אוטובוס חדש במחוזותינו

מצב
הנושא נעול.
אוטובוס חדש במחוזותינו

אוטובוס חדש במחוזותינו
היום בבוקר נצפה ברחוב הפלד בחולון אוטובוס של גולדן דרגון דמוי מאן בהתקנות של מערכות חשמל, האוטובוס היה בצבע לבן.

למישהו יש עוד פרטים עליו?

846

Active member
יש עליו מדבקות של סופרבוס

אוטובוס חדש במחוזותינו
היום בבוקר נצפה ברחוב הפלד בחולון אוטובוס של גולדן דרגון דמוי מאן בהתקנות של מערכות חשמל, האוטובוס היה בצבע לבן.

אבל לא ברור לי מדוע סופרבוס רוכשת אוטובוסים עירוניים חדשים לאחר הפסד אשכול רמלוד וקרית ספר?

אורי404

New member
אולי ניסוי ולא רכישה ומעבר לזה

אבל לא ברור לי מדוע סופרבוס רוכשת אוטובוסים עירוניים חדשים לאחר הפסד אשכול רמלוד וקרית ספר?
הם פועלים באשכול בית שמש. אולי הם גם מקווים לזכות במכרזים אחרים, בין אם אלה המרכזים, שיצאו או מכרזים עתידיים אחרים.

יתכן ואתה צודק

הם פועלים באשכול בית שמש. אולי הם גם מקווים לזכות במכרזים אחרים, בין אם אלה המרכזים, שיצאו או מכרזים עתידיים אחרים.
יתכן ואתה צודק
הרי מש' בליליוס בעלת סופרבוס היא גם בעלת "אוטו חן" יבואן אוטובוסי מרצדס לשעבר (זאת הסיבה לריבוי הונהולים), ככול הניראה נישקלת האפשרות ליבא את האוטובוסים האלו מסין.

mister K

New member
אוטו חן ידועים כיבואני עגלות כונהול ותמסה.

יתכן ואתה צודק
הרי מש' בליליוס בעלת סופרבוס היא גם בעלת "אוטו חן" יבואן אוטובוסי מרצדס לשעבר (זאת הסיבה לריבוי הונהולים), ככול הניראה נישקלת האפשרות ליבא את האוטובוסים האלו מסין.
אוטו חן ידועים כיבואני עגלות כונהול ותמסה.

mister K

New member
עוד לא בטוח שהם הפסידו. יש עכשיו עירעור.

עוד לא בטוח שהם הפסידו. יש עכשיו עירעור.

davidfainshtein

Member
מנהל
אתה עוד זוכר איך נכנסים לתפוז?

אוטובוס חדש במחוזותינו

אתה עוד זוכר איך נכנסים לתפוז?

מצב
הנושא נעול.
למעלה