אהלן כולם!

דוסית1

New member
אהלן כולם!

דבר ראשון אני יחסית חדשה בפורום שלכם, ואפשר לומר שנחמד לי לעזור ולהעזר (אולי בעתיד) , אני בחורה חרדית (וזה אחלה דבר!) וזהו...:) וסתם הערה לאליאור (מי שלא הבין אז 6655) יש לך כשרון כתיבה מדהים! אתה פשוט מרתק בכל הודעה מחדש, נכון חברה?

600mh

New member
שלום ../images/Emo6.gif

ברוכה הבאה! תגידי, פתאום בשנה שנתיים הארונות נראה לי שמלא חרדים מתחברים לאינטרנט... זה סתם נדמה לי או שיש איזה מהפך, גם הייד פארק זה ככה. איך זה שיש לך איטרנט? ההורים לא מתנגדים? את גולשת מהבית?

6655

New member
תודה לך.

את גורמת לי להסמיק

דוסית1

New member
נעים מאד!

אכן נושא (מיגור) האינטרנט מבתיהם של החדרים מדיר שינה מעיניהם של הרבה רבנים וגדולים בציבור החרדי, מסיבות שאין טעם לפרט כאן, אני אישית גולשת דרך סלולארי (כן כן, פלאי הטכנולוגיה :) ולכן אין לי כ"כ בעיה. ובקשר לשאר הציבור, אם מדובר במבוגרים אז הם זקוקים לאינטרנט בשביל עבודה בד"כ ואם מדובר בנוער אז הם זקוקים לעבודה של ההורים בשבילו...:) בכ"א הנושא הזה די נפרץ בזמן האחרון, ונקוה שיצא ממנו רק טוב!

6655

New member
אם את גולשת דרך הסלולארי ...

תחפשי שם איך את נכנסת לתיבת המסרים שלך, השארתי לך הודעה...

SweeT ShaHr

New member
הי.

גם אני דרך הפלאפון! דוסית, אשמח שתסבירי לי אחר כך איך באמת נכנסים לתיבת המסרים! תודה מראש

דוסית1

New member
האמת היא...

שאני לא בדיוק יודעת, דוד שלי מעביר לי את הכל בעל"פ, אבל הבעיה היא שהוא במילואים... אנסה לבדוק את זה באורנג´

למעלה