אודי היקר!

אודי היקר!

כמו שקבוצתך - צפרירים חולון - ירדה היום ליגה והפסדתם במשחק החשוב ביותר שלכם.. ככה מחר המטה שלך יפסיד.

עדי היקרה

כדורגל זה תחביב וקורה פעם שהקבוצה למעלה ופעם שהיא למטה מחר נחיה ונראה מה יהיה בינתיים בית הדין פסק לטובת בני ורוב הסניפים עם בני להערכתי בני ינצח ואז מה שיקרה זה שלא יהיה יותר פלמ"ח מי שימלא את המקום השני יהיה אלדד 3 יהיה אבשלום קור ו4 אני מקווה אהרון עובד

חה חה חה

אבשלום קור??? לא נסחפנו קצת???? ומה זאת אומרת שלא יהיה יותר פלמח? האם הוא הולך למות מחר? האם הוא יורד מהארץ? האם אתם מטרנספרים אותו? מה זה אומר?

חס ושלום

פשוט אני מאמין שפלמח לא יישאר במולדת חוץ מזה יש לו מלא חובות כספיים והוא נמצא בתהליך של כונס נכסים לכן אני מאמין שהוא ידאג לעצמו קודם כפי שהוא דאג עד היום

ואיפה הדאגה שלך למפלגה?

מסתבר ששום דבר לא השתנה אצלך אודי נשאר אודי הבושה נשארה אותה בושה ממולדת לא היה אכפת לך אף פעם אם היה אכפת לך לא הייתה עושה את כל מה שעשית לה וליו"ר שלה המנוח אם היה אכפת לך ממולדת היית אומר משהו בסגנון: "אני לא חושב שפלמח מתאים להיות יו"ר ואני מקווה שאם הרב ייבחר, פלמח יצטרף אליו להנהגה וביחד הם יביאו את מולדת לגדולה" אבל, אותך מעניין רק דבר אחד לסגור חשבונות אישים ברשימה שלך מככבים דודו שוהמי ועוד אנשים וכמובן פלמח זאבי. אופייני לך, בהחלט אופייני אבל אתה לא חושב שבגילך הגיע הזמן להתבגר ולגדול קצת אודי? עד מתי תישאר ילד קטן ומופרע?

יש לי המון דאגה לתנועה

ואני חושב שפלמח רק יביא הרס לתנועה זו זכותי לחשוב ככה

המון דאגה, איך להרוס אותה

אם היה אכפת לך מהתנועה לא היית עושה את כל מה שאתה עושה לה החל מהשלנה על רכזי סניפים לתקשורת ולצבא ועד הכאת חברי מפלגה בתקופת בחירות אתה הצדיק, ממש אכפת לך ממולדת לפעמים נראה לי שאתה מושתל של השמאל בא להחריב אותנו מבפנים

Charlie

New member
פששש, עדי, כל הכבוד

אני רואה שאת מעודכנת גם בתוצאות הליגה השניה של הכדורגל המקומי. אגב, לאשדוד היתה עונה נפלאה - יישר כוח!

למעלה