אההה פוווווווווווו!!!!!!11 (איפה?)

TypKaiNeb Male

New member
לא כל כך אלטרנטיבי...אבל אתן חמודות

בתור אופנוען לעתיד...שתי שאלות שאולי תוכלנה לענות לי: איפה אפשר לקנות מעילי עור שחורים כאלו? וכפפות? וג'ינס כחול סקסי, בגזרה טובה. מה הכי כדאי? דיזל / לי קופר / או פשוט לעבור בכל החנויות? תודה

Beautiful Scar

New member
הוו שקסי :] ../images/Emo199.gif

כפפות אם זכור לי יש בדיזינגוף סנטר ><" לא זוכרת את שם החנות, סליחה.

Beautiful Scar

New member
../images/Emo199.gif

החבר שלי קנה אבל שכחתי מאיזה חנות הוא אמר לי. יש מצב שמתומר.

TypKaiNeb Male

New member
יש עוד מקום חוץ משוק הפשפשים?

ואם לא, אז תודה . לגבי כפפות: אני מתרחק מכפפות ניטים וכל מלכודות הדובים האלה... not a freak. יש איפשהו כפפות בלי ניטים?..וגם לא כאלו סגורות לחלוטין. עם פתחים לאצבעות... [שגורם לי לחשוב שאולי אני אקנה עוד כפפות-אימון כאלה של משקולות..]

אתה יכול להוציא את הניטים

אבל הם מייקרים את העסק ואם אתה מוציא אותם אז חבל....

Felix dude

New member
אמ.,

מעילים של אופנועים, אתה יכול להזמין מטלפונים שיש בחוברות של מוטור. אבל כאלה של אופנועים יכולים לעלות המון.. בארץ יש אפילו ב14 אלך שקל. אבל אם אתה רוצה סתם מעיל "יעני" אופנוע.. אז כבר ענו לך. [אבא אופנוען, מרגישה מומחית
]

TypKaiNeb Male

New member
וואי גנובבב. תודה

למומחית. (= על אגב..יש שמות ידועים של חברות שמייצרות מעילים?.. ותודה גם לבחורה השנייה.
[..מה עם ג'ינסים?] ועכשיו.. איפה יש משקפיים כאלה? [אבל לא כמו של פקצות מהשוק. משהו של טייסים, אבל שחור לגמרי עם לוק פריקי-גותי כזה .]

Felix dude

New member
אם אתה רוצה אני יבדוק בבוקר.

יש חנות בתאביב נדמה לי, של משפחת בייקר. משפחה מגניבה כזאת כ-ו-ל-ם אופנוענים.

saffron83

New member
אני קניתי את שלי

ב"מוטורד" בת"א. הוא של חברת sparx, ובעיקרון הוא עולה 1500 שקל (אני קניתי אותו בהרבה פחות), אבל אם זה רק כדי ללבוש ולא לרכב יש המון גם ב 200-700 שקל.

Black Mariah

New member
נאמ האם יש

קשתות לא מצועצעות מידי במדרחוב בב"ש? כי כל פעם שעברתי שם ראיתי רק כאלה לילדות קטנות עם חישוקים ופרפרים והיפופוטמים [?!]...

סופי 777

New member
ת"א

ברחובות שנקין יש,אני קניתי את שלי בשנקין והיא עלתה לי 30 ש"ח.

evolution92

New member
שלום שלום=] יש לי שאלה!

לפני כמה זמן היה פה מדריך שמישהי שמה איך להפוך אולסטאר לנעלי בובה... חיפשתי בדפים הקודמים ולא מצאתי אותו אז אם מישהי יכולה לשים פה קישור למדריך הזה אז אני ממש ישמח =] תודה לכולם

mirrra

New member
הנה

http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=45670.0 הקישור לא עובד לי, אבל יש מצב שזה כי האינטרנט שלי מפגר.

למעלה