אה ? קון ! שרשור חוויות D:

BlackEyedSpirit

New member
אה ? קון ! שרשור חוויות D: ../images/Emo29.gif

אני אגיב למטה, אני לא רוצה שיפתחו לפניי @__@;;

BlackEyedSpirit

New member
אהמ XD ../images/Emo29.gif

היה. כלכך. כיףףףףףףףף~~^_^ אוקיי. היום שלי התחיל בכך שחיכיתי לשני שתבוא כבר ומסתבר שהיא בכלל לא ידעה שהולכים @__________@~~ אז הגענו <באיחור> ברכבת של 11, והגענו לשם <פאקינג> ב12. X_X בכלמקרה, פגשנו את גלצ'אן ^^, את שייזי, ועוד אנשים נורא חמודים~ ואזואז קניתי מארז של ווליומים 1-4 של פיטה טן *,*~ ואז הלכנו לראות מה מקרינים O: ואז פגשתי את ליסע וטלצ'אן וחיבקתי אותם D:, ואזואז ראינו כמה סדרות מפגרות @_@ ואז... הוסטקלאבבבבבבבבבבבבבבבבבבב *____*~~~ והארוהייי~~~*,* ואז יצאנו החוצה <פורום אינו, או לפחות חלקו> וישבנו על הדשא O: ועלה על שני חרגול XDD ואז טלצ'אן ברח ;< ואז אני וליסע וגלצ'אן ומאיו משכנו אותו בחזרה XD עקשן שכמוך ;< ו..ו..ו..ממ. היה ממש ממש כיף ^.^ למי שקרא הכל~ <אם היו כאלה @_@>, צל"ש XDD

ShuNka

New member
זה לא היה ארוך בכלל XD

טוב, אני אקבל את הצל"ש בכל מקרה XDD מה את מגלה לכולם שעלה עליי חרגול דביקיביקי? >;

Lust chan

New member
צל"שD: שיואו~../images/Emo135.gif

אבל זה לא היה כזה ארוך XD; ושכחתי מהקטע שטלצ'אן ברח כל הזמן~ וגם הקטע עם החרגול XDDD

Lust chan

New member
*מעתיקה חוויות מהפוסט בבלוג*../images/Emo135.gif

ממ, בכל אופן, היום היה האנימהוליקון~ ^^. אני חייבת לציין שלא יצא לי להיות בכנס הקודם, אבל הוא היה פשוט מקסים ומאורגן מעולה, ובאמת שאין לי תלונות- פרט לעובדה שאני וניקול חיכינו איזה חצי שעה עד שהמאבטחים שעשו פוזות ["שיואו תראו יש לנו שרירים אנחנו כאלה מאממים!"] הסכימו שייכנסו X_X. קניתי שש מנגות והגעתי ל90 ^^. אני חושבת שאני לא אקנה יותר עד האנימהקון, בגלל שנשארו לי רק 120 ש"ח, ואני חייבת לחסוך אם אני רוצה קוספליי של מיטסקי <ובאמת שאני רוצה>. לא דחוף לי להגיע למאה מנגות בינתיים, ואני חושבת שהיום בערב אני אעדכן את הרשימת מנגות כי היא לא כ"כ רלוונטית XD. אה, ונגמר לי המקום למנגות. לגמרי. אז באמת אפשר לחכות XD;; אה, וכמובן, לגולת הכותרת- החיפוש של סנואי XD: אתמול הכנתי עם קצת עזרה של ברצ'אן שלט לאנימהקון, מנייר, סלוטייפ, וסרגלים. אל תעשו עכשיו פרצופים, זה יצא ממש יפה פרט לעובדה שכמעט פחדתי שזה יתפרק XD;. גם ציירתי על אחד הצדדים הארוהי והרבה אנשים עצרו אותי בשביל לצלם את זה ^^; אני מקווה שאני אזכה לראות את התמונות, מכיוון שאני חושבת שאני הולכת לזרוק את הציור עצמו XD; אבל תמונה למזכרת יכולה להיות חביבה 3:. את סנואי, בכל מקרה, לא מצאתי. לא עזר שאור קרא בכריזה שיגיע לבמה, הבנאדם לא בא, וזה היה דיי מטריד XD;. אני מקווה לטובתו שהוא פשוט לא בא ולא סתם לא רצה לבוא לבמה ם-ם; עד שצרבתי לו דברים! טוב, כבר נתתי לעומרצ'אן במקום D:. אם כבר הגעתי לנושא הזה, פגשתי גם אותו ^__^ והוא אימץ אותי לאחותקטנה 3: אזאז~ יש לי ניצ'אן ^O^ ו.. אמ, זה עושה אותי שמחה ^O^. כמובן שגם תכננתי לשיר בקריוקי את הפתיחה של הארוהי, אבל לאחר שאמא שלי הודיעה לי בעצבים שהיא לוקחת אותי בשבע <כי לא אכלתי כמעט כלום ובזבזתי את הכסף רק על מנגות, והיא התעצבנה XD>, נאלצתי לוותר. בסוף היא הגיעה בשבע וחצי, אז בעקרון הייתי יכולה לשיר <_<; ארג נו, אני כבר אשיר באנימהקון P: בתקווה שמישהו יזכור שהארוהי כזו שולטת -^^. כמובן שפגשתי גם המון אנשים, קיבלתי המון המון חיבוקים <פעם אחת קיבלתי ארבעה ברצף שכל אחד העיף אותי לכיוון שונה, זה היה כ"כ מפחיד XDD;>. אני אוהבתתכם, את כולכם -^O^- אפילו שהיו רגעים שממש הייתי מיואשת <ומי שיודע למה יודע, מוזמנים לשמור את זה לעצמכם>, הצלחתם לשמח אותי -^__^- אה, ואם מישהו קרא את זה אני סוגדת לו O:

Lust chan

New member
*סגידע*../images/Emo135.gif

אנלא מאמינה שמישהו קרא את זה
הוו, הניק שלך מאוד מוכר לי :O יש מצב שאני מכירה אותך מפורום אחר במקרה? [ההודעה המטרידה שהייתה לי ב1419 ונמחקה למרבה הצער?]

mikokikyo

New member
את סוגדת לי, את סוגדת לי*_*

יא*__________________* |אובססיבית לגבי שאלונים/כל דבר שקשור במידע על אנשים שהאנשים עצמם עונים על זה|

ShuNka

New member
סיכום ארוך ומרגש.

היה כיףףףףףףףףףףףףףף!!~ דאייסקי 33333333>

Katsuki

New member
טוב.. :ם

התעוררתי בבוקר והגעתי די מוקדם כי אני התנדבתי, והלכתי וקניתי מנגות ופוסטרים ומגניב לי שכזה. :ם ואז הסתובבתי עם חברות.^____^ ואז הייתי צריכה ללכת לעמדה של המודיעין(התנדבתי שם;;~),והייתי צריכה להיות שם שעה ומשהו#@?@$#%#($#^@&#$ ><; אבל אמ... :ם היה נחמד אבל הלכתי די מוקדם ב 4 ככה וזהו. :ם

MomijiSan

New member
נאמ טוב זה הולך להיות ארוך|קרמבולה|

אוקע אז יום לפני יובע ונמוצ'ע באו לישון אצלי ולהכנו לקפה שחאותי עובדת בו והיה טעים כי אכלנו סופלה עם גלדית וניל *.*יאמי וכשחזרנו חרשנו על הקטעים של אלאדין הגרסא שבעברית גאד זה מצחיק XD ובלילה אכלנו קליק בשושו כי מאמא לא אוהבת את זה >< ובסוף זרקנו את השקיות בכנס כי זה היה כל הלילה בתיק של נמוצ'ע XD . שהגענו ראינו את מיתע ואת טלצ'אן וליסע ויותר מאוחר את אנאי וכרמל וגם את ברע ושני הסגידעע (מורי *__* יש פקקים !יעיי ) וראינו הוסטקלאב *____*!~סגידעע וכולם שרו את סאקורה קיס וזה היה כזה מצחיק ונחמט וראיתי עם אנאי וכרמל את הקוספליי שהיה די צולע וגם הרצאה של אלי צ'ושידה עם מבטא יפני שנשמע יותר כמו צרפתית צולעת XD ולא יכולתי להישאר לראות את התוצאות של הקוספליי כי היתי צריכה ללכת ;; והיה מצחיק ונחמט ^_^ אוו ואני ואנאיצ'ע חשבנו לעשות קאסט של הוסטקלאב בכנס הבא ואנחנו צריכות מתנדבות !~XD

MomijiSan

New member
גומנהגומנהגומנה|קרמבולה|

*חיבוקעעע*אני לאהוף אותך מאוט ! ורציתי לשמוע אותך שרה ;;

NoAmItA ChAn

New member
אמג ני בדיוק רואה אלאדין באנגלית XD

ואלאדין בעברית זה סגידה XXDDDDDD מרוב הפעמים שראיתי את זה אני כבר מכירה את כל השורות בעל פה XPPP

למעלה