אוגר המחץ ....

solution

New member
אוגר המחץ ....

תרגיש חופשי להוריד אותי מראש רשימת המובילים אצלך ... 200000 נקודות ... אני לא בטוח שזה אפשרי ... רק רציתי לבדוק אם המשחק שלך מוגן מתנצל מראש ... -גדי

חצוף

אתה באמת חצוף! דבר ראשון באיזה זכות אתה נוגע לי בקבצים, זה בדיוק כמו שתפרוץ אלי הביתה ותשכתב מכתב אישי או צק - או במלים אחרות עבירה פלילית. (כן זה היה הסרבר האישי שלי - רכושי!) דבר שני, לא רק בי פגעת, אלא גם בכל השחקנים האחרים. תקשיב, אני מאוד כועס כרגע, ולא מעניין אותי אם ראית האקרס ואתה מושפע או מה שלא יהיה הקטע שלך, מה שעשית לא יעבור בשתיקה. אני מציע לך לחשוב טוב ולשלוח לי מכתב המסביר את מעללך והסיבה שלך למעשייך, ומאוד כדאי שזה יהיה סופר משכנע. אני ממש לא יודע מה להגיד לך, בא לי לתבוע לך את אלף המשכורות הבאות אתה בן אדם גס רוח וחצוף - גוד דם - אני אפילו לא מכיר אותך!

maxishon

New member
אוגרהמחץ.....

אני מבין את רגשותיך, אבל אוכל להבטיח לך ש למר´ solution לא היית שום כוונה רעה....ספורט בלבד....(חוץ מזה יש חברות שבכלל משלמות על כך אבל זה לא העניין). התגובה שלך ברורה אבל קצת מוגזמת.... יש לך אחלה פוטנציאל בעבודתך....

solution

New member
או קיי ...

או קיי , נראה לי שדברים קצת יצאו מפרופורציה כאן .... דבר ראשון , אף אחד לא נגע לך ב-server . נראה לך שאני אכנס לך לשרת , באיזושהי דרך (גם אם הייתי יכול ...) וישנה לך קבצים ? באיזו זכות ? זה לא שלי , אתה צודק במאה אחוז .... אני מניח שיש לך קבצי log ל-server בשביל לבדוק מי נכנס לך ל-ftp , אני מבטיח לך שאם תבדוק לא תגלה שום כניסה בגלל שלא בוצעה כניסה לשרת , חוץ מזה שבשביל להכנס לשרת צריך username ו-password ו-host לשרת , ואיך נראה לך בדיוק שיש לי אותם ? מבחינת השם שלי ברשימת המובילים , אתה יודע בדיוק כמוני שאין שום בעיה להסיר את השם מהרשימה על ידי הורדה שלו מה-database , כך שזה לא בדיוק פגיעה בשאר השחקנים ... לשאר התגובות שלך .. יש לך מסרים אישיים ....

למעלה