אוהבת ללמוד

seaגל

New member
אוהבת ללמוד

כמה שאני אוהבת ללמוד כל יום משהו חדש כל יום נגיעה כל יום הבנה כי העיניים שלי נפתחות שוב לרווחה לאט לאט (כמו שאמרת)... למדתי ששנים העיניים שלי עצומות שנים הלב שלי סגור מאחורי חומות שנים האוזניים מפחדות רק לא לשמוע רק לא לראות רק לא להיות.... מידי פעם נגיעה ואז העיניים נפתחות בבת אחת הלב גם אבל עד מהרה בא הנסיגה העיניים הבינו שהייתה שם רק אשלייה הלב הבין שאין שם כלום חוץ מאחיזה לא נכונה... מידי פעם נגיעה עצמית אמונה ביכולת שלי נגיעה שדרשה התמודדות עם האני שלי וכל מה שהיה שם העיניים נחרדו הלב סגר מידי לא עמד בעוצמה תודה אבל לא תודה.... וכך שנים עברו במסע, שהכוחות נותבו להרבה עבודה שנתנה המון אהבה אבל ההולכת בדרכים הלכה ונעלמה ונעלמה... למדתי שעכשיו יש בי משהו חדש תחושה שעוד לא הייתה העיניים לאט לאט נפתחות הלב גם ומשהו טוב קורה שם... לאט לאט בצעדים בטוחים לצידי אלה שבאמת אוהבים העיניים יתחילו לראות האוזניים ילמדו מה הן רוצות לשמוע והלב יפיל את ההגנות הוא יהיה מאושר אני יודעת כי קל לו להיות מאושר פתאום עכשיו אפילו אם זה לקצת... תודה לאלה שהולכים איתי עכשיו בדרך אוהבת אותכם מיליונים

יעל :-)

New member
../images/Emo142.gif

קו ההתחלה מתחילה למצוא את עצמי את מקומי, לאט לאט מתחילה לזקוף את הראש בלי לחשוש מכל מבט מתחילה פתאום להשלים את המילים החסרות מתחילה סוף סוף להבין ולהבחין בין אות לאות. רחוקה כל כך רחוקה מביתי מאהובי קרובה אל עצמי עכשיו ומעטרת את קו חיי מתחילה לשאול שאלות ולגלות גם את קולי מתחילה לראות בעיני מה לפני, מי בא מולי מתחילה לגעת באור ולעבור בשתי רגלי מתחילה לחיות את חיי את לילותי ואת ימי. רחוקה כל כך רחוקה... מתחילה למצוא את עצמי את מקומי, לאט לאט מתחילה לזקוף את הראש בלי לחשוש מכל מבט גם רואה וגם נראית לומדת לקחת לתת מחכה לצעד הבא יש לי סיבה טובה כעת. (מילים: אהוד מנור) ~
~ לא בטוחה שאני ממש מצליחה ללוות אותך בצורה ממש תורמת אבל תמיד מלווה אותך בליבי אמנם בלי להגיד הרבה אבל עם הרבה אהבה. קוראת את כל המכתבים, את השתיקות ורואה אותך לאחרונה צועדת, לומדת רואה קצת שינוי ושמחה על תחושה חדשה שהגיעה שהעיניים נפתחות וגם ה-
... תמשיכי ללמוד ולצעוד לאט לאט בדרך שלך ותני לאלו שאוהבים להיות לצידך לעטוף בחום לתמוך לחזק ולאהוב כי את קסם... קסם מיוחד

seaגל

New member
../images/Emo23.gif

תודה יעל על המילים החמות על היותך כאן חלק מהמסע....

ה מוזה

New member
../images/Emo142.gif

"השחף המגביה עוף הוא אשר יראה למרחקים" לומדים,לעוף לראות,מחדש אנשים ,עולם והלב נפקח

למעלה