אובדנות שחוזרת על עצמה

avital24

New member
שלום

פעם בשבועיים שלוש חוזרות לי מחשבות אובדניות ואני מבינה שזה המצב וצריך להשלים איתו עד שתהיה דרך יותר טובה לטפל בדברים הכאב ממה שקרה כנראה היה למעלה ממה שהמוח היה מסוגל להכיל והמחשבות חוזרות בכל מיני צורות ודרכים זה לא קל רק מי שחווה טראומה אמיתית יכול להבין שלפעמים המוח לא מסוגל לעבד כמות ככ גדולה של כאב ואז גם בהתרחקות מנקודת השבירה המחשבות חוזרות כמו גלים אולי עם הזמן זה גם ישכח וירגע אבל בינתיים יש עוד גלים אני פשוט מעדיפה לא לפרט הכול אבל אלה התחושות שלי יצאתי לרכיבה על האופניים לקנות קצת אוכל וחזרתי עם כל המחשבות המדכאות נקווה לטוב

שירה כמים 1959

Well-known member
שלום

פעם בשבועיים שלוש חוזרות לי מחשבות אובדניות ואני מבינה שזה המצב וצריך להשלים איתו עד שתהיה דרך יותר טובה לטפל בדברים הכאב ממה שקרה כנראה היה למעלה ממה שהמוח היה מסוגל להכיל והמחשבות חוזרות בכל מיני צורות ודרכים זה לא קל רק מי שחווה טראומה אמיתית יכול להבין שלפעמים המוח לא מסוגל לעבד כמות ככ גדולה של כאב ואז גם בהתרחקות מנקודת השבירה המחשבות חוזרות כמו גלים אולי עם הזמן זה גם ישכח וירגע אבל בינתיים יש עוד גלים אני פשוט מעדיפה לא לפרט הכול אבל אלה התחושות שלי יצאתי לרכיבה על האופניים לקנות קצת אוכל וחזרתי עם כל המחשבות המדכאות נקווה לטוב
את מבינה באופן חכם לדעתי שהמחשבות באות והולכות.
זה כמו התקף שפעת.
אני מרגישה ממש כמוך. מזדהה.
אני חושבת שמי שבלאוהכי פוסט-טראומטי, אירועי השנה האחרונה היו הרבה יותר ממה שניתן להכיל.
זה גם מצבי.
הקבלה העצמית והפינוק העצמי והספורט שבו את , וגם אני, אני נוהגת נראים לי דרך מעולה להתמודד עם המצב.
שיעבור הזמן הקשה ולאט לאט נקלוט ונטמיע מה שקרה ונחזור או נגיע לראשונה אל השמחה שבהווה יכולה להיות.

ג׳ונסון

Active member
אוקיי כול הכבוד שאת נלחמת ולא מוותרת תמשיכי ככה בעקבות המצב אני מוכן לתת תמיכה לכול חברי הפורום אם את רוצה נדבר

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אביטל יקרה,
כל כך הרבה כאב זועק ממילותייך..
נשמע שמצד אחד המחשבות האובדניות מטלטלות ולא נותנות מנוחה,
ומצד שני יש קול בתוכך שאומר שזהו גל שצריך לתת לו לחלוף..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מתיש להתמודד עם הגלים האלו..
מזמינה אותך להמשיך לשתף ואולי יחד נצליח לעבור את הגל הזה..
ואם תרגישי שזה נכון עבורך, מזמינה אותך להגיע אלינו לצ'ט אישי ואנונימי (בקישור: https://sahar.org.il/) עם אחד המתנדבים שלנו,
בו תוכלי לשתף, ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת..
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה