אודה על כל עזרה

Orange16

New member
אודה על כל עזרה

שלום רב, קניתי מוצר דרך איביי שלא הגיע אליי. לאחר כמה וכמה התכתבויות עם השולח שטען שהוא שלח לי את הפריט, פתחתי בבירור דרך הדואר. שלחתי להם מכתב וקבילתי פנייה רישמית: הנדון: חבילה מחו"ל מספר XXXXXXXX ברור שננערך נוכח פנייתך, העלה כי דבר הדואר אשר נשלח אליך לרחובXXXX בירושלים, יצא לחלוקה בתאריך ה18.3.09. בבדיקה עם השליח, הוברר כי עם הגיעו לכתובת לא איתר אותך שכן בכתובת מספר דירות ועל גבי דבר הדואר השולח לא ציין מספר דירה בה הנך מתגורר. דבר הדואר הוחזר למוקד השליחים לצורך ברור. במוקד נעשה ניסיון לאתר את מספר הטלפון שלך, אך ללא הצלחה ודבר הדואר הוחזר לשולח מהסיבה כתובת שגויה בתאריך ה26.3.09. במקרה דנן, מדובר בפריט רגיל בשרות אקספרס ( מה זה אומר מישה ויודע? ) כל מינהל דואר אחראי כלפי שוליחיו ופיצויים, אם יש מקום לכך. לפיכך, מוצע כי במקרה שדבר הדואר לא הוחזר לשולח כפי שהנך טוען, השולח יפנה לדואר המקומי בתביעה לפיצויים. חברת דואר ישראל לשירותך. שלחתי לשולח את המכתב הזה מתורגם, הוא כבר לא עונה לי שבוע. זה המשתמש רשום שהוא פאוור סלר ויש לו פידבקים רבים חיוביים. מה עושים ? http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=flyingtigerdeal&ftab=AllFeedback

טלי5555

New member
אין מה לעשות

דיספיוט מאוחר מדי לפתוח, והמוכר כבר לא פעיל.

Orange16

New member
מה הכוונה ?

הוא עשה לי תרגיל עוקץ? הרי היו לו כ"כ הרבה פידבקים טובים...

טלי5555

New member
כנראה...

הכל יכול להיות. אולי היה בהפסדים והחליט לצאת. נראה לי שנתן לך מס' מעקב שגוי. תלמד שיעור לפעם הבאה: אם המוכר לא נותן מענה מיידי כאשר מתעוררת בעיה תפתח מייד דיספיוט.

Orange16

New member
תודה על התשובה

מה הכוונה מספר מעקב שגוי? הרי בדואר באמת נרשם שנשלח פריט כלשהו ועוד לכתבות שלי, רק הדירה הייתה חסרה.

טלי5555

New member
כל הסיפור

מריח לא טוב. כרגע אתה יכול רק לקוות שהמוכר מטוב ליבו יצור איתך קשר. דיספיוט אתה לא יכול לפתוח, ולדעתי עברו כבר למעלה מ-60 יום ולכן גם אם יחזור לפעילות אתה לא תוכל לתת לו שלילי. בקיצור, ידייך כבולות. לא נורא, למדת שיעור חשוב. חוץ מזה, זה רק כסף.

קונלין

New member
זה לא בהכרח אומר שהוא נעלם

כשמופיע Not a registered user זה בד"כ כי איביי סגרו (זמנית) את החשבון, מה שהם עושים לא מעט... סביר להניח שהחשבון יחזור להיות פעיל עוד כמה ימים.

למעלה