אוטובוס/מיני-ישראל

מצב
הנושא נעול.
ושוט לסוסים איפשר לעשות מסלרי ../images/Emo8.gif

סוס ועגלה איפשר להכין ממלפון ועגבני
ונעשה ממנה סלט יקרות כמו כרכרה של סלנדרייה (סתם הומור)
ושוט לסוסים איפשר לעשות מסלרי

יהוושע

New member
כשהייתי במיני ישראל , באמת אחזתני

עומרי - אל תתבלבל לנו !!! המקום
לא קיים ! מה שקיים הוא רק דגם של מוזיאון עתידי ב"מיני-ישראל" בלטרון. מה שקיים כיום הוא מוזיאון "אגד" בחניון בן-גוריון בחולון. הלוואי ויהיה לאגד מוזיאון כמו זה המוצג בלטרון. זה חלום רטוב באספמיה ואין אני נוטה להאמין שניתן יהיה להפוך את הדגם למציאות. בישראל, אין כמעט מודעות לשימור ולמען האמת אין בארץ מודעות לכלום. זו האמת הכואבת. כולנו יודעים שנושא ההסטוריה והשימור הינם נושאים מזולזלים בישראל. פה לא אוספים קטרים, אוטובוסים ואלמנטים שמעניינים אותנו. פה אוספים יודאיקה אז אולי נייסד יודאיקה רכבתית ואוטובוסית ??? זה לא פחות חשוב. חוץ מזה, אני מקווה שהכל בסדר אצלך יא איש כפ"ס ! שלך, הדוד מירושלים !
כשהייתי במיני ישראל , באמת אחזתני
הפליאה כשראיתי את דגם מוזיאון אגד בחולון , לא תיארתי לי שהוא מפואר כול כך . עכשיו ברור לי שזו רק פיקציה .

אגד

אוטובוס/מיני-ישראל
ביום שבת שעברה ערכתי ביקור במיני ישראל. זהו פארק שבו נמצאים מודלים של בנינים מפורסמים וחשובים. התוצות שקשורות לפורום - כאן....
אגד
אחלה תמונות מדובר באוטובוס MERCEDES BENZ TRAVEGO 0 580 שאגד מעוניינים לקנות מדובר באוטובוס הטוב בעולם מתי נראה אותם גם באגד מישהו יודע?

אתה צודק

אגד
אחלה תמונות מדובר באוטובוס MERCEDES BENZ TRAVEGO 0 580 שאגד מעוניינים לקנות מדובר באוטובוס הטוב בעולם מתי נראה אותם גם באגד מישהו יודע?
אתה צודק
מצרדס הכי טוב בעולם אך ללפי מה שידוע לי אולי לא נוכל לפגוש אותן בארך עקב עלותו יקר כיום אגד מייבאת רק וולו ומאו ועד דבר ובעניין מרצדס אני שמתי לב שהן נלעמות על שטחיתנו ובכאן יש רק מאן דומה לשל דן אני אישית מאוד אהבתי את מרצדס וכמבון מתפלל שמרצדסים יחזרו

מצב
הנושא נעול.
למעלה