אוטובוס ריאו למכירה

מצב
הנושא נעול.

יהוושע

New member
בני , ראיתי את הצילומים המעציבים

עוד פרסומת עם שמות קואופרטיבים
קואופרטיבים וחברות שהשתמשו בריאו. הפרסומת היא משנת 1933
שצילמת בתחנת החאן השוממה והעזובה , האם גורלה נחרץ להישאר בעליבותה ( ולאחר זמן להיהרס לטובת נדל"ניסטים חמדני קרקע ) או שעדיין יש סיכוי כלשהו שהרכבת בכ"ז תגיע אליה?

המבנה משנת 1892 לא יהרס

שצילמת בתחנת החאן השוממה והעזובה , האם גורלה נחרץ להישאר בעליבותה ( ולאחר זמן להיהרס לטובת נדל"ניסטים חמדני קרקע ) או שעדיין יש סיכוי כלשהו שהרכבת בכ"ז תגיע אליה?
המבנה משנת 1892 לא יהרס
עמותת פסים מעורבת במאמץ לשקם או לשמר את הבנין. זה נסיון רציני ונראה אם נצליח להזיז את הרשויות.

krause

New member
נני.תודה החומר יוצא מן הכלל.

עוד פרסומת עם שמות קואופרטיבים
קואופרטיבים וחברות שהשתמשו בריאו. הפרסומת היא משנת 1933
גיליתי בפרסומת של ריאו, שם של חברה שלא ידעתי על קיומה"אחריות" על כל שאר חברות הובלת הנוסעים כמובן שמעתי ויש לי כרטיסים שלהם. אגב, הפרסומת מ 1933 שנת הקמת "אגד". האם לאגד לא היה ריאו באותה תקופה??

ריאו והקמת אגד

גיליתי בפרסומת של ריאו, שם של חברה שלא ידעתי על קיומה"אחריות" על כל שאר חברות הובלת הנוסעים כמובן שמעתי ויש לי כרטיסים שלהם. אגב, הפרסומת מ 1933 שנת הקמת "אגד". האם לאגד לא היה ריאו באותה תקופה??
ריאו והקמת אגד
אני מניח שהם התכוונו ללקוחות שלהם וייתכן שבשנת 1933 אגד המאוחדת עוד לא הספיקה לרכוש מהם אוטובוסים.

בחיי שההנחה שלי צודקת../images/Emo127.gif

ריאו והקמת אגד
אני מניח שהם התכוונו ללקוחות שלהם וייתכן שבשנת 1933 אגד המאוחדת עוד לא הספיקה לרכוש מהם אוטובוסים.
בחיי שההנחה שלי צודקת

כי בין הלקוחות שמוזכרים בפרסומת מופיע "המהיר" שהיה חלק מהאיחוד של אגד בשנת 1933

krause

New member
בני אתה יותר מצודק!!!!

בחיי שההנחה שלי צודקת

כי בין הלקוחות שמוזכרים בפרסומת מופיע "המהיר" שהיה חלק מהאיחוד של אגד בשנת 1933
בני אתה יותר מצודק!!!!
"הדרום"התאחדו עם "יהודה" ב1931 והקימו את "דרום יהודה" המקשר נוסד ב 1930 .לכן נראה לי שהפרסום הוא בין 1930 ל 1933 .

ארזS

New member
שלום לך Krause !

בני אתה יותר מצודק!!!!
"הדרום"התאחדו עם "יהודה" ב1931 והקימו את "דרום יהודה" המקשר נוסד ב 1930 .לכן נראה לי שהפרסום הוא בין 1930 ל 1933 .
שלום לך Krause !
להיכן נעלמת לנו לתקופה כל כך ארוכה ?

krause

New member
האמת היא שאני נכנס לפורום יום יום!!

שלום לך Krause !
להיכן נעלמת לנו לתקופה כל כך ארוכה ?
האמת היא שאני נכנס לפורום יום יום!!
פשוט לקחתי קצת חופש לצורך מילוי מצברים.אני שמח לראות ומברך קודם כל על חזרתו של אביתר. אני מברך על הרבה מצטרפים חדשים.אני מברך על הענין הרב שהנושא תופס אצל יותר ויותר אנשים. יש לי חומר מענין חדש ובקרוב אפרסם.להתראות.

הפירסום הוא משנת 1932...

בני אתה יותר מצודק!!!!
הפירסום הוא משנת 1932...
יש לי את העיתון המקורי ("כלנוע") והחוברת נושאת את התאריך 6 אפריל 1932. כך שטעיתי כמובן כשציינתי לעיל את שנת 1933.

מצב
הנושא נעול.
למעלה