אהמ

recycle girl

New member
אהמ ../images/Emo139.gif

*רשמי* הרשו לי לעלות תאוריה מופרחת ומשחק אז ככה התאוריה שלי היא שיש עוד בית שאנחנו לא יודעים עליו כן כן אולביוס הבית של המוזרים הכול התחיל ש|חמישה| מיסדיו של הוגרווסט התחילו לבנות את בית הספר וכמובן אולביוס שלנו פשוט יצא למכולת לשכח שהוא אחד ממיסדיו של הוגרווסט כן כן >< אני מתעקשת יש בית מיוחד בשבילי! תכונות הבית הם עלצנות מוזריות ושכיחת התרופות שלהם כן כן >< אני י8דעת את האמת! אתם לא חושבים שהאביר הזה מהספר השלישי סר מה-שמו לא נמצא שם במקרה נכון? הוא הכניסה הסודית לבית!!! ועכשיו למשחק כול אחד ממציא בית שמתאים לו אפשר להצביע לבית הנבחר על ידי שליחת אס.אמ.אס אתר האינטרנט שלנו הנקודה הירוקה ושוחד תודה וערב טוב ><

Devil Jade

New member
הפלפאף

איך את מעיזה לכתוב אפלפף? אני לא סוקלת אני לא!! *מכחישה*

LuLuLu iT

New member
הממ.../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

אביב דיסלקטית ודיסגרפית, לידיעתך. השגיאות שלה לא נעשות מחוסר ידע או שאר דינוזאורים מהסוג הנ"ל. אני לא אומרת לך להפסיק לתקן אותה, אני חושבת שהיא יכולה רק ללמוד מזה. (אביב, תקני אות אם אני טועה.) רק לא לסקול- זאת לא אשמתה.

Patrick Star

New member
דיסגרפיה-

לקות ביכולת הכתיבה המתבטאת בקושי בעיצוב אותיות, במרווחים שונים בין המילים,האותיות והשורות וכיוצא בזה..

Devil Jade

New member
לא ידעתי ../images/Emo12.gif

מצטערת ^^" דיסגרפית? זה אומר שהיא לא מתמצאת בגרפיקה?
הסבר בבקשה

פלאפאל

New member
אממ...

כמה שהבנתי מיעל וכאלה אנשים, זו מישהי עם משהו שקשור לכתב יד. כמו שגרפולוג מנתח כתב יד, היא... לא כתב יד
תחשבו על זה. אם אנשים דיסלקטים הם אנשים שהם לא לקטים, זה אומר שכולנו לקטים. גם אני לקטית גאה! אפשר להוסיף את זה לחתימה או משהו...

Fairywitch

New member
גריפינקלו.שם גם הרמיוני היתה מתאימה

כי כמו אצל הרמיוני- גם אצלי המצנפת הייתה מתלבטת בין גריפינדור לרייבנקלו... (וגם אצלי היא הייתה מחליטה גריפינדור, אבל אם היה שילוב- יותר טוב, לא?) ח"ח על הדיון

שומו

New member
אני ג. יפית

ואני ממליצה על סימני פיסוק
זה אף פעם לא הזיק לאף אחד
*לא התכוונתי להעליב*

להמציא בתים קיימים זה לא נחשב.../images/Emo3.gif

למקרה שתהיתם.. אני מניחה שאני אהיה עם אדויסמן באותו בית. כמו בית י' קאי. או משהו בסגנון. וואי, מלא זמן לא .. BOTHER!

פלאפאל

New member
אממ.

בית של אנשים נחמדים שמחלקים שוקולדים. שם? בשאנשש. זה יוצא מגניב, לא? Bashanshhhhhhhhh! ואפשר גם להגיד "יש פה תינוקות ישנים, בשאנשששששששששש!!!!!!!!!"

למעלה