אהלן

brunu

New member
אהלן

זה רק לי או שהפורום בוואפ נדפק? אתמול לא הצלחתי לעבור לעמוד הבא הייתה שגיאה היום לא נכנס בכלל...שאר הפורומים בסדר קובי13 ראיתי תיקנת את המשחקים באתרך...הוורמס והדמקה ממש יפים כל הכבוד תשים עוד משחקים יפים

גיל 365

New member
כן , לפעמים אני שם הודעה.....

ואח"כ אי אפשר להיכנס לאותו עמוד מאף סלולרי , זה קורה גם לחברים שלי . כניראה אתמול מישהו כתב מהסלולרי ועד שההודעה עברה לעמוד אחר לא היה אפשר להיכנס לפורום וכשהיא עברה לעמוד השני לא היה אפשר להיכנס לעמוד השני וכל פעם שהקפיצו אותה לעמוד ראשון לא היה אפשר להיכנס לפורום בכלל . זה קורה בכל הפורומים .

brunu

New member
נכון לא יכולתי להכנס לשירשור שלי

לי זה רק בפורום הזה כבר יומיים.......

brunu

New member
נראה לי מיששהו הציץ בשרשור ותיקן חח

עובד...רק שלא יתקלקל בלילה כמו ביומיים האחרונים

גיל 365

New member
קרה לי פעם...

שלא הצלחתי להיכנס מאף טלפון לעמוד שחבר שלי כתב בו הודעה אפילו אחרי חודש !!! (זה היה פורום שכותבים בו ממש קצת ולכן גם אחרי חודש ההודעה הייתה בעמודים הראשונים)

מטריפון

New member
עצה....

מה שאני עושה כשזה קורה לי אני עושה "חזרה" ומנסה שוב, אם לא מצליח-שוב פעם "חזרה" ושוב פעם מנסה להיכנס לקישור! היה לי פעמים בודדות שהמכשיר התעקש לא להראות את הקישור....

brunu

New member
זה תמיד קורה אבל

הבעיה שמדובר עליה אפילו עם תנסה 20 פעם זה לא יכנס

גיל 365

New member
אפילו 50 פעם לא יעלה זה ניתקע לגמרי

לפעמים באמת זה רק תקלה אז אם מנסים שוב זה בסוף עולה , אבל מה שאנחנו מדברים אין סיכוי להיכנס לשם מהסלולרי !

brunu

New member
נצל''ש

באתר הזה המשחקים בחינם? לא נראה לי אבל חלקם יש באייוואפ לכן התהיה...עם כן איך מורדים אותם? תודה מראש

brunu

New member
יחס?

עם האתר עולה כסף אשמח עם מישהו יעזור לי למצוא משחקים כמו הבליארד,הטניס,X-MEN,KAO CHASE, תעזרו לי בבקשה ותודה

™I©Eman

New member
עולה כסף..

וה-X-MEN נראה אדיר

brunu

New member
גם הטניס נראה אדיר

בעעע באסה אז איך זה שיש באייוואפ הרבה משחקים מהאתר?

brunu

New member
../images/Emo67.gif

סליחה הייתי חייב..... איתי, אכפת לך לסדר לי את המשחקים באייוואפ כל עוד הוא לא חוקי?

למעלה