אוטובוסים של דן בשירות אגד? האמנם?

846

Active member
היסטוריה מעניינת.

זכור לי שקו 402 פועל במתכונתו הנוכחית רק מאמצע תחילת העשור הראשון של שנות ה2000.

יש לי זיכרון עמום משנת 2000/1 שהיו תחנות ברחוב סורצקין בירושלים עם שילוט לקו 402 אבל לא יצא לי לראות אוטובוסים נוסעים עם שילוט הקו וכמדומני שזה היה קו סופ"שים.

יתרון נוסף בפיצול קווים לכמה מפעילות היא שיש לנוסעים קצת אפשרות לבחור עם מי לנסוע, ההבדלים מתגלים בעיקר כאשר יש תקלה או מצב לא צפוי כלשהי שגורם לכך שאחת המפעילות לא מצליחה לתת שירות ברמה הנאותה ואז הנוסעים יכולים לבחור לנסוע עם המפעילה המתחרה.
קו 402 ההיסטורי היה חלופה של 400 ולא קו "עצמאי"
בקשר לכמה מפעילות לאותו קו,
בד"כ הנוסע עושה את התוכניות שלו לפי הלו"ז של עצמו ולא לפי חברת האוטובוסים.....
מנסיון, כשעבדתי על קו 402, ב 99.99% הנוסעים לא שמו לב באיזו חברה הם נוסעים ובד"כ זה גם לא איכפת להם.
היום כשאני מבצע קווים אחרים שאינם משותפים, יש עדיין נוסעים שכלל לא יודעים לאוטובוס של איזו חברה הם עלו, ומה צבע האוטובוס ( וזה גם לא מעניין אותם)

היסטוריה מעניינת.

זכור לי שקו 402 פועל במתכונתו הנוכחית רק מאמצע תחילת העשור הראשון של שנות ה2000.

יש לי זיכרון עמום משנת 2000/1 שהיו תחנות ברחוב סורצקין בירושלים עם שילוט לקו 402 אבל לא יצא לי לראות אוטובוסים נוסעים עם שילוט הקו וכמדומני שזה היה קו סופ"שים.

יתרון נוסף בפיצול קווים לכמה מפעילות היא שיש לנוסעים קצת אפשרות לבחור עם מי לנסוע, ההבדלים מתגלים בעיקר כאשר יש תקלה או מצב לא צפוי כלשהי שגורם לכך שאחת המפעילות לא מצליחה לתת שירות ברמה הנאותה ואז הנוסעים יכולים לבחור לנסוע עם המפעילה המתחרה.
הנוסעים עולים על מה שבא קודם, שם המפעיל לא רלוונטי

• Like
Reactions: 846

DanBus43Maalit72

Active member
הייתה אז יריבות בין נהגים בעיקר בבת ים וכפר סבא בשנות ה 70 בעיקר על כניסת קווים של דן לטריטוריה של אגד.

מעולם לא הייתה יריבות בין אגד לדן
הייתה אז יריבות בין נהגים באגד ודן בשנות ה 60/70 כמדוני על כניסת קווי דן לטריטוריות של אגד בעיקר בבת ים וכפר סבא בעיקר קווים 18, 43(שאגד כמדומני רצתה להפעיל אותו) ו 149.

GoldenEyes

Well-known member
הייתה אז יריבות בין נהגים באגד ודן בשנות ה 60/70 כמדוני על כניסת קווי דן לטריטוריות של אגד בעיקר בבת ים וכפר סבא בעיקר קווים 18, 43(שאגד כמדומני רצתה להפעיל אותו) ו 149.
בזמנו לא היה 149
זה התחיל עם 48

וואי וואי מה שהיה אז
לקחו אוטובוסים מהחניון של היריבה ושקעו אותם בחולות בת ים חולון , איפה שהיום נמצא חניון אגד

למעלה