אהלן אני חדשה!

אהלן אני חדשה!

ברכות. שמי הוא יסמין. אנוכי בת 15, לומדת בכיתה ט'. רציתי לשאול: בשפת C++: איך אפשר לכתוב תוכנית המדפיסה את שמי הפרטי ושם המשפחה, מספר תעודת הזהות שלי ומקום מגוריי. (לפני כל שדה יש להדפיס כיתוב מתאים.) לדוגמא: First name: Dana Last name: Buterflay Id number: 27102000 Address: Harakefet 4 Tel – Aviv אשמח לקבל תשובה בהקדם. תודה!

טוב... רשמתי את זה בשפת פסקל

ויש לי בעיה להפוך את זה לc++... הנה דוגמה של מה שרשמתי: (וזה לא שיעורי בית. בכיתה ט' לא לומדים את זה... אני רק מתעניינת) Program tar_1; Var f_ name , l_name , street , num_h , city: String; Id_num: Long; Begin Writeln ('enter your first name and last name'); Readln (f_name, l_name); Writeln ('enter your street, house number, and name of city'); Readln (street, num_h, city); Writeln ('enter your Id number'); Readln (Id_num); Writeln ('first name:' , f_name); Writeln ('last name:' , l_name); Writeln ('Id number:' , Id_num); Writeln ('address:' , street, num_h, city); end. אממ... כן... זה בערך זה...

The Albatross

New member
תראי, אני לא הולך לכתוב לך את הכל.

אני כן אשאל אותך אם כבר למדת משהו ב++C, ואם את יכולה להראות מה עשית עם התרגיל הזה עד עכשיו ב++C.

למדתי C++

טוב, עזוב... תודה על התירחה... אין לי מושג איך להסביר את השאלה שלי ולכן אני שאלתי "איך כותבים". אני יודעת איך, ואני כבר התחלתי, אבל יש לי בעיה שאני לא יודעת איך לשאול- וזה ממש מפדח! אז לא משנה... תודה בכל אופן...

למעלה