אובדן שני הריונות וקרן אור

• פותח הנושא ק
  • פורסם בתאריך

ק

New member
אובדן שני הריונות וקרן אור

ראשית כל הכבוד על היוזמה ועל הפורום החדש, אני מאחלת להנהלת הפורום המון הצלחה. היתי רוצה לשתף את הגולשים בפורום בחוויה הלא נעימה שעברתי. במהלך השנה האחרונה עברתי שתי הפלות בשבוע 8 ובשבוע 10. בשני המקרים היו לי תאומים (ללא הפריה). בפעם הראשונה זה התחיל בדימומים שהתחילו ובסוף הכל התפרץ, ובפעם השניה שק הריון אחד התמוסס ואילו העובר השני היה ללא דופק. התחלתי סדרה של בדיקות דם למיניהן. שבסופה גילו שאני חולה במחלה שפוגעת לי בקרישיות של הדם, לכן אני צריכה להזריק לעצמי כל יום זריקה כדי לדלל את הדם. חשוב לציין שנולדה לי לפני כ-5 שנים ילדה במשקל נמוך שהוא תוצאה של המחלה הזו. כיום אני שוב בהרין בשבוע 9, מקפידה לקחת את הזריקות וכולי תקווה שהפעם זה יצליח.

jole

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

ק´ יקרה, אני מאחלת לך שהכל יעבור בשלום. נכון שהדרך עוד ארוכה אבל האופטימיות שהפגנת היא בהחלט הדרך הנכונה, להסתכל קדימה, להאמין. אנחנו נהיה פה לחזק את ידייך.

לק´ היקרה ../images/Emo42.gif

ק היקרה, כל הכבוד על הפתיחות... ראשית, אני מאד תומך בגישתך - להיות אופטימי, אחרת מה נשאר לנו ? האופטימיות היא ה"דלק" שלנו ברגעים קשים. אני מאחל לך שההריון הנוכחי יסתיים בהולדת תינוק/ת חמוד/ה בריא ומאושר. זה טבעי ביותר שבמהלך ההריון הנוכחי תחששי מבדיקות שונות כמו אולטראסאונד וכו´ אחרי הניסיון הקשה שחווית בשתי ההפלות. אין ספק כי לעיתים התפקיד של הנפש מאד תורם או פוגע בנסיונות להיכנס להריון ולחוות הריון. לכן המלצתי, פשוט לזרום עם הרגשות שלך. אם את חשה פחד לפני בדיקת אולטראסאונד לדוגמא, קחי את הזמן שלך , עשי משהו שאת אוהבת עם בן הזוג טיילו, שבו בבית קפה שקט וכו, אל תתני למתח ולמחשבות רעות להתגבר עליך. העובר שבביטנך צריך את האמא הכי רגועה בעולם !!! אשמח אם במהלך ההריון תבקרי בפורום בקביעות ועל ידי כך יוקל עליך, לשם זה אנו כאן... אז כשקשה או טוב שתפי את כולנו! ממני, המון הצלחה תמיד איתנו...

עינב55

New member
../images/Emo50.gif

גם אני עברתי 4! הפלות עד שעלו על הקשר בין הבעיה של קרישיות יתר (גם אני סובלת ממנה) לבין הפלות החוזרות. ברגע שלקחתי את הקלקסן כל יום ההריון עבר בהצלחה אבל נגמר מוקדם - שבוע 33 בגלל רעלת הריון בעיה ידוע אצל הסובלות מקרישיות יתר. היום הילדה כבר בת שנה וחודש מקסימה נפלאה ומצוננת

למעלה