אוטובוסים רכבות טראמים ועוד

מצב
הנושא נעול.

kobiz99

New member
אופס, התכוונתי לזה בהודעה מתחת...
פינשטיין שלום אם התכוונתה לתמונה 8
רכב זה מורכב ע"י חברת KUTSENITS מאוסטריה שמיצרת מרכבים בסלובניה הצילום הלפני האחרון שלי VW עם שני צירים מאחור גם ייצור שלהם כמו כן היה בתערוכה בהנובר אוטובוס היברידי מתוצרתם. כמו כן יש להם שיתוף פעולה עם מרכיבי אוטובוסים ביפן. קוביז 99

davidfainshtein

Member
מנהל
פינשטיין שלום אם התכוונתה לתמונה 8
רכב זה מורכב ע"י חברת KUTSENITS מאוסטריה שמיצרת מרכבים בסלובניה הצילום הלפני האחרון שלי VW עם שני צירים מאחור גם ייצור שלהם כמו כן היה בתערוכה בהנובר אוטובוס היברידי מתוצרתם. כמו כן יש להם שיתוף פעולה עם מרכיבי אוטובוסים ביפן. קוביז 99
אכן התכוונתי לתמונה 8.
מדובר באוטובוס עתיק, נראה לי כמו מרצדס או וולבו, אבל לא מצליח לזהות את הדגם.

EladGs

New member
8
ללא סדר הגיוני וללא ידיעת התוצר הדגם המודל. מסיור לימודי שערכנו בגרמניה קוביז99
זו Setra S9, אוטובוס די עתיק
באגף התחבורה של המוזיאון הגרמני במינכן יש אוטובוס משומר כזה

kobiz99

New member
זו Setra S9, אוטובוס די עתיק
באגף התחבורה של המוזיאון הגרמני במינכן יש אוטובוס משומר כזה
קבל תיקון זו SETRA S10
SETRA S9 היתה קצרה יותר עם שלושה חלונות גדולים לאורך האוטו משנות ה60 המוקדמות. את האוטובוס הרכיבה חברת מרכבים אוסטרית שיצרה בסלובניה בשם KUTSENITS ומכאן בא ה-K הגדולה בחזית האוטובוס ועל הגנטים. קוביז99

קבל תיקון זו SETRA S10
SETRA S9 היתה קצרה יותר עם שלושה חלונות גדולים לאורך האוטו משנות ה60 המוקדמות. את האוטובוס הרכיבה חברת מרכבים אוסטרית שיצרה בסלובניה בשם KUTSENITS ומכאן בא ה-K הגדולה בחזית האוטובוס ועל הגנטים. קוביז99
ה-K מסמלת את השם המלא של סטרה:
Käsbohrer Setra

kobiz99

New member
ה-K מסמלת את השם המלא של סטרה:
Käsbohrer Setra
ואני כתבתי על ה-K הזה
KUTSENITS חברה אוסטרית שמרכיבה מרכבים בסלובניה האוטובוס הנראה בתמונה מהתערוכה בהנובר 2008 נדמה לי מורכב על שלדה של מאן ואו מרצדס או שניהם לפי דרישת המזמין. וגם הם מסומנים עם K דרך אגב אני חושב שב- Käsbohrer Setra מרכיבים על שלדות של מרצדס מאן וכו' כשהאגף Setra אוטובוסים והאגף Käsbohrer ארגזים למשאיות מיכליות טריילרים עגלות וציוד כבד על שלדות של אחרים תקן אותי עם אני טועה קוביז99 אבו מאיט חלקיקים

ואני כתבתי על ה-K הזה
KUTSENITS חברה אוסטרית שמרכיבה מרכבים בסלובניה האוטובוס הנראה בתמונה מהתערוכה בהנובר 2008 נדמה לי מורכב על שלדה של מאן ואו מרצדס או שניהם לפי דרישת המזמין. וגם הם מסומנים עם K דרך אגב אני חושב שב- Käsbohrer Setra מרכיבים על שלדות של מרצדס מאן וכו' כשהאגף Setra אוטובוסים והאגף Käsbohrer ארגזים למשאיות מיכליות טריילרים עגלות וציוד כבד על שלדות של אחרים תקן אותי עם אני טועה קוביז99 אבו מאיט חלקיקים
למיטב ידיעתי קסבוהרר סטרה היה השם המקורי
של החברה, כשהם יצרו אוטובוסים עצמאית, לפעמים עם מכללים של מרצדס או מ.א.ן. ידוע לי למשל שהמפרקית SG הראשונה, למעשה מבוססת על פיתוח של סטרה... בכל אופן, מאז שסטרה נקנו ע"י תאגיד Daimler-Chrysler, הם הפכו לחלק מחברת EVOBus GMBH, המתחלקת לשני יצרני אוטובוסים: מרצדס בנץ וסטרה (ללא השם קסבוהרר). אני באמת לא יודע על ארגזים ומיוד נייד למשאיות, ככה שאינני יכול לתקן או לאשר.

קבל תיקון זו SETRA S10
יבאבא, האם אתה מתכוון לאוטובוס הזה
?
כי אם כן, אזי שצילמת אותו בברלין (אולי פרח מזכרונך ושכחת להעלות את התמונה הזו).

kobiz99

New member
אוטובוסים רכבות טראמים ועוד
12

מצב
הנושא נעול.
למעלה