אהמ... אני לא יודע מה לכתוב בנושא ההודעה

A m 0 s

New member
אהמ... אני לא יודע מה לכתוב בנושא ההודעה../images/Emo4.gif

אהמ... לפני כחודש וחצי כתבתי בפורום את ההודעה הבאה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1999&MessageId=130793306 היום, נתקלתי בתקשור הזה... http://www.dop.co.il/cities/forum_posts.asp?TID=2285&PN=1 שוב מעניין אותי לדעת מה אתם/ן אומרים/ות על כך... ובכלל האם חלקכם/ן מאמינים/ות בכלל בתקשורים ובכל מיני דברים הקשורים לזה.. אהמ.. אני אשמח אם משה אולי יענה על זה כי אני יודע שהוא מעלעל לעיתים באתר ומגיב.. כל טוּב

מתחדשת1

New member
הי עמוס,

תכלס אני מאמינה בערבון מוגבל בתקשורים.. יותר מאמינה בזה שהתשובות נמצאות בתוכנו, וכשאנחנו מעוררים את השאלות (למשל בפני מתקשר) אז עולה לנו גם התשובה ביחד איתה, והתקשור מחזק אותה עוד יותר, לא יודעת להסביר.. אפעם לא היתי בתקשור שאמרו לי בו דברים שלא ידעתי על עצמי, או שאמרו לי דברים ספיציפיים שרק אני יודעת והמתקשר (שלא מכיר אותי) לא (למשל כמו מה שם אנשים קרובים לי וכו'). אבל אולי לא היתי אצל מתקשרים מהסוג הזה, לא יודעת.. ממליצה לך לקרוא את הספר "אדגר קייסי על: תקשור האני הגבוה שלך". ~שבוע טוב!~

A m 0 s

New member
אהמ... מחשבה מעניינת..

אהמ.. על מה מדבר הספר? מעניין אותי לדעת מה את חושבת לגבי הלינקים ששמתי בהודעה

מתחדשת1

New member
הי עמוס,

אין לי ככ דעה לגבי הלינקים, כאמור הדעה הראשונה שהיתה לי הגבתי בתגובה הראשונית שלי. לגבי הספר, הוא מדבר בין היתר על שיטות להתחבר ל"אני העליון", לאינטואיציה. איך לחזק ולפתח את הקשר הזה <בין השאר דרך עבודת חלומות, נושא שעלה פה כמה פעמים בפורום>

elias6

New member
21.12.2012 אינו סוף העולם הגשמי, אך סוף השנוי

שוב, כפי שאני נוהג לציין במאמריי האחרונים, ובמקביל לתקשורים רבים שהועלו ממתקשרים שונים ואנשי רוח בשנים האחרונות, סוף 2012 אינה סוף העולם הגשמי. מדובר על המימד האיזוטרי, ברמת התודעה שלנו. (לא מדובר בפיצוץ או ארמגדון), התדרים של הפלנטה ממשיכים לעלות, הקצב נעשה מהיר יותר יותר, והאור מסנוור הרבה יותר. אם הייתי מביא לפה היום מישהו משנת 1800, ברור שהוא היה מסוגל לשרוד במקרה הטוב רק כמה ימים. לא רק שגופו היה מתקשה להסתגל למזון המעובד שמאפיין את חיינו, ולא רק שגופו הפיזי והאנרגטי היה מתקשה להתמודד עם הקרינה האלקטרומגנטית שנפלטת מהאנטנות והלויאנים, מכשירים סלולארים. קצב החיים עצמו היה מחרפן אותו. אנחנו אומנם הסתגלנו לו, אבל בעולם טכנולוגי כמו של היום, אנו מסוגלים לעשות ברבע שעה דברים שבעבר לקחו כמה ימים ושבועות. אנחנו יכולים ברבע שעה לשלוח אימייל לכמה אנשים מעבר לעולם, להזמין נגן מוזיקה חדשני מחנות בחו"ל, לענות לחבר שלנו במסנגר ולהגיד לו שאנחנו לא יכולים להגיע לארוע, וזה עוד בזמן שמכונת הכביסה והמדיח עומדים לסיים את עבודתם עבור כביסה וכלים של כל המשפחה. כן, קצב החיים גובר, ורבים מכם שאינם עושים עבודה עצמית ולא מגבירים תדריהם האישיים, הולכים להרגיש הדיפה לאחור. אחד הסימנים המובהקים הוא אשליית הזמן שיחלוף לכם עוד יותר מהר, תרגישו איך החיים חומקים לכם מבין האצבעות. היחסיות בין תפיסת הזמן הישן , ליחידת זמן שמכילה בתוכה כ"כ הרבה פעילות יוצרת אשליה שהזמן משיג אותנו. המסר העיקרי לגבי סוף 2012 הוא תהליך הטרנספורמציה שאנו נעבור. מי שיצליח לשרוד את כל השינויים והאסונות שיקרו עד אז (כל אסון או שינוי כזה יקדם מאד את התודעה האנושית ואינו קורה לשוא, קרי הטבח באגודה ההומוסקסואלית), יהנה מתקופה שנקראת "גן עדן עלי אדמות". החל מ-2013 נוכל לחוות מציאות שונה. האינדיבידואל שלנו ירמס, אנחנו לא נוכל עוד לפגוע באחר, כי נבין שהוא חלק מאיתנו. דבר זה יביא לאיחוד וכוח משותף. כבר היום אנו עדים להתגבשויות של קבוצות המטפלות בנושאים שונים. כוח הקבוצה גדול מכוח האינדיבידואל. אם נדמה את עצמנו לחלקי פזל קטנים המרכיבים את התמונה הגדולה האלוהית, הרי כל אחד מאיתנו בחווית חייו מעוניין להתחבר לחתיכה נוספת, מחפש רמזים וסימנים של צבע וגודל כדי להרגיש מאוחד יותר או כמו שרבים מכם נוהגים לאמר, שלם יותר. קבוצות מאפשרות חיבור של מספר חלקים יחד, כך שמתקבלת ממש תמונה מאפיינת, קבוצות שיתחילו להפגש עם קבוצות אחרות יגבירו את התמונה שהאנושות מחפשת להבין. כשרבים יתחילו לראות את התמונה נוצרת הם יבינו שיש מהות וירצו לסייע במציאת החלקים התואמים שלהם כדי לראות תמונה רחבה עוד יותר. השלמת הפזל הזה אינה דומה במדויק לפזל ה-1000חלקים שקניתם בעבר, אלא לפזל משוכלל יותר, הוא בנוי משכבות שונות ורבות, ישנם חיבור למהויות אחרות ברמה רגשית, רוחנית ומנטלית. אני שוב חוזר לארוע הטבח האחרון, שם איני יכול להתעלם מהאפקט החונן שהתגלה בפני עצמו. ניתן לראות איך הקהילה ההומולסבית מצאה עצמה בעקבות הארוע מאוחדת יותר, ושאר הקהל שזיהה את המגמתיות של האיחוד הבין את מהותו וניסה לראות איך הוא משתייך לפזל. זה נתן חזון והבנה עמוקה יותר לגבי יעדים עתידיים. אך השינויים והארועים שהולכים לפקוד אותנו בתקופה הקרובה עוד רבים, ושוב למטרת איחוד ואהבה. בימים האחרונים פרסמו בYNET ששפעת החזירים תגיע לשיאים חדשים בארץ וצופים ש-700 ימותו, זה במקביל למגמתיות בעולם שכבר רבים מתו. עכשיו שמים לב לשמירה על היגיינה, ומתחברות "קבוצות" של שמירה על אורח חיים בריא. חומר למחשבה.... ככל שתכינו עצמכם תודעתית לשינויים, ותאפשרו לשינויים להתרחש דרך חייכם כך תוכלו לעבור את התקופה בשלום ובהנאה רבה. מקווה שהדברים ששיתפתי מספקים לשלב זה. בברכת יום מדהים וחג אהבה שמח של ט"ו באב משה אליאס

A m 0 s

New member
תודה משה על התשובה המעניינת הזאת!

כֹּל טוּב!

למעלה