אוטובוס חברת "קווים" להרכבה.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member

ב"ה כל הזכיות שמורת ליצחק ל. להערות והארות נא להגיב כאן או לשלוח לי במיל: [email protected]. תודה לאנדי לאח שלי ולעצמי. אני מקווה שתהנו !

צחקן

New member
תגובות?מישהו הרכיב?כאןהוראות להרכבה

אופסי.... האוטובוס :
ב"ה גוזרים את האוטובוס (הרצפה והמזגן בנפרד כל אחד בנפרד מהחלקים האחרים) ומדביקים על קרטון דק או בריסטול (לא קרטון גלי ופוליגל). גוזרים עוד פעם את כל החלקים מהקרטון ומקפלים כך: את הצד של הדלתות מקפלים כלפי מטה. הלד שללא הדלתות כנ"ל . את הקדים מקפלים ב90 מעלות פנימה. כנ"ל את האוחורה. אח"כ מדביקים בניר דבק (לא סלוטיפ או סלורדיו
). אם משהוא לא ברור אעשה תרשים. אגב, ההוראות נכונות לכל האוטובוסים שעשיתי.

כן אני הרכבתי !

ב"ה גוזרים את האוטובוס (הרצפה והמזגן בנפרד כל אחד בנפרד מהחלקים האחרים) ומדביקים על קרטון דק או בריסטול (לא קרטון גלי ופוליגל). גוזרים עוד פעם את כל החלקים מהקרטון ומקפלים כך: את הצד של הדלתות מקפלים כלפי מטה. הלד שללא הדלתות כנ"ל . את הקדים מקפלים ב90 מעלות פנימה. כנ"ל את האוחורה. אח"כ מדביקים בניר דבק (לא סלוטיפ או סלורדיו
). אם משהוא לא ברור אעשה תרשים. אגב, ההוראות נכונות לכל האוטובוסים שעשיתי.
כן אני הרכבתי !
ב"ה שלום אניחדש כאן ומקווה להנות איתכם .

צחקן

New member
------->

תודה רבה יצחק!
אהבתי את המס' הפנימי שנתת לאוטובוס....
------->
ב"ה 8000+ זה או המספר של המיפרקיות החדשות (אם יהיו) או של האטובוסים מהדור הבא. מיפרקית / הדור הבא של הנידרופלורים. אנדי, אל תחשוהב שכתבתי עליו "מסוף כרמלית" בשבילך זה פשוט היה לי בארכיון. רק את המס' פנימי עשיתי עכשיו אם חשבון פשוט כזה : ש +7000 זה נדרופלורים ו9000+ זה מספר של רכב תחזוקה אז זה יכול ליהיות רק 8000.

mister K

New member
מספור מפרקיות

------->
ב"ה 8000+ זה או המספר של המיפרקיות החדשות (אם יהיו) או של האטובוסים מהדור הבא. מיפרקית / הדור הבא של הנידרופלורים. אנדי, אל תחשוהב שכתבתי עליו "מסוף כרמלית" בשבילך זה פשוט היה לי בארכיון. רק את המס' פנימי עשיתי עכשיו אם חשבון פשוט כזה : ש +7000 זה נדרופלורים ו9000+ זה מספר של רכב תחזוקה אז זה יכול ליהיות רק 8000.
מספור מפרקיות
דווקא לי נראה שמספור מפרקיות חדשות כשיהיו, יתחיל מ-458. או אולי מ-500?

יצחקA

New member
יהיה מתאים אם יתחילו שוב מ 200...

מספור מפרקיות
דווקא לי נראה שמספור מפרקיות חדשות כשיהיו, יתחיל מ-458. או אולי מ-500?
יהיה מתאים אם יתחילו שוב מ 200...
מה אתם אומרים על הרעיון? שאלה ל'מסוף כרמלית': האם אמרת במפגש ש 241 מושבתת או שלא שמעתי טוב? אתה יודע מה מצבה של המפרקית הזו?

צחקן

New member
אגב, האם האטובוס המיפרקית הצהובה...

תודה רבה יצחק!
אהבתי את המס' הפנימי שנתת לאוטובוס....
אגב, האם האטובוס המיפרקית הצהובה...
ב"ה שצילמת עדייןנמצא ב"דן" או שהוחזר למ.א.נ. ? אם הוא לא הוחזר ל מ.א.נ. באיזה קו הוא עובד ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה