אהנהההה יש לי טרמף איזה כיף!!!!!!!!

טוי בוי

New member
אהנהההה יש לי טרמף איזה כיף!!!!!!!!

אני יכלה לבוא לחווה קבוע בימי שני ולרכב על רקס! אאההההה התחרות בעוד חודש! אימלה! אני ממש לחוצה! כבר עכשיו! אני ממש לא מוכנה! התחרות הזו 2 רמות מעל הרכביה שלי!! ואני ממש מתרגשת! סוף סוף! אהההההההההה את לא מבינים כמה זה חשוב לי ומחה זה בכלל אבל יש לי טרמף!!!!!!! איזה כיף! וזה גם עם ילד מהכיתה שלי שגר בערך לידי כך שאני מכירה את הטרמף וזה מקל עלי! כבר הגעתי לחווה בטרמפים עם אנשים לא מוכרים שהיתי חייבת..חחחחחחחחחחחחחחחחחחח יייייייאאאאאאאאא איזה כיף!!!!!!

PoTTeR CHiCK

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo9.gif../images/Emo94.gif

ובהצלחהההההה

All I Have

New member
ואווו איזה כיף לך!!!חחח מזל טוב

בהצלחהההה חיים טובים שנה טובה יום טוב חג שמח מה זה החווה? חחחח טוב שיהיה אנשיםםםם הידעתם שעשיתי פן והסתפרתי היום? אחרי איזה 27483759485 שנים שלא הסתפרתי חחחח ואוווו מזל טוב לי

טוי בוי

New member
החווה = ג'וקי קלאב...

חוות סוסים...רכיבה כאלו אינגליש אני מתקשרת כזה לילד בשם ליאור (הוא לומד איתי בכיתה אבל אנחנו זרים לגמרי!) כזה ליאור היי זואת אלה. והוא לא הבין מאיפו נחתתי עליו! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני בקושי חושבת שהוא יודע איך קוראים לי...פפפפפפ בקיצור אני מבקשת טרמפ והאו בכלל כבר לא הבין חחח בושות! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה כזה מצחיק! אני נזהרתי שלא לצחוק כמו משוגעת בטלפון! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

O o00

New member
רושמים טרמפ..לקח לי שנים להבין..

חפיף..יאאאא...אני ממש שמחה בשבילך! בטח את נורא מאושרת, כי זה גם טרמפ נוח עם מישהו מוכר וגם יהיו לך יותר הזדמנויות לבוא לחוווה!

למעלה