אוזניות 'ענקיות' מאיפה לקנות בזול?

אוזניות 'ענקיות' מאיפה לקנות בזול?

ראיתי מישהו שקנה אוזניות כאלו גדולות כמו של אולפנים של חברת MATRIX ב50 ש"ח, וזה בא עם מיקרופון מתקפל, מישהו יודע איפה ניתן לקנות?

baduist

New member
בכל חנות מוסיקה ואלקטרוניקה.

שים לב שלא כל אזניות גדולות הן בהכרח טובות ולא כל אזניות גדולות וטובות הן בהכרח "כמו של אולפן". בכל מקרה, אזניות טוובות ויחסית זולו תאני יכול להמליץ על KOSS, שאפשר למצוא בא.ד.ר אודיו (רח' החשמונאים בת"א, ואני מניח שגם ברשתות אחרות, שם במקרה יצא לי להכיר). העלות היא באיזור ה200 ש"ח לדעתי, ויש "אחריות לכל החיים". אזניות אטומות יחסית, גד'ולות ועם הרבה באס כמו שכולם אוהבים

TFlash

New member
אני לא ממליץ..

על אוזניות "ענקיות" שנראות כמו כאלה שבאולפן, במחיר של 50 שקל. אני גם התפתיתי וקניתי אוזניות של SOMIC ב30 ש"ח שגם נראות ענקיות (רק בשביל הכיף) וגיליתי כמה שזה עבודה בעיניים... הספוגיות לאוזניים לא אטומות בכלל ועשויות מסוג של ניליון. אל תשקיע את הכסף הזה למרות שזה סכום מזערי, יש אוזניות של JVC ב100 ש"ח שהם טובות ביחס למחיר ...

שתרודל

New member
TFLASH הסומיק שקנית

מאיזה חנות ב30 ש"ח? וחוץ מהנילון הם גם הפסיקו לעבוד, או שזאת הבעיה היחידה שלהם?

HeavenlyB

New member
אני מצטרף להמלצה על KOSS

גם בגלל שהן טובות יחסית למחיר, וגם אחריות לכל החיים. נקרע לך הכבל, הפסיקו לעבוד מכל סיבה שהיא, בעיקרון יחליפו לך את האוזניות במקום. לפחות כך היה בחנות שעבדתי בה בירושלים לפני 10 שנים.

תודה , אני ראיתי

אצל מששיהןו עם אלו והתרשמתי, http://www.google.co.il/search?q=cache:6j2gLB8g8IQJ:www.wallashops.co.il/shopmind_sites/matrix/product.asp%3Fpf_id%3DPDHEADPHONES103+%D7%90%D7%95%D7%96%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA+MATRIX&hl=iw

baduist

New member
לא מכיר, לא הייתי הולך על זה

במקומך. במקום לקנו תזוג כזה שיתקלקל או יישבר תוך שבוע ותצטרך לקנות שוב וכן הלאה לנסות ולנסות, הייתי משקיע פעם אחת כמו שצריך. 200 ש"ח זה לא הרבה לאזניות טובות, ועם אחריות לכל החיים אי אפשר להתווכח. NO?

למעלה