקצת או לפחות ככה חשבתי התחלתי לחתום ב21.9.05 ב28.9.05 ממש לא הייתי יכול להתייצב בלשכה וב5.10.05 12.10.05 וה19.10.05 לא הייתה פעילות במשרד שהלכתי לחתום לפני בוע נאמר לי שאני צריך להגיש בקשה לגבי היום הזה שלא חתמתי ואולי יאשרו לי כאילו חתמו לי אבלללל היום נאמר לי שבגלל שאז לא חתמתי כול החודש לא אקבל את דמי האבטלה!!! אז החסרתי יום אחד אני אשם שהם היו סגורים אחרי זה? אני אמור להפסיד משכורת של חודש שלם בגלל יום אחד שמממש לא יכולתי להגיע?(ולא,לא התעצלתי לקום בבוקר) עזרה...בבקשה

ועוד משהו לגבי הפניה לעבודה

אוייי! תסכול עמוק....
אז אני חותם בלשכה חודש וקצת או לפחות ככה חשבתי התחלתי לחתום ב21.9.05 ב28.9.05 ממש לא הייתי יכול להתייצב בלשכה וב5.10.05 12.10.05 וה19.10.05 לא הייתה פעילות במשרד שהלכתי לחתום לפני בוע נאמר לי שאני צריך להגיש בקשה לגבי היום הזה שלא חתמתי ואולי יאשרו לי כאילו חתמו לי אבלללל היום נאמר לי שבגלל שאז לא חתמתי כול החודש לא אקבל את דמי האבטלה!!! אז החסרתי יום אחד אני אשם שהם היו סגורים אחרי זה? אני אמור להפסיד משכורת של חודש שלם בגלל יום אחד שמממש לא יכולתי להגיע?(ולא,לא התעצלתי לקום בבוקר) עזרה...בבקשה
ועוד משהו לגבי הפניה לעבודה
שלחו אותי לראיון עבודה בתחום המלצרות. שלחו אותי למסעדת "אווזי"-הענין הוא שאני צימחוני כבר כמה שנים ואני ממש לא רוצה להתעסק בבשר שמונה שעות ביום וזו גם מן בגדיה באידאולגיה שלי. הענין הוא האם אני אחשב סרבן אם לא אסכים להתחיל לעבוד? ומה אני אמור לעשות?

מנסה שוב...

אוייי! תסכול עמוק....
מנסה שוב...
אולי מישהו בכול זאת יודע ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה