אוטובוס GMC משנות ה-50 בצבע!!

מצב
הנושא נעול.
כנראה שבינתיים לא ?!

לא ניתן לעשות כלום בנדון
כנראה שבינתיים לא ?!

צחקן

New member
כן הוא מדבר על הנוף שלפני הבנין....

על איזה נוף אתה מדבר ?
על הנוף הזה ?
כן הוא מדבר על הנוף שלפני הבנין....
ב"ה אבל אני חושב שבפורום "גורדי שחקים" הם יגידדול שהתמונה הזו יותר טובה מהתמונה של בני. אבל אני חושב הפוך.

ליילנד

New member
אני זוכרת את חוף אילת ../images/Emo42.gif

תמונת האוטובוס בשלמותה
איפה המלונות, איפה
אני זוכרת את חוף אילת

כעשר שנים מאוחר יותר כשאבא שלי היה מבוני נמל אילת (חת"צ) והתגורר במשך השבוע באילת ובסופי שבוע איתנו בתל אביב , והיה שם בית מלון אחד על קו החוף מלון "שלמה המלך" וליד שדה התעופה מלון "מלכת שבא". קו החוף היה ישר, בחוף אלמוג היתה אכמנית נוער מצ'וקמקת. לא הרבה אנשים הגיעו לאילת זו היתה נסיעה מסורבלת של 6 שעות מתל אביב ללא מזגן
בג'יפ 21-201 של הנמל (מודל 42) הגענו ב-6 שעות, יכול להיות שבאוטובוס זה לקח יותר זמן. באותם זמנים סיפרו שבשדה תעופה באיטליה היה שלט בעברית "סנוב, באילת כבר היית?" והרגשתי "די מיוחדת" בין הילדים שיש לי את אילת כמה פעמים ב"רזומה" שלי.
אופסי... נסחפתי

38-920 לא נבחר סתם..

אני זוכרת את חוף אילת

כעשר שנים מאוחר יותר כשאבא שלי היה מבוני נמל אילת (חת"צ) והתגורר במשך השבוע באילת ובסופי שבוע איתנו בתל אביב , והיה שם בית מלון אחד על קו החוף מלון "שלמה המלך" וליד שדה התעופה מלון "מלכת שבא". קו החוף היה ישר, בחוף אלמוג היתה אכמנית נוער מצ'וקמקת. לא הרבה אנשים הגיעו לאילת זו היתה נסיעה מסורבלת של 6 שעות מתל אביב ללא מזגן
בג'יפ 21-201 של הנמל (מודל 42) הגענו ב-6 שעות, יכול להיות שבאוטובוס זה לקח יותר זמן. באותם זמנים סיפרו שבשדה תעופה באיטליה היה שלט בעברית "סנוב, באילת כבר היית?" והרגשתי "די מיוחדת" בין הילדים שיש לי את אילת כמה פעמים ב"רזומה" שלי.
אופסי... נסחפתי
38-920 לא נבחר סתם..
האוטובוס הזה (שנת ייצור 1960, כמדומה לי, מרכב "הארגז") לקח את הכיתה שלי (כתה ח' בשנת 1961) לאילת לטיול של יומיים. יש לי צילום שלו מהטיול. בשנת 1982,כשיזמתי את אוסף האוטובוסים של אגד, ביחד עם מוטי שובל (חיפה) ויוסף שמיר (בית אגד שהקים איתי את הארכיון) ויהודה מדהלה (רחובות), דאגנו לתעד כל רויאל טייגר שישמר. אז הם יצאו מהשירות. ניסיתי לאתר במחשב את 920 והוא התגלה בחדרה בהסעות לשטחים של פועלים. תאריך העברתו למגרש הפירוקים היה חודשיים-שלושה אחר כך. דאגנו ליידע את מי שנהג שם שלא יפרקו חלקים לפני יציאתו לפנסיה ודאגנו גם שהוא יועבר למגרש הפירוקים בחולון שם שמנו עליו (ועל עוד כמה) מדבקה "לא לפרק". הסוף העצוב ידוע. הוא הועבר לארז ושם נשרף..חבל.

כמה שחיפשנו את האוטובוס מהעקרבים

38-920 לא נבחר סתם..
האוטובוס הזה (שנת ייצור 1960, כמדומה לי, מרכב "הארגז") לקח את הכיתה שלי (כתה ח' בשנת 1961) לאילת לטיול של יומיים. יש לי צילום שלו מהטיול. בשנת 1982,כשיזמתי את אוסף האוטובוסים של אגד, ביחד עם מוטי שובל (חיפה) ויוסף שמיר (בית אגד שהקים איתי את הארכיון) ויהודה מדהלה (רחובות), דאגנו לתעד כל רויאל טייגר שישמר. אז הם יצאו מהשירות. ניסיתי לאתר במחשב את 920 והוא התגלה בחדרה בהסעות לשטחים של פועלים. תאריך העברתו למגרש הפירוקים היה חודשיים-שלושה אחר כך. דאגנו ליידע את מי שנהג שם שלא יפרקו חלקים לפני יציאתו לפנסיה ודאגנו גם שהוא יועבר למגרש הפירוקים בחולון שם שמנו עליו (ועל עוד כמה) מדבקה "לא לפרק". הסוף העצוב ידוע. הוא הועבר לארז ושם נשרף..חבל.
כמה שחיפשנו את האוטובוס מהעקרבים
כשבנינו את האוסף החלטנו למצוא את האוטובוס. מוטי שובל מצא את הניירת שלו, את רשיון הרכב ואת המספר הכתום וראינו שהוא שירת באגד עד תחילת שנות הששים ואז נמחק כ"נמכר", כנראה כמחסן. התסכול היה גדול כי מצאנו בגרוטאות את האוטובוס עם המספר לפני ואת המספר אחרי, אבל מהאוטובוס שנפגע באסון לא נשאר זכר...

ליילנד

New member
../images/Emo52.gif מדובר בשנת 59 - 61

אני זוכרת את חוף אילת

אופסי... נסחפתי
מדובר בשנת 59 - 61
שזה כמובן לא כעשר שנים מ-1957, היה נדמה לי שהוא דיבר על שנת 1950. לדעתי, ב-1957 כבר היה המלון הבודד על החוף בצד הימני של הגלויה שכמובן לא מצולם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה