אהלן אנשים - שאלה חדשה :)

אהלן אנשים - שאלה חדשה :)

אהלן, מישהו יודע פה משהו על יחידת האלפיניסטים? איפה הם משרתים ואיפה מתאמנים בכלל? מה התפקיד ? ואיך אפשר להגיע לשם בכלל.... כל מידע שידוע על היחידה ייתקבל בברכה, תודה דני

liorz1984

New member
וותר על זה..

אלפיניסטים זאת יחידה של מילואימניקים מיחידות מובחרות. פזמניקים אין שם

~Gil~

New member
אז ככה...

כשראיתי את תמונה ב"יממה בחיי צה"ל" נגנבתי ... התמונה של האלפיניסט עם המדים הלבנים , אם הכלב לידו מכוון את האם 16 מקוצר על אחת מפסגותיו המשולגות של החרמון... תמונה מרשימה... ישר נגנבתי... לאחר בירור קצר בisayeret גיליתי שלא פשוט להגיע לשם , כאילו , זה פשוט לא אפשרות למלש"בים כמונו... לא מגייסים ליחידה הזאת , מי שביחידה הזאת הם יוצאי גולני אני חושב וכל מיני יחידות קרביות אחרות... אםם...מנחש שזה די ברור לך איפה הם משרתים , כאילו... בשביל איזה איזור במדינה ייצרו יחידה אלפינסטית חוץ מהחרמון כמובן...הם שם כדי ללחום באותם תנאים למקרה שהסורים יתקפו בכוחות מיוחדים , כמו שקרה (אני חושב על תתפוס אותי במילה) ביום הכיפורים או איזה מלחמה אחרת שעל החרמון היו צנחנים שלא היו מאומנים לתנאים והיו שם אבידות כבדות. הם שם גם כדי לשמור כל כל מתקני המודיעין השונים שנמצאים שם... פשוט כנס לאיי סיירת ותקרא...

תודה רבה,

כן גם אני ראיתי תמונה משם, עם אחד שהדליק פצצת צבע אדומה, גם אני נגנבתי :) האתר איי סיירת זה אחלה של אתר, רק מעצבן קצת שהכל באנגלית שם, ולא בשפת הקודש :) :) אולי נקים אתר חדש לצבא? יש את idf2000 אבל הוא קצת מיושן... אם יש מעוניינים..

~Gil~

New member
הסיבה

שאיי סיירת הוא אתר באנגלית היא שהוא לא אתר ישראלי , הוא חלק מרשת של אתר יותר גדול של כוחות מיוחדים בכל העולם,אני לא זוכר את הכתובת שלו , בכל מקרה , אני חושב שבגלל שיש כל כך הרבה חומר פשוט החליטו לעשות אתר נפרד,אני בטוח ששום גוף בישראל לא היה מצליח לפרסם כזה חומר

אממ.....

אתה לא חושב שנוכל לקחת את איי-סיירת, לתרגם, להוסיף עוד הרבה חומר והרבה תמונות ולבנות אתר חדש ישראלי לצבא?

dmor_il

New member
אחי סחטן על המוטיבציה, אבל:

הכל בתאוריה! זה לא קל כמו שזה נראה לך! בכלל האתר הזה פשוט מצויין וכל פעם שאני קורא שם משהו אני נדהם מהכמות של החומר שכתוב שם, כל פרט קטן! פשוט פצצות של אתר! הלוואי שהיה אחד כזה בעברית... אני מאמין שאנשים, תושבי מדינת ישראל, מפחדים לעשות אתר כזה, בעל DOMAIM ישראלי, עקב סכנה של חשיפה של פרטים סודיים! עוד הצבא יבוא אליהם הביתה - לטפל בהם!
דניאל.

אבניר

New member
יחידת אלפיניסטים תשובה

היחידה היא יחידת מילואים שרוב חייליה הם יוצאי סיירת גולני ויש בודדים שמשרתים ביחידה בשירות קבע גם הם יוצאי סיירת גולני לרוב אבל אין אף אחד בשירות סדיר ביחידה. אז תחשוב על אופציות אחרות בשירות הצבאי שלך !

noamby

New member
גם אני

חשבתי שזה אחלה אתר עד שהראיתי אותו לחים הגדולים שלי ששניהם יוצאי סיירות שמדובר עליהם באתר והם אמרו לי שכתובות שם המון שטויות

כאן יש לך טעות חלקית אחי

אני גם חושב שהוא שייך לרשת של עוד אתרי כוחות מיוחדים אבל היום דיברתי במייל עם הוובמאסטר והוא ישראלי והסיבה לכך אני יצטט "אם כותבים בעברית רק ישראלים יבינו. אם כותבים באנגלית כולם יוכלו לקרוא. כולל כל היהודים שלא קוראים עברית (רוב היהודים בעולם)."

CtrlZ

New member
בקשר לאתר

האתר הוא חלק מאתר אמריקקי על יחידות מיוחדות מכל העולם(לינק למטה) האתר מאוחסן בשרת לא בארץ ולכן צה"ל לא יכול לעשות לו כלום ולא יכול להגיע אל המפעילים שלו אבל אם הוא היה על שרת ישראלי היו מורידים אותו ותובעים את המפעילים. ובקשר ללבנות אתר אז פעם לפני כמה חודשים לפני שכולכם הגעתם היה פה דור קודם של אנשים שרובו התגייס וחלקו סתם עזב היו פה אחלה אנשים וגם כמה אנשים ממגלן שלקחו חלק פעיל בפורום ופעם אני ועוד כמה רצינו לעשות אתר למלש"בים והתחלנו אבל הפסקנו באמצע קצת נסחפתי וכתבתי יותר מדי אבל שיהיה יאללה ביי CtrlZ AkA profil45 פרופיל45 זה הכינוי שלי מפעם למי שזוכר אולי YSOFER יאללה ביי

למעלה