אוווף, אני מתסוכלת!!

reutרעות

New member
אוווף, אני מתסוכלת!!

היה לי רעיון לפרוייקט גמר, הסתבכתי, התעצבנתי, יצא לי החשק אליו ואני רוצה רעיון אחר!!!! איך מתחילים פרוייקט?? אני יודעת שזה שאלה כללית אבל יש למישהו לפחות כיוון?? איך אתם התחלתם??? צריכה עזרה בדחיפות!!
 
דבר ראשון לא להתייאש -

איך מצאתי את הרעיונות לפרוייקט גמר שלי? חשבתי, בעיקר חשבתי הרבה בהיתי בהרבה אמנות של אחרים, בהרבה אמנות שלי סיכמתי לעצמי מה הנקודות המרכזיות בחיים שלי, מה אני רוצה להגעיד כתבתי הרבה נקודות ובחרתי את הנושא שהכי בער לי בעצמות לצעוק לעולם ואז שפכתי רעינות באלף מדיות איך להגיד אותו, ציירתי סקיצות, חשבתי צילמתי בלי דעת ה אני עושה במשך כשבועכ פשוט חיפשת בסוף עלה הרעיון... אבל המפתח זה המחשבה והעבודה גם לפני שיש לך משהו מוגדר אבל לא לבתייאש אם את לומדת אמנות סביר להניח שיש לך מה להגיד לעולם ושיש לך את הטכניקות להגיד את זה נשאר רק לחדד תחשבי מה יש לך להגיד? המ בוער לך בעצמות? מה מעניין אותך? איזה סוג אמנות מושך אותך? אם את רוצה את יכולה לעלות כאן ושנחשוב ביחד אולי אפשר לפתח משהו מהפרויקט הנטוש? אולי לפחות לראות את הכיוון שלך... אל תתיאשי אם את צריכה עזרה אני כאן, לא לעשות במקומך אלא רק לתת קודות למחשבה...
 

reutרעות

New member
זהו, שאני מרגישה שאני..

איזה ישות פצפונת בת 17.5 שעדיין אין לה מה להגיד לעולם כי היא לא נפתחה אליו.. אני פשוט רוצה לצייר, לצייר מה שאני אוהבת, מה שיפה לדעתי ולא להתחיל עם אמירות של בת 50!
 

qtgirl

New member
מזדהה

זה כל כך מעצבן כל הנושא הזה של "המסר בעבודה" למה אי אפשר פשוט לצייר משהו יפה ולגמור עניין...?!
 
למעלה