אוווקיי...
שרשור מפגש חדש דנדש

אוווקיי...../images/Emo41.gifשרשור מפגש חדש דנדש../images/Emo41.gif

באיזה תאריך? מתאים לכם יום חמישי הבא?(ה-16) בעזריאלי? בג'ויסטיק? מי בא? אל תשנו נושא.

*תיקון*

ביום חמישי כבר חוזרים לבצפר, אז נעשה ביום רביעי? הרי אנחנו רוצים לעשות את זה בחופש..

מה אני רואה פה????

נצל"ש?? שינוי נושא?? ניצול בשביל חתימה? מוהאהאהאהאה גיליתי אותך! יאאא אתה כזה אבשייייי טל קוראת לך אבשילה מאמי :0

האאאאא?!?!?!

לך תתפחלץ! אאוץ... עשיתי דבר טיפשי אמא שלי אמרה לי לבוא לאכול, אז לקחתי את הצלחת וגילית שהיא רותחת כי אמא שלי חיממה את הטוסט ביחד עם האוכל, אז העפתי את הצלחת ביחד עם האוכל והנה הלכה לי הארוחה הטעימה שלי לבוקר...:\ נו מה, רציתי מחשב, והצלחתי לפרוץ לאח שלי.. אה אבשלום, כתבתי לך כבר שמונה פעמים, היום אני באה לרמת חןןן

angel 71

New member
עונה

באיזה תאריך? כל התאריכים חוץ מה12 13 14 מתאים לכם יום חמישי הבא?(ה-16) חוזרים ללימודים אבל אם ביום רביעי אז כן בעזריאלי? כן בג'ויסטיק? כן מי בא? לא יודעת.... אבל ממה שאני יודעת אוריה אביגיל ושנהב לא באות... אוףףףףף אל תשנו נושא.

angel 71

New member
כ-ו-ל-ם להיכנס!!!

כדי שנחליט מהר מתי ובאיזה שעה נעשה את המפגש כי ביום חמישי אנחנו כבר חוזרים ללימודים.... ב12 13 14 אני לא נמצאת ואם בתאריכים האלו אתם רוצים לעשות את המפגש (למרות שביום רביעי הכי טוב! לכולם) מתי שאני לא נמצאת אז תעשו את המפגש! (למרות שאני מתה לפגוש אתכם
)

angel 71

New member
יש לי שלה לא קשורה למפגש....

המנהלות של האתר הזה אלו אמ2ר ולבבות של פרחים.... אז איפה לבבות של פרחים? מה היא לא כבר מנהלת? (רשום למעלה שהמנהלות של האתר הם אמ2ר ולבבות של פרחים)

למעלה