אהלן, שאלה על תלושים ועוד משהו

אהלן, שאלה על תלושים ועוד משהו

עבדתי בחברה שמהר מאוד לא רציתי להמשיך לעבוד בה, ועזבתי. מאז לא קיבלתי מעולם תלושי משכורת. בביטוח לאומי דווח כי שילמו עלי בחודשים האלה (מדובר בחצי חודש ועוד 5 ימים של החודש שאחריו).
פניתי פעמיים במייל - שאני יודעת בוודאות שפותחים אותו, ולא קיבלתי תשובה וגם לא את התלושים. בכוונה פניתי במייל כי אני רוצה תשובה בכתב, אך לא קיבלתי אפילו תשובה טלפונית.
אני צריכה להגיש בקשה למלגה החודש ואצטרך להציג את התלושים האלה, בלעדיהם הבקשה שלי תידחה על הסף.

עוד דבר - כשהייתי במעמד החתימה על החוזה לא קיבלתי עותק ממנו, ז"א שחתמתי והוא נלקח לתיקיות החברה, כרגע אני לא יודעת את הנוסח שלו. היה שם סעיף חשוב שאסור לי לפנות לגוף שמסייע לעובדים, אני לא זוכרת אם צויין שם ספציפי או שכל גוף כזה אסור לי להסתייע בו אם ברצוני לתבוע את המעסיק או לצאת נגדו. נאמר לי מתישהו שזה בכלל סעיף לו חוקי, אבל אני לא רוצה להסתבך ולפנות למועצת הפועלים כי אני לא באמת יודעת.

האם יש משהו שאני כן יכולה לעשות בשביל להשיג את התלושים?
שיחת טלפון מרתיעה אותי כי הבעלים של החברה משרים הרגשה נוראית ואני חושבת שהם גם משקרים, ואין לי איך להקליט את השיחה.

תודה על עצתכם!
 

מדון

New member
אני מציעה לך שתי אפשריות

1. מיל
2. מכתב
שבו אתה מציין כי במידה ולא תקבל תלושי שכר עבור תקופת עבודתך לא נשארת לך ברירה אלה לפנות לבית הדין לעבודה וגם למישרד התמ"ת ליחידה והגברת העכיפה על חוקי עבודה , ואין אתה אחראי לתוצאות של הפרת חוק הגנת השכר תקון 24
ואז גם תשלמו קנסות וגם הוצאות עו"ד וכנ"ל העתק של ההסכם שלא קבלתה כלל
http://www.moital.gov.il/NR/exeres/9A74A6C7-F74C-44D9-B131-5574F05E72DD.htm עקוב אחרי האתר להגשת תלונתך זה יעלה להם מעל 5000 ש"ח הקנס הראשון
בהצלחה
 
למעלה