אוווףף עם הבגרות הזאת אין לי כח !!!

מרב1234

New member
אוווףף עם הבגרות הזאת אין לי כח !!!

אין לי בכלל חומר לבגרות לכתות י"ב על מזרח תיכון ומצרים וכל אלה למישהו יש אתר עם חומר מסוכם טוב או המלצה מאיפה טוב ל ללמוד ?

260202

New member
תבדקי באתר של המורים לגיאוגרפיה

יש שמ סיכומים תאמיני לי שגם לי אין כח בכלל לבגרות הזו היא בכלל לא מענינת

מרב1234

New member
חחחחח

אני יושבת כזה וןשואלת את עצמי למה למההההההה אני עושה את זה לעצמי חחח תודה לאל זאת האחרונה חחחח בכל אופן את לומדת מהפסר או מסיכומים של המורה לאורך השנה .?

260202

New member
אני לומדת מחומר שהיה לי םהשנה שעברה

וחלק שלחו לי אני ניגשת עצמאית שנה שעברה עשיתי קורס אך לא הלך מי יודע מה הצטערתי על הרגע שבחרתי במקצוע הזה הוא פשוט לא מענין

מרב1234

New member
יש מצב שיש לך לשלוח לי גם חומר

על כל דבר שיש לך חח זה ממש יעזור לי :(

260202

New member
תרשמי מייל אני אשלח לך תראי בדיוק

מה את צריכה

מרב1234

New member
ווואי בובה תודההההה

אני עושה בגרות של כתה י"ב על מזרח תיכון על ישראל וכל החרטה באנה האלה חחחחחח [email protected] מחכה למייל וואי זה כל כך יעזור לי

260202

New member
שלחתי שוב אם לא הצליח אני אנסה בערב

דרך מחשב

260202

New member
ללי אם תוכלי לענות בבקשה אני אודהלך

שאלה בקולוניאליזם 1. הסבר ארבע גורמים לשליטה של מדינות אירופה על מדינות אחרות 2.ארבע תחומים שבהם השפיע השלטון הקולונאלי על המדינות המתפתחות

260202

New member
3.הדגם כיצד השלטון הקולוניאלי תרם ל

התפת` המדינות המתפ` או פגע בהם. שאלה בניאוקולניאלזם *יש המגדירים את יחסי העולמ המפותח והמתפתח כיחסים ניאוקולוניאלסטים הסבר מדוע מגדירימ את יחסימדינה

מרב1234

New member
קיבלתי , אבל הקבצים לא טובים הוא

פותח לי חלון כזה ששואל אותי באיזה תוכנה לפתוח את הקבצים וגם שאני רושמת ווארד או כתבן או כל תוכנה אחרת הוא לא נותן לי יש לך חמושג איך אפשר לתקן תקבצים ולשלוח שוב סורי שאני מציקה זה פשוט ממש חשוב ויעזור לי

מרב1234

New member
אוקי הסדרתי איכשהו אבל בכל זאת

קודן כל המון המון המון המון המון תודההההההה דבר שני יש לך אולי סיכומים על מזרח תיכון כל הבולשיט על הנפט על מצרים על עירק

אוקיי

המדינות המפותחות מנצלות את העולם השלישי מבחינה כלכלית: כוח האדם הוא זול, חומרי הגלם זמינים. השפעות שליליות: העובדים לא נהנים מהרווחים התעשיות הן לעיבוד ראשוני. לא נכנס מטבע זר למדינה אין שימוש בתוצרת המקומית (מביאים מזון וציוד מהמדינות המפותחות) הפיתוח נעשה רק באזור המחצבים והנמלים. גורם לקיטוב בין גלעין לשוליים השפעות חיוביות: סיפוק תעסוקה פיתוח תשתיות

260202

New member
אוקי איפה ההמשך מצטערת על

הנודנוקיות אך אין מי שיעזור לי

אני אנסה לענות לך

1. רצון לנצל חומרי גלם, התיישבות חדשה 2. בעיקר בתחום הכלכלי: פיתוח תשתיות, סיפוק עבודה למקומיים, הקמת מפעלים לעיבוד ראשוני/מטעים

למעלה