אהלןןןןן חברייה שבוע טוב לכולכם

אהלןןןןן חברייה שבוע טוב לכולכם

שמחה לחזור אליכם אחרי העדרות של שבוע ימים המחשב שלי החליט להיות חולה דוקא כשמאוד היתי זקוקה לו יש לי המון מה לקרוא אז בינתיים שבוע נפלא לכולכם גולדי

עלמה 3

New member
../images/Emo20.gifבוקר טוב גולדי וכולם ../images/Emo203.gif

כמה טוב שהמחשב שלך הבריא והנה את כאן שוב איתנו
זיוי, אפווווווווו את געגענו לברכת הבוקר שלך
והנה עוד יום של התארגנות, ניקיונות ועוד קצת זה מתקרב.... המשך מוצלח לכולם ושימרו על עצמכם

wan

New member
גולדי אלעזיזה שמחה שאת שוב

כאן עמנו... אכן שמתי לב שנעלמת...אך ייחסתי זאת לסידורי הפסח...

שבוע טוב אהלן וסהלןןןןןןןןןן

וסבאח אל כיר. כולם אסוקים בפסח אין מאפים בורקס משהו ??? יאללה יום טוב

wan

New member
בטטה עזיזתי מה קרה לך?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

התחלפו לך הע' והא'? בפסח בוודאי שיש בורקס..היום אפשר הכל.. יש קח תופח של אסם לפסח.. ומי אמר שממצה אי אפשר בורקס? ועוד איך..יש למה לצפות... קניתי כמה סוגי מצה...אפילו מצה מקמח מלא הגיעה לכאן... ומבטטה מסלוקה אפשר פסטלים חחחח וגם לביבות...ועוד..

wan

New member
בטטה האני הנה אי'ה מתכון את רוצה?

לבטטה ? זה איןלי.... כי ממש קשה להכין בטטה מסלוקה.חחחחחח אבל פסטל דווקא יש... מעמאר בכל טוב.

ברוך רופא חולים - וכוחה של התפילה

בס"ד עיקר מצות תפלה מן התורה (כדעת הרמב"ם) היא לקרוא אל ה' בכל עת צרה. אך טוב יותר שהאדם יתפלל אל ה' מתוך בטחון מלא בו - בטחון המסיר כל פחד - מאשר שינציח את פחדיו כדי שימשמשו לו גורם לתפלה מעומק הלב. על המתפלל לחוש בצער המציאות וצרותיה, אך לא לפחד כלל, משום שבטחונו מלא בה'. פחד אמיתי הוא הטלת ספק ביכולת ה' (שהרי אין לפחד כלל משום דבר, אלא מה' יתברך לבדו) - מתוך פחד כזה, קשה להתפלל תפילה אמיתית ומשפיע. לעומת זאת, הבנה שהמצב קשה ורק ביכולת ה' להציל את האדם איננה פחד, משום שהוא מבין שהכל קורה בהשגחתו הפרטית של ה', והוא פונה אל ה' בתפלה שהדברים יתחוללו ב"טוב הנראה והנגלה". שבוע טוב ומבורך.

wan

New member
סבאח אל כיר עליקום יא כוואני../images/Emo24.gif

איזה בוקר יפה..ומגוון תודה לשלמה ביטון על דברי חכמים . אצלי אחה"צ..ואני אחרי שוק...קניות לחג.. הכל כמעט כבר מוכן ומחכה... שיהיה שבוע נעים. ושקט... ושהאורחים המבקרים אותנו כאן בפורום....יבואו עם כוונות טובות..בלבד... ולכל אלה שנעלמו כי עסוקים..מחכים לכם בציפייה. ומתגעגעים אליכם. אצלי כבר צהריים אז קחו קציצות עם אפונה ופירה..טעים טעים...

שרונהה

New member
בוקר טוב גולדי בוקר טוב פורום

גולדי שמחה שהמחשב שלך הבריא בטטה אין מאפים ואין בורקס יש רק קרסה חמה עם כאס דא תאי ולמה קרסה? כי היא לא עושה פירורים. תודה לשלמה ביטון על כוחה של תפילה "כי קרוב ה' לכל קוראיו, לכל אשר יקראוהו באמת".. wan ועלמה היקרות, גם אצלי סיבוב אחרון של נקיונות ועוד סיבוב של קניות עם אחותי בשתי מכוניות כדי למלא את שני הבאגאז'ים. את הסדר אנו עורכים אצלה, כל האחים עם הילדים והנכדים. גם השנה נקרא את ההגדה בעברית ובמוגרבית. שבוע נפלא לכולם

wan

New member
צהרים נפלאים ומופלאים לך שקד

עלעזיזה דיאלנה.
תודה גם ממני את יודעת למה חחח למדתי מהמנהלת....
איך מתקדמות ההכנות? חרוסת יש כבר?

עלמה 3

New member
צהריים טובים באתי להציץ לכם..עדיין

אני בין הסירים והכשרים והסנט מוריץ
שקד את מתוקה ורוצים לראות אותך כאן עוד ועוד
יאללה חוזרת לעבודות הפיסחחחחחחח

למעלה