אוטובוס שמספרו 90-605-01

מצב
הנושא נעול.
אוטובוס שמספרו 90-605-01

אוטובוס שמספרו 90-605-01
ראיתי היום ברחוב גאולה בכפר סבא אוטובוס שמספרו 90-605-01. הוא לבן, מתוצרת מ.א.ן ושייך לחברת י.ר.מ. טורס. יש לו מרכב מאוד ייחודי (אין לי מצלמה אז לצערי אין תמונה): הדלת הקדמית לא נמצאת בקדמת האוטובוס והחלונות מאוד גדולים. לפי מספר הרישוי אני מבין שהוא היה שייך לדן או ליונייטד טורס בעברו. האם מישהו יודע עליו עוד פרטים? למה הוא כבר לא נמצא דן? ואם למישהו יש תמונה, אני אודה לו.

אוהד11

New member
הרכב הזה היה מידיבוס של יונייטד 726

אוטובוס שמספרו 90-605-01
ראיתי היום ברחוב גאולה בכפר סבא אוטובוס שמספרו 90-605-01. הוא לבן, מתוצרת מ.א.ן ושייך לחברת י.ר.מ. טורס. יש לו מרכב מאוד ייחודי (אין לי מצלמה אז לצערי אין תמונה): הדלת הקדמית לא נמצאת בקדמת האוטובוס והחלונות מאוד גדולים. לפי מספר הרישוי אני מבין שהוא היה שייך לדן או ליונייטד טורס בעברו. האם מישהו יודע עליו עוד פרטים? למה הוא כבר לא נמצא דן? ואם למישהו יש תמונה, אני אודה לו.
הרכב הזה היה מידיבוס של יונייטד 726

מספרי רישוי מול פנימיים

90-605-01 חוץ ממנו כמה יש עוד
בורות כאלה בסדרה EL202 ? מי זה 90-606-01 ? 90-607-01 = 6191 ? ומי אלה 90-621-01 , 90-622-01 , 90-623-01 ? תודה.
מספרי רישוי מול פנימיים
90-606-01 היתה (או אולי עודנה) 727 של יונייטד טורס. 90-607-01=6189 90-609-01=6191 90-621-01 עד 90-623-01 הם 6193 עד 6195.

אורי404

New member
אם אני לא טועה הכינוי שלו הוא "מיקי

אוטובוס שמספרו 90-605-01
"מיקי". ליונייטד-טורס יש לפחות עוד מיניבוס כזה אא לא יותר, אך לא ברישוי של "דן", אלא רישוי פרטי. אם אני לא טועה, יש תמונה שלו בגלריה של "דן". כמו כן, המיניבוס הזה היה עד לא מזמן בצביעה האדומה-אפורה של "יונייטד טורס" ורק לאחרונה הוא נצבע לצבע לבן. לגבי הדלת הקדמית - היא לא נמצאת בקידמה בגלל המנוע שנמצא מלפנים. אגב, ל"י.ר.מ טורס" יש לפחות שני מיניבוסים של "טויוטה" והיה להם לפחות עד לא מזמן ואולי עדיין יש אוטובוס מסוג "סטרה".

הדגם הוא FOCL 10-220

"מיקי". ליונייטד-טורס יש לפחות עוד מיניבוס כזה אא לא יותר, אך לא ברישוי של "דן", אלא רישוי פרטי. אם אני לא טועה, יש תמונה שלו בגלריה של "דן". כמו כן, המיניבוס הזה היה עד לא מזמן בצביעה האדומה-אפורה של "יונייטד טורס" ורק לאחרונה הוא נצבע לצבע לבן. לגבי הדלת הקדמית - היא לא נמצאת בקידמה בגלל המנוע שנמצא מלפנים. אגב, ל"י.ר.מ טורס" יש לפחות שני מיניבוסים של "טויוטה" והיה להם לפחות עד לא מזמן ואולי עדיין יש אוטובוס מסוג "סטרה".
הדגם הוא FOCL 10-220

אכן יש תמונה - של אח שלו

אכן יש תמונה - של אח שלו
בעל מספר הרישוי 30-102-15. מצ"ב קישור לעמוד 10 בגלריה של דן - את התמונה צילם דרור רגב. לדעתי, ד"א, הצביעה הלבנה הרבה יותר מתאימה לדגם הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה