אוו...

אוו...

אתמול היה פרק יפההה בCSI... הם מצאו ראש של בן אדם במטען של מכונית. ראש, בלי הגוף! אז הם עשו חיפושים באיזור ומצאו גופה מבותרת, ללא העור, הראש והרגליים והידיים בתוך היער! אבל בסוף התברר שזה בכלל גופה של גורילה שמישהו צד ולקח את כל הדברים שהוא יכול למכור ולהשאיר כמזכרת... לאחר מכן הם מצאו את הגופה אליה שייך הראש וגילו את הרוצח האכזר... החבר של אותו נרצח...! אממממ כן וניק דיבר עם גריסום ואמר לו שהוא רוצה להתחיל לחקור לבד. זה הלך ככה... גריסום: "repeat after me: silk silk silk!" ניק: "silk silk silk" גריסום: "what the cows drink?" ניק: "milk!" גריסום: "no... cows give milk, they drink water!" ועל סמך כך שהוא הצליח להטעות אותו עם החרוזים הוא קבע שהוא לא מוכן...
או, וול... וווריק האשים ברצח איזה פושע "פופולארי" ועכשיו בטח ינסו להרוג אותו אנד סטאף :| בלעכס היום ב22:30 יש סדרת בערוץ 33 בשם "סיירת חופים"... אתה יכולים להבין מהשם על מה מדובר. אם זה לא נשמע לכם, אז דעו שיש היום בAXN ב22:45 איזה סרט אקשן שאנ'לא זוכר את השם :p

DesertRose1

New member
אני רוצה גם לראות!): }}../images/Emo11.gif

והפרק נשמע מגניב!!
הגופה.... מגניייב!
וכשאמרת סיירת חופים, הזכרת לי- יודעים שיש משמר המפרץ בערוץ 3?

wendigo

New member
ביס יש בערוץ 3

כשמשודרות אחת מתוכניות המקור שהם מופקות ע"י ICP.

DesertRose1

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif }}../images/Emo11.gif

היום התוודעתי לזה שכנראה ביום שישי מחליפים לנו את יס בחברה הזאת... HOT.... אני אמורה לשמוח?

תצ'מעי...

מצד אחד בהוט יש את ערוצי סינמה וביפ - כלומר שיש מלאן סרטים טובים ותכניות גדולות כמו "CSI", "דיילי שואו", "האקדמייה לצחוק" (שאגב רק עכשיו מתחיל, כך שמצאת תזמון מוחלף להחליף חברה!)... מצד שני גם ביס יש להם ערוצי סרטים טובים, והם משדרים תכניות מעולות כמו "מפגשים" של סטיבן שפילברג... ומצד אחד, יהיה לך כנראה ממיר דיגיטלי שזה קקי של דבר ועד שזה מחליף ערוץ -סליחה, קבלי תיקון: אם זה מחליף ערוץ אז לוקח לזה לפחות שנה...
נווו מילא לפחות תתוודעי לCSI :) זכרי: זה ימים א' עד ה' ב24:00

Guy24Gold

New member
וגם זה לא תמיד מראה מה התכנית הבאה.

או יותר נכון- לפעמים זה מראה לך מה תהיה התוכנית הבאה (כשאתה לוחץ I ואז על החץ שמאלה) ובקשר לערוצי סינימה- ליס יש יותר ערוצי סרטים (והם גם יותר טובים)

Guy24Gold

New member
אתה אמורה ללבוש שק ולפזר על עצמך מל

ח. (אין לי מושג למה לפזר על עצך מלח אבל זה נשמע כמו משו רע) לי אישית יש גם ערוצי זהב(הוט) וגם יס. כי הכי טוב גם וגם. ואני אומר לך- מנסיון- הממשק של יס הרבה יותר נוח, הערוצים של יס הרבה יותר מעניינים, השלט של יס הרבה יותר יפה, והולך פחות לאיבוד(אבל אולי זה בגלל שישי לנו שניים. עוד לא חשבתי על זה) בקיצור- יס קורעים את הוט. ונכון שיש בהוט את "ביפ" ואת יצפאן, אבל ביס יש הרבה יותר.

DesertRose1

New member
אני שונאת יצפאן!../images/Emo46.gif }}../images/Emo11.gif

דיברתי עם אח שלי, הוא אמר לי לסמוך עליו שנשאר ביס.... ואם אח שלי אומר, אני מקווה שזה יקרה

למעלה