אובדת עיצות ומיואשת

אובדת עיצות ומיואשת

שלום רב לפני כחודשיים בקשתי כאן עצה לגבי כאב טורדני בשן ונעניתי באדיבות. לאחר מכן כתבתי שוב וסיפרתי כי הכאב אובחן כטריגמיל נאורולוגיה. בכך חשבתי שאקבל טיפול הולם ויסתיים מסע יסוריי. לצערי טעיתי מאוד, הכאב שהיה בשן אחת החל לעבור משן לשן בשני צידי הפה, למעלה ולמטה, לעיתים לסירוגין ולעיתים בו זמנית בכמה מקומות. הוסבר לי ע"י רופאי שזה לא אופייני לטריגמיל, אך לא נמצא בבדיקות שום דבר אחר ולכן אני מקבלת טיפול למחלת הטריגמינל. שאלתי היא: מה יכולות להיות הסיבות לכאבי שיניים בלתי מוסברים ומטרידים חוץ מהטריגמינל, הייתכן כי יש וירוס או כל דבר אחר שאולי הוא נדיר ולא כל כך מוכר? אולי כדאי להביא לתשומת לב רופאי כיווני בדיקה אחרים. הבדיקות שעשיתי הן: צילום פנורמי, C.T מוח וגזע המוח, צילום סינוסים. אודת מאוד לתשובתכם כי אני כבר ממש מיואשת.

עצה

למיכל, מאחר ונבדקת ע"י מספר רופאים לא אוכל מכאן לקבוע דבר. כדאי שתנסי לפנות לבית ספר לרפואת שיניים בת"א או ירושלים למחלקת אבחנה אולי שם יוכלו לעזור. בהצלחה

תודה רבה

ד"ר אמנון זינגר ראשית תודה רבה על ההתיחסות. לפחות בדבר אחד הרגעת אותי, אני אכן מטופלת בביה"ס לרפואת שיניים בבית החולים הדסה ומקווה כי משם יבוא מזור ליסוריי. שוב תודה רבה.

למעלה