אודישנים לשרית חדד בסטודיו דאנס תא

alonale16

New member
אודישנים לשרית חדד בסטודיו דאנס תא

אודישנים עם קלוד דדיה קובץ וידרו ששודר בערוץ 24 סתם בשביל שתוכלו להתרשם קצת מהמקום המהמם שבו אני רוקדת :)

ballet20

New member
נצל"ש- קורס קיץ בדאנס../images/Emo175.gif

כבר כתבו כאן קצת על זה שב20 לאוגוסט יהיה קורס קיץ בdance דיזנגוף- אני לומדת שם מה שנים וממליצה בחום. בשביל קצת לרענן את הפורום וגם בשביל שתראו מה היה שנה שעברה, אני מוסיפה קצת תמונות מהקורס של שנה שעברה- שלימדה בו מרלין אורטיז, רקדנית ליווי של בריטני ומדונה- היה פשוט מדהים. תראו בעצמכם

ballet20

New member
../images/Emo179.gifואחרונה חביבה...

יש לי מלא אבל קשה לבחור.... השנה מגיע מורה מאנגליה- שעבד בכל מיני מיוזקילס וקליפים. כמי שיצאה בהלם שנה שעברה (לא חשבתי שאפשר להינות ככה בקורס קיץ..) מומלץ ממש לבדוק! יש קורס אחד לנוער ואחד לבוגרים. הפרטים באתר למטה.

ballet20

New member
../images/Emo178.gif

אוף תפוז!!!! זו הכתובת: www.danceil.com הסטודיו של אלמה וארנון

Only Dance

New member
מה זה חוצ מהמדריכה אפחת לא יורדת..

עד הסוף, צריך שהבטן תיהיה על הריצפה...כמו אצל המורה באמת.

Only Dance

New member
נכון אבל התלמידות שלה לא

אז זה מוריד מרמת הקורס, חוג, להקה מה שזה לא יהיה

Swan ninetynine

New member
לא כל הרקדנים כל כך גמישים ../images/Emo109.gif

וזה לא מה שקובע את הרמה בקורס\חוג\להקה\מה שלא יהיה. ברור שזה יכול להוסיף, אבל אפשר להסתדר בלי [ובהיפ-הופ יותר מבכל סיגנון אחר לדעתי].

Only Dance

New member
זה מראה את הרמה של הרקדנים

הגמישות היא חלק מהחבילה אי אפשר להתעלם, כמו אלא שכל הלא גמישים טוענים שהגמישות זה לא מה שקובע, זה לא מה שקובע אבל זה מרכיב מהותי, חשוב, יפה, מיוחד, גםבהיפ הופ הוא מהותי כי תמדי יש גרנדבטמנים כאלה לא מקצועיים עם פוינט והכל אבל גבוהים מאוד (טוב זה לרוב בנעלי ספורט אז איזה פוינט אפשר לצפות) בכל אופן גמישות היא הכרחית. קאטי.

Swan ninetynine

New member
מה שאני מנסה להגיד זה ../images/Emo109.gif

שגמישות היא בהחלט מרכיב חשוב אצל רקדן אבל אם הוא לא מגיע עם החזה לרצפה בשפגט זה לא אומר שהוא ברמה נמוכה יותר מרקדן שכן מגיע, הוא פשוט פחות גמיש. אם הוא רקדן ברמה גבוהה או לא, קובעים כבר לפי קריטריונים אחרים\נוספים.

למעלה