אהההההההההההההה

Aragollum

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בחיי שיש לך כשרון ללדבר בכמעט-עברית XDDD
כזאת מסטולה, אלוהים XDDD

Evi Virus

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח יסמין ../images/Emo6.gif

כשתמיר [הסנאי] שאל אותי אם אני מכירה את רומיאו ויוליה של צ'ייקובסקי ואמרתי שלא, אז הוא כולו "נו, שיחקת בסימס? זה כשהם מתנשקים ואז יש מוזיקה כזו ברקע", וכששמעתי את החלק הזה ביצירה מה זה התלהבתי

kittycatbone

New member
חח כן,

גמאני מזה התלהבתי פעם ראשונה ששמעתי. אבל הפעם ראשונה שלי הייתה הרבה יותר מגניבה- שמעתי את הפילהרמונית מנגנת את זה בלייב

הרגע חזרתי מהסימפסונס../images/Emo99.gif*עונה*

לכו לראות
שאלון :) שאלות כלליות: שם:
לין\ניהאו גיל:
19 וחצי יומולדת
:8.1.88 גובה:
שקט>< צבע שיער:
חום צבע עיניים:
חום דברים אהובים: ?
תהיו קצת יותר ספציפיים להקה:
אוונסנס והביטלס
זמר/ת:
קיילי,כי נו מה לעשות.ואיימי.ושאניה טווין^^ שחקן/ית: .דניאל אפרת
אוכל:
המבוגר!!!!!!!
בגד:
ג'ינס וחולצה חושפת ציץ?
סתם חפץ בחדר:
כרגע יש רק ארגזים,אז ארגז
דיסק:
המחזמר שיער
סרט:
הסימפסונס!!!!!!!!!!! בנאדם:
השם היחיד שעולה לי כרגע זה אור'לה,אז היא. חדר בבית:
כמובן ששלי? מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו:
לפני 10 דק' שנפרדתי מאנשים כשיצאנו מהאוטו? שמעת מוזיקה:
הייתה מוזיקה ברקע נו
נפגשת עם חברים:
לפני 10 דק' נפרדתי מהם הסרט האחרון שראית:
הסימפסונס לפני שעה
הריח האחרון שהרחת:
הריח מהשיער של אור'לה
הרעש האחרון ששמעת:
את ריאנה נדמה לי שרה הספר האחרון שקראת:
הארי פוטר השביעי|ספויילר| אל תדאגו בלי ספויילרים המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:
''וואי איזה שאלון חופר" הבנאדם האחרון שחשבת עליו:
אור'לה כי לפני שניה כתבתי עלייה? תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?
במסך.>< תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?
באוויר,שוב אין כמעט כלום בחדרי הננטש אני עוברת דירה קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?
דיסק שקרן הכינה לי לגיוס לפני שנה. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?
השיחה האחרונה הייתה ליוגב ומיוגב קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?
ה''פ השביעי והאחרון
מה אתה לובש כרגע?
חולצת מחזור של החניכים שלי מבית שמש,נוחה לשינה. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?
לשמוע טיפה מוסיקה ולהירדם name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: שונאת הגדרות וכרגע זה די מבלבל,הגר-בדה-מאור-אור'לה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני לא באמת שונאת אנשים,טוב נו מרינה?
השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת:
חברת אמת?אליסה
שם של קרוב משפחה אהוב:
ענבל
ועומריקו האחייני שלי
השם של חבר-אינטרנט אחד:
בדה. השם של המורה השנוא/ה עליך:
יהודית המורה לשעבר לתנ''ך השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:
אהמ,שירן. השם של חיית המחמד שלך (אם יש):
אין איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:
כמעט ולא,מה שמציעים לי ואם אני לוקחת בכלל
קפה אתה שותה: לא שותה. ואיזה תה:
גם לא ממש,ירוק בד''כ. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:
וואי שנים לא שיחקתי משחקי מחשב יומן יש לך לבצפר (אם יש):
אין מחשב יש לך:
מה? מצלמה יש לך:
לא פלאפון יש לך:
מוטורולה ואורנג' סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:
2 כרטיסים מ2 הופעות שונות של אוונסנס?
צחוק מתגלגל וחופר באוזן?
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?אהמ אנשים מפורום חיילים עם מי אתה מדבר בטלפון?
נו ראבאק מה אתה שומע?
שומדבר מיוחד חוץ מהרוח של המאוורר איזה חלונות פתוחים לך במחשב?
האתר של אורנג',אייס וינטורה ביוטיוב וזהו מה עשית לפני שענית על השאלון?
החלפתי חולצה נהגת?
לא התנשקת?
לא,אלא אם כן הנשיקה שנתתי לאור'לה לפני 20 דק' נחשבת טסת לחו"ל?
.... ביזבזת את כל הכסף שלך?......... עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? ....... נשארת ער לילה שלם?
בשמירה לפני שבועיים
עבדת במשהו והרווחת כסף? מזמן
או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו
מסנג'ר!!!!!!!!! קיץ/אביב או חורף/סתיו?
אביב שחור או לבן?
שחור! מחשב או טלויזיה?
מחשב ספה או כורסה?
ספה ארנק או קופה?
ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?
אני עוברת דירה
כסא מסתובב או כסא רגיל?
מסתובב
כסא עם ידיות או בלי ידיות?
עם בשר או חלב?
בשר פסטה או סלט?
סלט שניצל טופו או שניצל רגיל?
רגיל אמריקה או אנגליה?
אמריקההה ישראל או מקום אחר:
ישראל רוק או פופ?
שניהם פוסטרים או קירות חלקים?
חלקים דיסקמן או ? MP3
אמ פי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?
מערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?
ניהאו יש לך חבר/ה?
לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?
כשיש לי?לראות חברים יש לך חשבון פלאפון גבוה?
לא למה? ככה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?
שיחות,אבל אני מכורה לסמסים. אתה עושה גבות

המשך../images/Emo3.gif../images/Emo26.gif

אתה עושה גבות?
משתדלת
(לין נכנעה לרוסייה) אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?
רגליים אתה מרגיש יפה?
לפעמים למה?
סעמאק. אתה ביישן או פתוח?
לפעמים ביישנית ולפעמים פתוחה תלויב ביסטואציה ובבנאדם ובכמה הוא מפגין יותר מידי ביטחון לידי.ארג. מה הצבע האהוב עליך?
חוששני שכחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?
אנערף מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?
את האף והגובהה,מה יזיקו לי עוד 10 סנטמטר?עדיין ישארו אותי גמדה אתה מאושר?
כרגע אני בתקופה תקועה
היית פעם מאוהב?
ברור כיף?
תלוי
שיחקת פעם בסימס 2?
לא מה אתה חושב על העם הבריטי?
אנערף מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?
הופה
יש לנו לילה ארוך הא? לא נכנס לזה מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?
שששש>< ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:
ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני:
אוכלת כמעט הכל למה?
שקט ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:
קנדה.ה18 ביולי 2004,היום בו אמא שלי חזרה לארץ,השאירה אותי מאחור עם דניאל כפרעליו
ובערב ההופעה של אוונסנס.יותר טוב מזה?! מאמין ב- אלוהים?
לא רוחות?
לא חיים שלאחר המוות?
לא יודעת גלגול נשמות?
לא יודעת פיות?
אם אני אגיד שלא אחת תמות
מלאכים?
לא ערפדים?
לא אהבה ממבט ראשון?
כן אהבה וירטואלית:
כן. אהבה בשלט רחוק?
לא תהנו

Evi Virus

New member
תראו,

היא כתבה משהו לא נכון בשם שלה, היא משקרת לכם, אל תקשיבו לה. [לינלין. לא לין, לא ניהאו. תתמכי במה שאת מלמדת.]

../images/Emo6.gifאני לא משקרת../images/Emo2.gif../images/Emo7.gifאני תמיד מציגה את עצמי כ

כלין או כניהאו ועם הזמן זה פשוט הופך ל-לינלין

<o>

שאלות כלליות: שם: סהר גיל: 16 ומשו.. יומולדת: בנובמבר.. גובה: מטר ומשו..XD צבע שיער: שחום..או חום כהה.. עדיין לע הבנתי את זה..XD צבע עיניים: חום.. דברים אהובים: מחשב, טלוויזיה, להקה: אוונסנס זמר/ת: שירי מימון, פרגי, מרלין מנסון..(שוב..קשוח ואפל)..XD שחקן/ית: רוז מקגאוון, פמקה ג'נסן.. אוכל: גמדים!!! בגד: תחתונים?! XD סתם חפץ בחדר: DVD דיסק: TOD, שירי מימון והסאונדטראק של daeth proof סרט: עיר החטאים!! בקרוב פלאנט טרור..XD בנאדם: אני, עצמי ואנוכי..XDD חדר בבית: החדר שלי.. ולפעמים גם המטבח והשירותים..XD מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני חצי שעה נראה לי..XD שמעת מוזיקה: עכשיו.. נפגשת עם חברים: אתמול..XD הסרט האחרון שראית: לע זוכר..(אבל אני זוכר שהיה טורצ'ווד לפני שכביתי את הטלוויזיה) הריח האחרון שהרחת: של האוריאו שאכלתי עכשיו..XD הרעש האחרון ששמעת:ליט'יום.. ואת המחשב חושב.(כי מישו צריך לחשוב בחדר הזה..XDD) הספר האחרון שקראת: הארי פוטר ה6 נראה לי..XD המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הארי פוטר ה-6 נראה לי..XD הבנאדם האחרון שחשבת עליו: קורדיליה צ'ייס..XDD(אך תשאלו למה..XD) תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במצלמה אינטרנט.. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? בשמאל את הכרית.. בימין את השמיכה..XD קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? כל הדיסקים באותו מקום אז זה קצת קשה..XD קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? אני מוחק את הרשימה הזאת..XD קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? שוב כל הספרים באותומקום.. מה אתה לובש כרגע? תחתון ומכנס..XD מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לראות אנג'ל.. הפרק שדויל מת!! מתי שהוא מנשק את קורדי ומעביר לה את החזיונות.. וכל זה.. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: מי אמר שיש לי חברים טובים?! XDD השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: זה הרבה..XDD השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שירה..XD שם של קרוב משפחה אהוב: ברוד.. השם של חבר-אינטרנט אחד: בריין.. XD השם של המורה השנוא/ה עליך: רונית.. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: מאיזה רמה?! זה שהוא דפוק או סתם שיש לו בעיה מוחית קשה?! XDD סתם..בן.. ואני לע סובל אותו..XD השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין..XD איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: אורביט..(למרות שאני תמיד אומר שאני צריך להפסיק כי הם עושים ניסויים בבעלי חיים) קפה אתה שותה: לע ואיזה תה: אדום.. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: בבאלס.. יומן יש לך לבצפר (אם יש): לע מחשב יש לך: כע מצלמה יש לך: בפלאפון..XD סתם.. עכשיו אני מתלבט איזה לקנות..XD פלאפון יש לך: כע.. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: יש לי לפטופ..XDD למרות שנראה לי שהרוב יודעים..XDD כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אם אפחד.. עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד.. מה אתה שומע? אנדרסטנדינג.. הגרסה הארוכה..XD איזה חלונות פתוחים לך במחשב? המדיה פלייר, והאווט ברווסר (או איך שלע קוראים לזה) מה עשית לפני שענית על השאלון? התכתבתי עם בריין..XD נהגת? לע התנשקת? בלחי..XDD מה אני נשמר עד החתונה..XDD טסת לחו"ל? כע ביזבזת את כל הכסף שלך? אני אפעם לע מבזבז את כל הכסף..XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? שיחקתי באלבס..XD נשארת ער לילה שלם? כע.. עבדת במשהו והרווחת כסף? בקייטנה..XD או/או. יס או הוט? יס.. מסנג'ר או אייסיקיו? מסן.. קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ.. שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? כלום..XD המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? המקום שאני גר בו.. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם ידיות בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה..(באנגליה כבר הייתי..XDD) ישראל או מקום אחר: ישראל.. רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלקים.. דיסקמן או MP3? דיסקמן.. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? כאילו איך אני קורא לעצמי או שקוראים לי?! יש לך חבר/ה? לע מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לשחק בבאלס..XD יש לך חשבון פלאפון גבוה? לע.. למה? כי אני בקושי מדבר.. ויותר שולח הודעות.. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? SMS אתה עושה גבות? לע..XD אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתם באמת רוצים לדעת?! XD אתה מרגיש יפה? כע..XD למה? כי אני מחזיר את הסקסי..XDD (ר"מ..צריכה להבין XDD) אתה ביישן או פתוח? תלוי עם מי.. מה הצבע האהוב עליך? ירוק.. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את התמימות.. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את האף..XDD אתה מאושר? תמיד.. היית פעם מאוהב? לע כיף? וואלה כיף.. שיחקת פעם בסימס 2? כע.. מה אתה חושב על העם הבריטי? שונא את המבטא.. והם חרמנים..XDD מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס..XD מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? מה שהיה היה.. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני.. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל.. למה? כי אני רעב.. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: ההופעה של אוונסנס... מאמין ב- אלוהים? כע רוחות? כע חיים שלאחר המוות? כע גלגול נשמות? כע פיות? לע מלאכים? לע ערפדים? לע.. אבל אנג'ל שליטע..XD אהבה ממבט ראשון? לע.. אהבה וירטואלית: לע.. זויה ודניה!!!XD אהבה בשלט רחוק? לע.. ואם מישו באמת קורא את זה ולע מבין למה אני כותב כע ולע.. במקום עם ה-א'.. זה בגלל שאמרו שאני מדבר בע'..XDD פאק אני באמת חופר..XDD

Guitar Girl1

New member
יאיי

שאלות כלליות: שם: אוריין גיל: 16 ו9 חודשים! יומולדת: 28/11 גובה: 164 צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום דברים אהובים: אוכל, שינה, מוזיקה.. חברות ומשפחה.. חורף..
להקה: אוונסנס
זמר/ת: כבוד לעברי לידר.. הוא תותח שחקן/ית: ג'ים קארי! אוכל: פיצה
בגד: משהו נוח סתם חפץ בחדר: הגיטרות שלי
דיסק: פורטה החדש של היהודים!!! סרט: הסודות חדר בבית: החדר מחשב מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות שמעת מוזיקה: עכשיו נפגשת עם חברים: ^^ הסרט האחרון שראית: עימות חזיתי הריח האחרון שהרחת: של שוקולד הרעש האחרון ששמעת: מוזיקה הספר האחרון שקראת: איזה ספר באנגלית שהפסקתי אחרי 50 עמודים המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: אני רוצה ללכת לווליום כינרת, אבל.... (וכאן בא ה-אבל) תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? באוזניות שעל הסיפרייה תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? כיסא ומדפסת קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? של פרקים 1-12 עונה 1 של נמלטים קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? שיחה אחרונה לחברה שלי, והאחרונה שהתקבלה הייתה ממספר מוזר שלא הספקתי לענות לו! קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין פה ספרים *אופס* מה אתה לובש כרגע? פיג'מה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לאדעת.. אולי לישון איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מלון חמוץ מאוד קפה אתה שותה: נס.. אבל לא הרבה בכלל ואיזה תה: ויסוצקי כזה רגיל או של סבתא משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: שנים שלא שיחקתי במשחקי מחשב (טוב אולי שנתיים) יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין לי מחשב יש לך: אממ פנטיום 4 וזה מה שאני יודעת בערך מצלמה יש לך: יש שתיים, אחת ממש משוכללת ואחת סתם ישנה של פוג'י פלאפון יש לך: מוטורולה V3X סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: משקפי שמש חדשים
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אפחד.. לא אוהבים אותי
עם מי אתה מדבר בטלפון? כרגע? אפחד.. מן הסתם מה אתה שומע? הימים שלנו של היהודים! יהה איזה חלונות פתוחים לך במחשב? הווינאמפ המסנג'ר והאינטרנט נהגת? יעני מתי הפעם האחרונה...? יום רביעי
והיה ממש טוב וכיף התנשקת?
טסת לחו"ל? לפני שבועיים ביזבזת את כל הכסף שלך? לפני כמה ימים! זה היה נוראי עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? ממזמן
נשארת ער לילה שלם? אתמול עבדת במשהו והרווחת כסף? אני לא מוצאת עבודה!!
או/או. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? אייסיקיו קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף וסתיו כמובן שחור או לבן? לבן מבחינת גישה מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? חחחח קופה...... ברור שארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? תלוי איזה מקום אחר.. אין לי ארץ אחרת! כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? בלי בשר או חלב? בשר פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: ישראל! רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? לאדעת.. עדיף עם פוסטרים דיסקמן או ? MP3 אמפי 3.. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? כן.. יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישוןןןןן יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא ממש למה? כי אני מתקשרת יותר מהבית.. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? SMSים.. אבל תלוי מתי ולמה כמובן אתה עושה גבות? יאפ אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? מן הסתם אתה מרגיש יפה? חחח תלוי מתי למה? כי.. כי.. כובע עף לגובה אתה ביישן או פתוח? תלוי מאוד במצב.. מה הצבע האהוב עליך? אדום מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? פחות עקשנות.. להיות יותר רגועה בלי פיוז קצר.. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אוח, נו באמת.. אתה מאושר? אני.. סטיספייד כזה היית פעם מאוהב? כן כיף? כיף.. תגדירו כיף
שיחקת פעם בסימס 2? כן.. מה אתה חושב על העם הבריטי? הוא נראה לי עם קריר כזה.. אבל לא בחנתי את זה מקרוב אז לאדעת מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? ברור שצריך להתגייס.. לשרת את המדינה מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? בעד ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל למה? כי ככה הורגלתי.. וכי זה ממש טעים לאכול הכל
ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: הרגע שנחתנו בארץ חזרה מהמסע לפולין. נורא מרגש.. מכניס אותך לפרופורציות מאמין ב- אלוהים?
רוחות? לא חיים שלאחר המוות? לאדעת גלגול נשמות? אהאהאה פיות? לא חח מלאכים? לאאא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: לא אהבה בשלט רחוק? לא

2nd me

New member
יוסקההההההה הוא בחורה. באמת. אני נשבעת. באמת!

שאלות כלליות: *מתכוננת* שם: בר. ונמרוד יענה אחר כך כי הוא לא רוצה שאני אענה איתו ביחד. רגע, יש לי אעפטצ'י. אוי, הוא תקוע. טוב. גיל: 16. יומולדת: כותבים יום הולדת. אלה שתי מילים. 2.5!@ גובה: 1.70 מטר. צבע שיער: חוּם. צבע עיניים: חוּם. דברים אהובים: מוסיקה וקולה. להקה: החיים במערב. (ווסטלייף.) זמר/ת: שילה פרבר באמאשלי היא מצחיקולה שרוצחת דוסים בקבוצות. (לא באמת אל תדאגו.) שחקן/ית: נטלי קררה. (קיירה נייטלי.) אוכל: קולה! בגד: חגוֹרה. סתם חפץ בחדר: נמרוד. דיסק: זה שעם אבריל באוטושל גל. סרט: שמש נצחית בראש צלול. או הסיוט שלפני חג המולד באיטלקית. בנאדם: נמרוד, למרות שהוא גם חפץ. אז חפץ, למרות שהוא בנאדם. חדר בבית: SELI. מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: עכשיו. :O שמעת מוזיקה: עכשיו! נפגשת עם חברים: חח לפני רבע שעה בערך. הסרט האחרון שראית: חלקים מNBC באיטלקית. ו.. אם זה לא נחשב אז הארי פוטר3 ביום רביעי בלילה, אבל בלי הסוף. הריח האחרון שהרחת: ריח של נמרוד. הרעש האחרון ששמעת: המקרר התרגש כי התלבשתי ליידו, אז הוא התחיל לדבר איתי. הספר האחרון שקראת: קוראת עכשיו ה"פ 1, קראתי קודם "שתהיי לי הסכין" (דוד גרוסמן.) המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: שהיומן שלי מקול[ק]ל. הבנאדם האחרון שחשבת עליו: נמרודי! תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? מחשב. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? נמרוד ומנורה. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? MP3 של פורקיופיין. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? מאיה ומאיה. ^^ קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? Harry Potter and Philosopher's Stone, של ג'יי. קיי. רולינג. מה אתה לובש כרגע? בגדים. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לישון! name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: כן. אה, נמרוד. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לימור כרמל. (אם תראו אותה ברחוב, תברחו לפני שהיא תדבר. איך תזהו? היא מתנהגת כמו צב, ומדברת כמו סירנה.) השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: פופיק. שם של קרוב משפחה אהוב: סבא יעקב. השם של חבר-אינטרנט אחד: איילה. השם של המורה השנוא/ה עליך: לימור כרמל!! :O (אם אני אצטרך לכתוב את זה שוב אני אחתוך ורידים.) השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא עושה כזה. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין. איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מנטה. קפה אתה שותה: חזק. ואיזה תה: אני לא שותה תה בכלל!!!!!!!!!!!!!1111111111234 משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: באבלס. סתם. אפילו זה לא. יומן יש לך לבצפר (אם יש): יומן שבועי! מחשב יש לך: של אייבורי. מצלמה יש לך: קריאייטיב. פלאפון יש לך: נוקיה. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כובע!111111 ונמרוד!!!!!!!11 ואקוסטית של טקאמין. כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? NONE. עם מי אתה מדבר בטלפון? NONE. מה אתה שומע? שוברים את בניימין, מלאך רשעי. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? תיקיית מוסיקה, נגן המדיה, והעמוד הזה. מה עשית לפני שענית על השאלון? שתיתי פפשי מקש. נהגת? לא, גל נהג. התנשקת? לא, נמרוד התנשק. טסת לחו"ל? לא היום. ביזבזת את כל הכסף שלך? כמעט. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? מתישהו, ברור. נשארת ער לילה שלם? אהא. עבדת במשהו והרווחת כסף? אהא. או/או. יס או הוט? YES. מסנג'ר או אייסיקיו? שליח. קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף/סתיו. שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? מחשב. ספה או כורסה? ספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כרגע המקום שאני גרה בו. כי גם נמרוד גר בו. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות? בלי. בשר או חלב? חלב. פסטה או סלט? פסטה (שתתאים עם החלב.) שניצל טופו או שניצל רגיל? שניצל רגיל. אמריקה או אנגליה? אמריקה, כי יש לי עם מי לנסוע. ישראל או מקום אחר: תלוי. רוק או פופ? רוק. פוסטרים או קירות חלקים? תלוי איזה פוסטרים או באיזה צבעים הקירות. דיסקמן או אמפי3? דיסקמן. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במערכת, למען האמת. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? כברע!!!!11111 יש לך חבר/ה? בטח! מלא! מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לשתות קופי. יש לך חשבון פלאפון גבוה? עובדת על זה, נו. למה? כדי שלא יהיה. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? תלוי עם מי ועל מה. אתה עושה גבות? אני? חחחח מה לי ולגבות? XDD אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? יאפ. אתה מרגיש יפה? לפעמים. למה? פלוטו. אתה ביישן או פתוח? פתוחה. מה הצבע האהוב עליך? היום גם אדום וגם כחול. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את הקירבה האישית שלי לשורש פ.ת.ח. בניין פּוּעַל. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את החצ'קונים! :O אתה מאושר? בטח. היית פעם מאוהב? אני חושבתצ. כיף? לפעמים. שיחקת פעם בסימס 2? כן! :O יש לי אפילו. מה אתה חושב על העם הבריטי? יש להם אוזניים גדולות. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? כל אחד יעשה מה שהוא חושב. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? רק שיהיה שלום, באמאשלי. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת מה שטעים. למה? כי זה טעים. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: לא'צה. מה תעשולי? מאמין ב- אלוהים? לא. רוחות? כן. חיים שלאחר המוות? לא. גלגול נשמות? לא. פיות? לא. מלאכים? כן. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? לא. אהבה וירטואלית: לא. אהבה בשלט רחוק? מאמינה, אבל לא אוהבת. תהנו. תודה רבה! תהנו גם אתם!!!

Drowned World

New member
עונה=]

שם: אבישי גיל: 20 יומולדת: 30.10 גובה: 1.74 צבע שיער: שחור צבע עיניים: חומות דברים אהובים: מיטה,אינטרנט,מוזיקה... אממ. ים, כדורגל, חברים להקה: אוואנסנס, ספייס גירלס, קולדפליי זמר/ת: מדונה
שחקן/ית: טום קרוז, קירסטאן דאנסט אוכל: הכל בגד: T, ג'ינסים הרבה שחור סתם חפץ בחדר: בובה של צ'אקי דיסק: היהודים - מציאות נפרדת סרט: לילו וסטיץ', ז'אן דארק בנאדם: אף אחד כזה חדר בבית: החדר שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: אתמול שמעת מוזיקה: אתמול נפגשת עם חברים: מזמן הסרט האחרון שראית: בנים אינם בוכים הריח האחרון שהרחת: נשפך לי הבקבוק הריחני בחדר לא יודע איזה ריח יש לו אבל טוב כזה הרעש האחרון ששמעת: ממ... אנשים נוחרים ZzZzZ.... הספר האחרון שקראת: צ'ארלי ואני המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: חיי לאן הבנאדם האחרון שחשבת עליו: לא חושב יותר תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך של המחשב...
תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? לא קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? דמואים של מדונה קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? אסתי קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין לי ספרים בקבת מקום מה אתה לובש כרגע? טי שרט לבנה ובוקסר מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לקרוא את השאלונים של האחרים name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: שלי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: או ווה יש הרבה... השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: נמרוד שם של קרוב משפחה אהוב: אופיר השם של חבר-אינטרנט אחד: קובי השם של המורה השנוא/ה עליך: אני כבר ממש לא בקטע השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): פפסי איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: אלמה קפה אתה שותה: טיסטר צ'וייס ואיזה תה: מה שיש משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: לא משחק יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: יש מצלמה יש לך: לא פלאפון יש לך: אורנג' סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אוו הקעקוע החדש שלי אבל עוד לא צילמתי אותו כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? לא מחובר או/או. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? אביב שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? פה כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש כמה יש לך חבר/ה? יש מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? ביד יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא למה? כין אין לי שיחות מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות אתה עושה גבות? לא אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? לא אתה מרגיש יפה? ככה למה? עמה אתה ביישן או פתוח? פתוח מה הצבע האהוב עליך? שחור

../images/Emo41.gif עדין עייפה מניצנים..אבל עונה! ../images/Emo41.gif

שאלות כלליות: שם: ניקי גיל: 20 יומולדת: 26.3 גובה: 1.59 צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום כהה עם ירוק בשמש דברים אהובים: וואו..אממ.הופעות. הפורום הזה. חיבוקים. להקה: אוונסנס. זמר/ת: איימי <?!> שחקן/ית: נמנמנמ...סנדרה בולוק! אוכל:אוכל. בגד: חצאית קצרה וגופיה, מרגישה הכי חופשיה אבל זה גם מרמז לבחורים דברים אז מעדיפה שלא:| סתם חפץ בחדר: מאוורר דיסק: היהודים - פורטה סרט: אממ...לא יודעת :( ראיתי כל כך המון שכבר לא יודעת. בנאדם: שי. חדר בבית: שלי
מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: אמממ היום בבוקר עם אמא לפני שהיא יצאה לעבודה? שמעת מוזיקה: עוווו במשך יומיים בכפר המוזיקה:))))) נפגשת עם חברים: כפר המוזיקה. הסרט האחרון שראית: לא זוכרת הריח האחרון שהרחת: הים.. הרעש האחרון ששמעת: הכפר:| הספר האחרון שקראת: הארי פוטר. המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: לא רוצה צבאאאאא הבנאדם האחרון שחשבת עליו: שי. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? אוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? היהודים פורטה קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? האחרון גיא, ואני התקשרתי לאתי. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? הארי פוטר מה אתה לובש כרגע? מכנס קצר בצבע תכלת וטישרט אדומה. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לראות פרקים של סדרו שפספסתי כל השבוע
name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: אתי, שי, עידו. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין כזה. השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: רומנטי או לא רומנטי? לא רומנטי לא זוכרת. רומנטי - טל.. שם של קרוב משפחה אהוב: אריק. השם של חבר-אינטרנט אחד: אורי. השם של המורה השנוא/ה עליך: אלה. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא מרחמת על אנשים. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): ריז'יק, קטי ושוקו!:)
איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מה שיש לאתי בתיק. קפה אתה שותה: משתדלת שלא. אבל נס רגיל. ואיזה תה: רגיל.. או האדום שזה וואו.. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: סוליטייר.. יומן יש לך לבצפר (אם יש): לא בבצפר:| אבל יש בתיק של פיה. מחשב יש לך: כחול. מצלמה יש לך: אינטרנט. פלאפון יש לך: דור 0. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: 2 צמידים של כפר המוזיקה! כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אפאחד כולם ישנים. עם מי אתה מדבר בטלפון? אפאחד. מה אתה שומע? שקט. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר, אי מייל, אנטיוירוס שנתקע.. מה עשית לפני שענית על השאלון? הדלקתי את המחשב. נהגת? כן. שבוע שעבר. התנשקת? כן. לפני 8 חודשים. טסת לחו"ל? לא. ביזבזת את כל הכסף שלך? מזמן. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? לפני חודשיים נשארת ער לילה שלם? 2 לילות! ניצנים! עבדת במשהו והרווחת כסף? לפני הצבא:(
או/או. יס או הוט? יאס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ אביב שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם. בשר או חלב? ביחד XD פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אנגליה ישראל או מקום אחר: מקום אחר רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים דיסקמן או ? MP3 אמפי. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת
סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ניקי וזהו. יש את המשדרגים..ניקניק..קושקוש..ניקה.. :S יש לך חבר/ה? לא. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כל מיני ^^ מה שבא ליד. אם זה מחשב או טיוי או חברים שניתן לפגוש. יש לך חשבון פלאפון גבוה? לצערי:( למה? ככה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? סמס אתה עושה גבות? כן. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן XD אני בחורה לעזאזל. אתה מרגיש יפה? לפעמים:) למה?עמה. אתה ביישן או פתוח? תלוי עם מי מדברת. מה הצבע האהוב עליך? אנשים יגידו שורוד כי עם זה אני הולכת לרוב אבל זה שחור וסגול כהה. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? להיות מודעת למה שעושה ולא לפגוע באנשים. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? לגדל את הפוני. אתה מאושר? לפעמים. היית פעם מאוהב? כן. כיף? לא ממש. שיחקת פעם בסימס 2? כן.. מה אתה חושב על העם הבריטי? נחמדים. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? התגייסתי. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? בעד. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל. למה?עמה. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: ההופעה של אוונסנס אין ספק:) מאמין ב- אלוהים? לא רוחות? קצת. חיים שלאחר המוות? קצת גלגול נשמות? לודעת. פיות? כן. מלאכים? לא ממש. ערפדים? קצת אהבה ממבט ראשון? כן. אהבה וירטואלית: כן. אהבה בשלט רחוק? לא. עווו זהו? הייתי כבר בשוונג טוב מוסיפה תמונה ^^

tomer tayeb1

New member
יייאיי חולה על השאלונים האלה :]

שאלות כלליות: שם: תומר גיל: יש לי מחר 14!!:] מזל טוב לי :] חח גובה: אין לי מושג.. אבל נורמלי כזה. יומולדת : 12.8.1993 [מחר!!:) ] צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אממ וואי שאלה קשה... אוונסנס??חח זמר/ת: pink/aerosmith שחקן: ג'ים קארי :] ללא ספק.. אוכל: פנקייק..חח בגד: אוהב קפוצ'ונים וג'ינסים. סתם חפץ בחדר: פסל של גיטרה חח דיסק: TOD סרט: ארמגדון בנאדם: מה?חחח חדר בבית: החדר הזה, סתם כי יש בו מחשב :] מתי בפעם האחרונה: דיברת עם מישהו: לפני חצי שעה עם חבר:] שמעת מוזיקה: ממ אני עדיין שומע :] נפגשת עם חברים:ממ לפני שלושה ימים בערך. הספר האחרון שקראת: אממ לא זוכר.. אני לא טיפוס כזה של ספרים הסרט האחרון שראית: ממ חתיכה בהפתעה [סרט קורעעע] הריח האחרון שהרחת:ממ אוכל :] הרעש האחרון ששמעת : את הנעל שלי נופלת חחח הספר האחרון שקראת: אני לא טיפוס של ספריםם המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: לספר תפדיחות שלי בפורום או לא.?חחח הבנאדם האחרון שחשבת עליו: ממ איימי חח:] תושיט יד קדימה במה אתה נוגע: במסך של המחשב..חח תושיט ידיים לצדדים.. במה אתה נוגע בשתיהם: בכלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך של איזה דיסק הקופסה ומה נמצא בתוכה: אנטי וירוס..חחחח קח את הפלאפון שלך לאן הייתה השיחה האחרונה שלך וממי קיבלת תשיחה: התקשרתי לליפסקי ומי שהתקשר אלי היה יוסי חח קח את הספר שהכי קרוב אליך.. איזה ספר זה?: של האנטי וירוס חחח מה אתה לובש כרגע: קפוצ'ון,ג'ינס. מה אתה מתכנן לעשות שאתה מסיים את השאלון: להגיד וואי תודה לאל סיימתי תשאלון. name it השם של החבר/ה הכי טובה : אני מהאלה שאומרים שאין דבר כזה חבר הכי טוב.חח כולם חברים. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני מהאלה שאומריםםם את השם: עמיי@@$@!#$! השם של החבר/ה הראשון שהכרת: אריאל שם של קרוב משפחה אהוב: שרון השם של חבר אינטרנט אחד: אביב השם של המור/ה השנוא עלייך: אתי אוחנה [כבר לפי השם רואים שזאת מכשפה אה?] השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: יפה הרשטיג. המחנכת שלי לשעבר. מסכנה כל יום מדברת לעצמה.. בשיעורים.. והכי מפחיד היא כותבת על הלוח בלי להסתכל. היא מסתכלת עלינו וכותבת על הלוח בו זמנית.. מפחידה זאתי. השם של החיית מחמד שלך: אין לי.. המקסימום שאמא שלי מרשה לי זה זבוב או דג חחח איזה : מסטיק אתה בד"כ לועס: בזוקה :] קפה אתה שותה: לא יודע חח אני שותה ואין לי מושג. ואיזה תה: אממ נסטי :] חח משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו..: אממ אין משהו ספציפי. יומן לבצפר: עוד לא. מחשב יש לך: אין לי שמץ מצלמה יש לך: אין לי שמץ פלאפון יש לך: את זה דווקא אני יודע.. ממ מוטרולה k3 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: יומולדת:] חח, וקנו לי לא מזמן גיטרה כרגע: עם מי אתה מדבר בתוכנות המסרים: קורל,ירדן. עם מי אתה מדבר בטלפון: אף אחד. מה אתה שומע :korn-evolution איזה חלונות פתוחים לך במחשב: הפורום,השיחה של קורל,ושל ירדן חח מה עשית לפני שענית על השאלון: שמעתי מוזיקה וחייתי בסרט שאני יודע לשיר חח נהגת: לא התנשקת:כה טסת לחו"ל: כן ביזבזת את כל הכסף שלך: כןן חח עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: כפיפות בטן :] חח נשארת ער לילה שלם: כן עבדת במשהו והרווחת כסף: בנתיים לא או/או: יס או הוט : יס מסנג'ר או אייסיקיו: שתיהם קיץ/אביב: אממ קיץ חורף או סתיו: סתיו שחור או לבן: שחור מחשב או טלויזיה: מחשב ספה או כורסה: כורסה ארנק או קופה: ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר: מקום אחר.. גם ככה אני עובר דירה אז זה לא משנה :] חח כסא מסתובב או כסא רגיל: כסא מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות: עם ידיות בשר או חלב: חלב פסטה או סלט: פסטה [אני לא אוהב ירקות אז אין מצב שסלט] שניצל טופו או שניצל רגיל: רגיל אמריקה או אנגליה: אמריקה ישראל או מקום אחר: אממ לא יודע רוק או פופ: רוק פוסטרים או קירות חלקים : פוסטרים דיסקמן או אמ פי שלוש : אמ פי שלוש לשמוע מוזיקה במערכת או במחשב: מחשב סתם שאלות: יש לך כינוי מיוחד: כן נטשה חחחח כי אני נוטש אנשים באמצע שהם מדברים איתי שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות : נטשה, תומי,תומר חח יש לך חברה: לא.. הייתה לי. מה אתה אוהב לעשות בזמן הפנוי: לשמוע מוזיקה,מחשב.. כמו כולם. יש לך חשבון פלאפון גבוה: כן חח למה: כי אני הרבה באינטרנט,מוריד משחקים חח,יוזם שיחות מה אתה מעדיף אס אמ אסים או שיחות: אס אמ אסים אתה עושה גבות: חחח לא אתה מוריד שערות באיזשהו מקום אחר בגוף: אממ אולי לפעמים נופלים לי ריסים אתם יודעים.. חחח אתה מרגיש יפה..: קצת.. אבל לא מהאלה שחשים את עצמם כאילו הם עכשיו עושים קמפיין לפוקס. למה: לא יודע.. חח אתה ביישן או פתוח: גם וגם.. מה הצבע האהוב עליך: כחול ושחור מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי: מעלה תביטחון העצמי מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה: אממ לא יודע אבל פשוט רוצה להיראות אחרת אתה מאושר: לפעמים. היית פעם מאוהב: כן שיחקת פעם בסימס 2: לא מה אתה חושב על העם הבריטי: אחלה גבר מה אתה חושב להתגייס או לא: ברור שלהתגייס. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות: לא יודע. ימני שמאלי כותב בשני הידיים?: ימני אוכל/צמחוני/טבעוני:אין מצב שתראו אותי אוכל ירקות/פירות. למה: לא יודע.. לא אוהב.. זה נראה לי די מגעיל.. ועוד יש לי עוד יותר טראומה שראיתי מורה אחת זקנה בת 99 עומדת למות כל רגע אוכלת ירקות וזה נתקע לה בין השיניים בכלללללל אני לא אוהב. ספר על יום המאושר בחייך, משהו אחר שגם לך אושר: אממ אוקיי.. זה היה בתאריך ה26.6.07.. אוונסנס עלו על הבמה.. ואני הייתי עם פה פתוח על ההופעה וידיים באוויר. מאמין ב: אלוהים: כן רוחות: ממ קצת חיים שלאחר המוות: כן גלגול נשמות: כן פיות: לא מלאכים: לא ערפדים: לא אהבה ממבט ראשון: כן אהבה וירטואלית: לא אהבה בשלט רחוק: מה??חח וכעת שאלתם את השאלה מה אני יעשה אחרי השאלון הנה התשובה: וואי סוף סוף סיימתי תשאלון הזה..

A t a s h i

New member
שאלון. ../images/Emo99.gif

שאלות כלליות: שם: בער. גיל: 16 וחצי. יומולדת: 7.11.90. גובה: 1.59. צבע שיער: שטני. צבע עיניים: חום. דברים אהובים: להקה: Evanescence. זמר/ת: איימי. B| שחקן/ית: לא יודעת, האמת. אוכל: לא יודעת. :X בגד: כל דבר שחור ומחשופי. B| וג'ינסים, כמובן. ^^ סתם חפץ בחדר: אע. הגיטרה שלי? :X דיסק: הרבה יותר מדי. B| סרט: גם, יש המון. בנאדם: וול, לא יכולה להגיד על אחד רק. חדר בבית: שלי, או המרתף, אם נחשב. D: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני רבע שעה בערך. שמעת מוזיקה: ברגעים אלה ממש. נפגשת עם חברים: אתמול בערב. הסרט האחרון שראית: "שעת שיא 3". הריח האחרון שהרחת: השמפו שלי. B| הרעש האחרון ששמעת: זה לא רעש, זה מוזיקה!~ הספר האחרון שקראת: של התיאוריה. :X המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "היי, השאלון הזה נראה לי מוכר". הבנאדם האחרון שחשבת עליו: שי. אבל אני נגמלת, באמת. :X תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? מסך. XD תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? כלום וכלום. D: קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? Three Days Grace - Three Days Grace, והיא ריקה, כל הדיסקים שלי בקופסאת סגידה מיוחדת. B| קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? שיחה אחרונה לאיה, אחרונה שהתקשרה אמא. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? הארי פוטר 7. מה אתה לובש כרגע? ג'ינס ושתי גופיות. :X מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לאדעת. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: אין אחד. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין. השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אני יודעת. טל? ליטל? שומושג. שם של קרוב משפחה אהוב: אין אחד. השם של חבר-אינטרנט אחד: שי. המסנג'רי, נונו. XD השם של המורה השנוא/ה עליך: אע. חדווה? :X השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אני. B| השם של חיית המחמד שלך (אם יש): רקס וכתם (כהייתי ביתה ב', אעאעא!~). איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: אורביט, מנטה, כחול. קפה אתה שותה: לא שותה קפה. ואיזה תה: לא שותה תה. שחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: הממ. פוטושופ נחשב? מסנג'ר? פיירפוקס? XD יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין. מחשב יש לך: קשוח כזה, של Ivory. מצלמה יש לך: אין. פלאפון יש לך: סמסונג 644, מחליפה בקרוב. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: 21 דיסקים!~ *סוגדת לעצמי*. כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד. עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד. מה אתה שומע? Paramore - When It Rains. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? זה, פורום אחר, מדיה פלייר. מה עשית לפני שענית על השאלון? התקלחתי. XD נהגת? לא, בפסטמבר!~ התנשקת? לא. טסת לחו"ל? אכן. ביזבזת את כל הכסף שלך? לא. :X עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? לא שזוכרת. :X נשארת ער לילה שלם? כן. עבדת במשהו והרווחת כסף? בייביסיטר. XD או/או. יס או הוט? הוט. מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר. קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף וסתיו. B| שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? מחשב. ספה או כורסה? ספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אחר. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות? בלי. בשר או חלב? אף אחד. פסטה או סלט? שניהם. B| שניצל טופו או שניצל רגיל? אף אחד. אבל רגיל. אמריקה או אנגליה? שניהם. אבל אמריקה. P: ישראל או מקום אחר: אחר. רוק או פופ? רוק. פוסטרים או קירות חלקים? חלקים. דיסקמן או MP3? גם וגם. P: בעיקר אמפי. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? קומפאקט, קומפ, ברברה. :X בתוכנות מסרים Atashi. יש לך חבר/ה? לא. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לא יודעת. כל מיני. :X יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא. למה? כי שומעים גרוע, אז אני לא מדברת בו. XD מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? אסמסים. אתה עושה גבות? אכן. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? וודאי. ידיים, רגליים, פנים, וכדומה. אתה מרגיש יפה? לא. למה? כי אני לא. :X אתה ביישן או פתוח? לפעמים זה ולפעמים זה, תלוי באנשים וסיטואציה. לרוב ביישנית, אני חושבת. מה הצבע האהוב עליך? שחור. B| מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? הרבה דברים. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? הרבה דברים. אתה מאושר? הממ. לא יודעת. אולי. נה, לא ממש. לאדעת, נו. :X היית פעם מאוהב? אכן. כיף? לפעמים. שיחקת פעם בסימס 2? כן. מה אתה חושב על העם הבריטי? אני אמורה לחשוב עליהם משהו? :X מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? שהכל תלוי במקרה. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין דעה. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל. למה? כי כשהייתי צמחונית היו לי בעיות עם המשקל והייתי חייבת להפסיק. >< ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: הופעה של אוו, אעאעא.
מאמין ב- אלוהים? לא. רוחות? לא. חיים שלאחר המוות? לא. גלגול נשמות? לא. פיות? לא. מלאכים? לא. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? כן, בערך. אהבה וירטואלית: כן, קשה, אבל יכול לעבוד. אהבה בשלט רחוק? :X

ayaly1

New member
אעאע!

"הבנאדם האחרון שחשבת עליו: שי. אבל אני נגמלת, באמת. :X" חבל שלא אמרת לו שאת חושבת עליו, הוא בטח היה אומר משהו כמו "אני בדיוק עסוק כרגע, אני לא יכול להיות במחחשבות שלך עכשיו, אבל אני אודיע לך. ><" [אמאשלו.]

A t a s h i

New member
XDD וול,

ייתכן שהייתי מודיעה לו אם הוא היה מפסיק לסנן אותי וכאלה. P:

למעלה