אהההההההההההההה

yotem 17

New member
אהההההההההההההה../images/Emo83.gif

שאלון :) שאלות כלליות: שם: גיל: יומולדת: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: דברים אהובים: להקה: זמר/ת: שחקן/ית: . אוכל: בגד: . סתם חפץ בחדר: דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: שמעת מוזיקה: נפגשת עם חברים: הסרט האחרון שראית: הריח האחרון שהרחת: הרעש האחרון ששמעת: הספר האחרון שקראת: המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מה אתה לובש כרגע? מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: קפה אתה שותה: ואיזה תה: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה עשית לפני שענית על השאלון? נהגת? התנשקת? טסת לחו"ל? ביזבזת את כל הכסף שלך? עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? נשארת ער לילה שלם? עבדת במשהו והרווחת כסף? או/או. יס או הוט? מסנג'ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב? פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר: רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או ? MP3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? אתה עושה גבות? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית: אהבה בשלט רחוק? תהנו

yotem 17

New member
../images/Emo83.gif

שאלות כלליות: שם: יותם גיל: 17 יומולדת: 21.5 גובה: 1.79 צבע שיער: חום צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אוונסנס, היהודים, מיי כימיקל רומנס, בלאק אייד פיז... זמר/ת: מאריה קארי, כריסטינה אגילרה, שרה מלקלכלן שחקן/ית: אנג'לינה ג'ולי וג'וליה רוברטס ללא ספק אוכל: סיני, איטלקי, כל השאר... בגד: חולצת פסים ורוד-שחור סתם חפץ בחדר: המיטה שלי דיסק: Fallen סרט: נערה בהפרעה, תלמה ולואיז, רקוויאם לחלום, נוטינג היל ועוד ועוד בנאדם: פפ חדר בבית: שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות שמעת מוזיקה: עכשיו נפגשת עם חברים: אתמול הסרט האחרון שראית: אממ הסופר אקסית שלי הריח האחרון שהרחת: המרכך שלי מהשיער הרעש האחרון ששמעת: המזגן הספר האחרון שקראת: ג'יזס המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: דאמ הבנאדם האחרון שחשבת עליו: אמא תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?רמקול של המחשב תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? כלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? הסינגל של Bring Me To Life קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? אבא התקשר, ואני לאבא קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין פה ספרים מה אתה לובש כרגע? מכנס דייגים ירוק וגופיה לבנה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לקרוע את העיר איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מאסט מנטה קפה אתה שותה: לא יודע ואיזה תה: ירוק משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: GTA יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין מחשב יש לך: מי יודע מצלמה יש לך: כנ"ל פלאפון יש לך: סוחני אריקסון [מספר כלשהו] סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? כנ"ל מה אתה שומע? Forgive Me איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מדייה פלייר, אינטרנט, מסנג'ר, המוסיקה שלי וזהו מה עשית לפני שענית על השאלון? אכלתי נהגת? לפני כמה ימים התנשקת? טסת לחו"ל? אממ בפסח, אבל אוטוטו טורקיה... ביזבזת את כל הכסף שלך? בקרוב, קיבלתי היום משכורת. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? לא יודע נשארת ער לילה שלם? אממ לפני שלושה שבועות עבדת במשהו והרווחת כסף? בתחילת יולי או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנ קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? בשר פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? ארה"ב, מה זה אמריקה פפ ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלקים דיסקמן או ? MP3 אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יותֶם? יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לצייר, מחשב, כלום יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא למה? ככה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? SMSים אתה עושה גבות? לא אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? לא אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? ככה-ככה מה הצבע האהוב עליך? כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כן כיף? כן שיחקת פעם בסימס 2? לא מה אתה חושב על העם הבריטי? באמת שלא אכפת לי מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? בעד ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל למה? כי ככה יצא ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? כן פיות? לא מלאכים? כן ערפדים? כן אהבה ממבט ראשון? כן אהבה וירטואלית: כן אהבה בשלט רחוק? לא

ayala65

New member
טילילילילי

שאלות כלליות: שם: איילה גיל: 16.8 יומולדת: 6.12.90 גובה: 1.65 נראהלי צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום דברים אהובים: מוזיקה, קריאה, התבטלות להקה: אוונסנס זמר/ת: אלאניס, אביתר שחקן/ית: קריסטין דאנסט אוכל: מק רויאל, 3פרוסות גבינה, אקסטרה רוטב אקסטרה ירק בגד: ג'ינס סתם חפץ בחדר: המערכת דיסק: JLP של אלאניס סרט: יורוטריפ, נערה בהפרעה, אבודות והוזות בנאדם: יש כמה חדר בבית: הסלון מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: כרגע שמעת מוזיקה: כרגע נפגשת עם חברים: אתמול בלילה הסרט האחרון שראית: מבול של צרות, אתמול הריח האחרון שהרחת: הבושם של אריאל XD הרעש האחרון ששמעת: אמא ואחותי מדברות הספר האחרון שקראת: על נהר הפראדה ישבתי ובכיתי, של פאולו קואלו [בתקווה שזה השם]. אבל רק עכשיו התחלתי. המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: שנייה, אז איך קוראים לו? הבנאדם האחרון שחשבת עליו: מיתר, כי אני מדברת איתה, ואור, כי אני מדברת איתו. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במדפסת תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? כיסא ואוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? פורטה, פורטה קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? השיחה האחרונה מתום, והתקשרתי אל אריאל. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? הסבר למצלמה מה אתה לובש כרגע? מכנס וחולצה O: מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? כלום O: name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: תום? ליאהב? מיתר? השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לא חסר XDD השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: Oo עפרי? שם של קרוב משפחה אהוב: אמא ציפי השם של חבר-אינטרנט אחד: בר? השם של המורה השנוא/ה עליך: טל 45&^@&#%^* השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא חסר השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: בזוקה, must קפה אתה שותה: הממ, לא שותה ככה ואיזה תה: ויסוצקי רגיל D: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: פיפא 2000 יומן יש לך לבצפר (אם יש): לא מחשב יש לך: רגיל מצלמה יש לך: דיגיטלית פלאפון יש לך: SK סליידר מהמם סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: הממ כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? מיתר, אור, תום עם מי אתה מדבר בטלפון? כרגע עם אפחד, מקודם עם תומר [שהתקשר במהלך הכנת השאלון :O ] מה אתה שומע? ערוץ 2 איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר וזה מה עשית לפני שענית על השאלון? קראתי באוונסנס נהגת? לא נהגתי עדיין התנשקת? אתמול בלילה. או שבעצם זה היה כבר היום. היום D: טסת לחו"ל? חודש שעבר ביזבזת את כל הכסף שלך? כל הזמן XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? הממ מזמן נשארת ער לילה שלם? טחחח כל השבוע בערך עבדת במשהו והרווחת כסף? כרגע או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף סתיו שחור או לבן? לבן מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? כורסה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? בית כסא מסתובב או כסא רגיל? תלוי איפה כסא עם ידיות או בלי ידיות?עםעם! בשר או חלב? בשר פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל! אמריקה או אנגליה? אנגליה ישראל או מקום אחר: ממ רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים, אבל בטעם דיסקמן או ? MP3 ברור שMP לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? איילונת :O יש לך חבר/ה? כן מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון ;[[ יש לך חשבון פלאפון גבוה? יהיה החודש למה? כי אני דפוקה וכל היום שולחת סמסים ומתקשרת לאנשים ;[[[ מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות כי זה יותר זול אתה עושה גבות? בטח :O אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? בטח :O אתה מרגיש יפה? לא משו למה? ככה יצא אתה ביישן או פתוח? תלוי בקשר למה מה הצבע האהוב עליך? כתום מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? הממ מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? פה! אתה מאושר? כן היית פעם מאוהב? כן כיף? כן שיחקת פעם בסימס 2? כן מה אתה חושב על העם הבריטי? חמודים D: מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס, כמובן מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? חחח, מעניין כמה שזה מתחבר לי עכשיו בקשר לשאלה הקודמת. ממ, בדיעבד נגד. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת כל היום מקדולנדס P: למה? כי אני עובדת שם ^^ ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יש כלמיני מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לא חיים שלאחר המוות? לא גלגול נשמות? לא פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: ממ, בעייתי בעצם המושג P: אהבה בשלט רחוק? כן :] שיהיה לכולכם לילה טוב :]

frozen Blood

New member
לה לה לה משעמם לי:p

שם: ולדי גיל:אתמול 18 וחצי יומולדת: 9.2.1989 גובה: לפי החוגר-162 (עלק כוסאימם) צבע שיער: שטני? צבע עיניים: כחולירוק דברים אהובים: אוכל כדורגל מוזיקה חברים:O? להקה: אוונסנס בלאקפילד זמר/ת: עברי,סיון שביט שחקן/ית: לא יודע ג'וני דפ מגניב. אוכל:פיצה ספגטי נודלס! כמעט כל דבר משמין. בגד: ג'ינס. סתם חפץ בחדר: דיסקית
דיסק: הדיסק של בלאקפילד החדש מעולה. סרט: רקוויאם לחלום בנאדם: רעותקלך חדר בבית:שירותיםXD או החדר שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: עכשיו שמעת מוזיקה: עכשיו נפגשת עם חברים: חברים מהצבא בבוקר... חברים מהאזרחי עוד מעט הסרט האחרון שראית: 1408 או רקוויאם לחלום:X הריח האחרון שהרחת: פלוץ נראה ליXD הרעש האחרון ששמעת: מרגולXD הספר האחרון שקראת: שנים לא קראתי ספר:| המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "חם לי" הבנאדם האחרון שחשבת עליו: יוגב תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? כומתה:X תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? מאוור וכלום קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?עברי לידר מלטף ומשקר קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?שיחות יצאות-מור שיחות נכנסות-רעות קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? חוברת מידע למתגייסXD מה אתה לובש כרגע? חולצת רונדו ומכנס מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? להתארגן וללכת לרעות ואז למינרווהXD תבואו! name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: רעותי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: יש כמה במחלקה:X השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: איתי שם של קרוב משפחה אהוב: אילןO: השם של חבר-אינטרנט אחד:אוהד השם של המורה השנוא/ה עליך:כרגע אני לא שונא אף אחתXD כי אין לי כאלהXD אבל אני לא אוהב מפקד מסויםX: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:אנשים בתחנה המרכזית בבאר שבע:X השם של חיית המחמד שלך (אם יש): קושה! איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:MUST קפה אתה שותה: רגיל;[ עם חלבXD? ואיזה תה: ויסוצקי משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:קומנד אנד קונקר
יומן יש לך לבצפר (אם יש): שום;[ מחשב יש לך: חדש דנדש? מצלמה יש לך: אולימפוס ישנה מתה.ועוד מעט תהיה אחת חדשה פלאפון יש לך:LG 830 נראה ליO: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:נשק שכנראה אני אקרא לו לוסי^^ כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? איילה מור אלירן ועוד מישהו:p עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחדO: מה אתה שומע? סי היימן איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר דפדפן וווינאפ מה עשית לפני שענית על השאלון? התקלחתי נהגת?נופ התנשקת?לאO: טסת לחו"ל? מזמן מזמן ביזבזת את כל הכסף שלך?כמעט כל שבועXD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה?מסע חגורה לרובהXD נשארת ער לילה שלם?ממן זה כבר לא קרה עבדת במשהו והרווחת כסף? לפני חצי שנה שנה או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו?מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו?חורף/סתיו שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?נתניה! כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב? מממממ תלוי מתי. בעקרון חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? שניהם פוסטרים או קירות חלקים?חלקים:X דיסקמן או ? MP3 אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ולדי? יש לך חבר/ה? נופ מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?אין לי כזה;[ יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא יותר מדי למה? כי אנשים לא אוהבים אותי? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?אסאמאס אתה עושה גבות? לא:O אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?מהראש ומהסנטר? אתה מרגיש יפה? כמובןXD למה?ככה! אתה ביישן או פתוח? תלוי מתי מה הצבע האהוב עליך? מממ כחול כהה מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מממ כהמ דברים מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להיות חלק;[ זה לא כיף להתגלח כל בוקר;[ אתה מאושר? רוב הזמן היית פעם מאוהב?
כיף? זמני שיחקת פעם בסימס 2?בטח! מה אתה חושב על העם הבריטי? שהם צריכים לצחצח שינייםXD? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס^^ מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? שכתום זה מזעזעXD ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אבל זה לא מובן בכל מקרהXD אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל למה?כי זה טעים ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:גגט"ש
הכי מצחק בעולם מאמין ב- אלוהים? תלוי רוחות? לא ממש חיים שלאחר המוות?מקווה גלגול נשמות? כן פיות? לא ממש:X מלאכים?רוצה לקוות שקיימים ערפדים? אני בספק אהבה ממבט ראשון?יאפ אהבה וירטואלית: גבולי. אהבה בשלט רחוק? לא משהו בכלל.

ClarkK

New member
ולדיייייייייייייייי!!!

יש לך כינוי יא שמן. אצלי במסנג'ר אתה מכונה ולדינקה. P:

ססוצ'קה?!....ססוצ'קה!!

שאלות כלליות: שם: דניאל גיל: 16 יומולדת: 19.07 גובה: 1.63
צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום דבש, עם ירוק מסביב לאישון! D: דברים אהובים: שוקולד, טלוויזיה, צבעי שמן... להקה: להקה? איזו להקה? אין סיכוי, אני לא אובססיבית כפייתית לשום להקה, ובמיוחד לא ללהקה שקוראים לה אוונסנס D: זמר/ת: ממ... מעניין מי.... שחקן/ית: יש הרבה.. אחת מהם היא אנג'לינה ג'ולי, וג'סיקה אלבה, ונטלי פורטמן ויש עוד מלא, אבל אין לי כוח לרשום. אוכל: הכל!
[אני יודעת שזה אמור להיות בוקס, אבל זה לא נראה כמו סמיילי שבולס?] בגד: ג'ינס, מיי מג'יק ג'ינס..
סתם חפץ בחדר: כוס. עם קולה.
דיסק: חרשתי על מלא דיסקים החופש, וחזרתי גם למלא להקות שמזמן לא שמעתי. אחת מהם היא יואיקאפ D: סרט: ראיתי סרט מממש אבל מממש דפוק אתמול קוראים לו "לבבות רעבים". 4 בנות עובדות על טבח שהם מתות.. [?!] בנאדם: מסוים? ליאור... וחן. חדר בבית: החדר שלי. [כמובן..] מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני 5 דקות שמעת מוזיקה: לפני חצי שעה? נפגשת עם חברים: אתמול בשיעור ספינינג
דרך אגב- אל תעשו ספינינג!! זה כואב בתחת
ומזיעים הרבה
הסרט האחרון שראית: יומני הנסיכה 1 הריח האחרון שהרחת: את הבמבה של אחותי P: הרעש האחרון ששמעת: אותי מקלידה D: הספר האחרון שקראת: וואו זה היה מזמן... נראה לי שזה היה "אל תגלה".. ספר חובה!! המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "איך אני אצליח לגמור את השאלון הזה?!" הבנאדם האחרון שחשבת עליו: ג'רארד... תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? מ-ס-ך. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קיר. ואויר. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? דיסק של "מה שבטוח" משחק מחשב על זהירות בדרכים
קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? לרועי. ומרועי. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין לי ספר בהישג יד. אין לי כוח לקום D: מה אתה לובש כרגע? גופיה, ומכנס ברך... מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? להמשיך לצייר את ג'רארד. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: יש כמה... ליאור, עדי, רועי, וחן. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: וואע אני לא יכולה לנקוב בשם הזה פה.. היא גולשת כאן. אל תתדאגו זה לא אחד מכם. :) השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: חן רייכמן
[ בדיחה פנימית] שם של קרוב משפחה אהוב: אבא, משה D: השם של חבר-אינטרנט אחד: אחד? יש הרבה.. יש ירדן, דניאל, תום, שי, רוני, מעיין.. השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: חעחע... אני. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): ליאור. האי אחותי
איזה... קוף
מסטיק שאתה בד"כ לועס: פטל ולימון D: קפה אתה שותה: נס קפה. סמול גלאס, הוט וואטר
ואיזה תה: איככ תה. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: מריו
יומן יש לך לבצפר (אם יש): שחור כזה... עם ציפורים... מכוער בקיצר
מחשב יש לך: מחשב נורמלי. מצלמה יש לך: דיגיטלית.. פלאפון יש לך: מוטורולה V3 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: נאדה כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? none עם מי אתה מדבר בטלפון? none.. מה אתה שומע? את עצמי חושבת: "מתי זה יגמר?!" איזה חלונות פתוחים לך במחשב? אמיול, מסנג'ר, ואינטרנט. מה עשית לפני שענית על השאלון? ראיתי כוכב נולד. או יותר נכון בהיתי במסך הטלוויזיה. נכון שהעונה החמישית יבשה? נהגת? אין לי רישיון.. התנשקת? גם לזה אין לי רישיון.. טסת לחו"ל? למי יש כסף? ביזבזת את כל הכסף שלך?חח כן..
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? ספינינג!! זה כיף... אבל כואב בתחת כפי שאמרתי קודם. אבל לא נורא! עד החתונה זה יעבור... נשארת ער לילה שלם? וואי כבר מזמןלא עשיתי את זה... רק ביום חמישי האחרון. עבדת במשהו והרווחת כסף? פחח אני? השם האמצעי שלי הוא פדלאה. או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף
שחור או לבן? ממ לבן מחשב או טלויזיה? אחח זה קשה.. אני לא יכולה להחליט. שניהם! ספה או כורסה? ספה! בטח שספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? בבית שלי. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם ידיות. בשר או חלב? בשר. פסטה או סלט? פסטה D: שניצל טופו או שניצל רגיל? בלעע טופו.. רגיל. אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: מקום אחר.. רוק או פופ? רוק! יהה! פוסטרים או קירות חלקים? ממ אני לא חובבת פוסטרים אבל גם לא חובבת קירות חלקים... דיסקמן או ? MP3 אמ פי 3. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? דנדוש, דנילאיי, אברמוביץ'.. בראבו. יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לצייר, ולשמוע מוזיקה.. לפעמים גם לקחת את הכלב החוצה. *אהמ*אחותי*אהמ* יש לך חשבון פלאפון גבוה? וואו כן! למה? אני לא יכולה לשלוט בעצמי
מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? SMS אתה עושה גבות? אני בת, לא? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? שמ"ש - שחי, מפשעה, שפם
אתה מרגיש יפה? לא.. למה? כי אני לא.. אתה ביישן או פתוח? ביישנית... מאוד! ת'אמת שזה סימן ההכר שלי. מה הצבע האהוב עליך? לבן מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את הביישנות שלי מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? הכל! אתה מאושר? לא.. היית פעם מאוהב? לא.. כיף? לא
שיחקת פעם בסימס 2? כן! D: מה אתה חושב על העם הבריטי? נחמדים, נורמלים. אני חושבת שהרברט סמואל עשה עבודה נפלאה. :) מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין לי שמץ.. לא אכפת לי תאמת.. אני משאירה את זה לאנשים שיודעים מה הם עושים... ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל חח... וזה נכון
למה? כי משעמם לי
ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: ממ מעניים מה.... אה אני יודעת כדודה סימה באה לבקר אותי! [זה לא באמת זה. אין לי דודה סימה. זה ההופעה
] [XDD] מאמין ב- אלוהים?
רוחות? אפשר להגיד שכן, ראיתי מלא סרטונים שהטריפו לי ת'מוח. חיים שלאחר המוות? אני לא בטוחה.. אף פעם אי אפשר לדעת. גלגול נשמות? לא פיות? חח ממש לא מלאכים?ממ אולי
ערפדים? לא... אהבה ממבט ראשון? אני לא מאמינה באהבה ממבט ראשון. אני מאמינה באהבה ממבט מעמיק יותר. [בואו נראה אתכם מנחשים מאיזה סרט זה D:] אהבה וירטואלית: ממ לא? אהבה בשלט רחוק? גם לא? [ מה זה?!] אאהההה זה היה מעייף... לילה טוב D:

Prue 4 u

New member
הוי נהדר

שאלות כלליות: שם: רוני גיל: 16 גואינג און 17 יומולדת: 29.12 גובה: תמותו צבע שיער: חום שוקולד [כך אמר הקטלוג XD] צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אוו, דה יודז.. פול אאוט גם.. זמר/ת: נה שחקן/ית: אא.. ג'וני דפ? אוכל: איטלקי בעיקר בגד: לוידעת.. אבל לאחרונה הטוניקת כוכבים שלי סתם חפץ בחדר: טלוויזיה. נכס יקר. דיסק: האחרון של דה יוזד סרט: אעע מי זוכר בנאדם: כלמיני חדר בבית: שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: ברגעים אלו ממש שמעת מוזיקה: קודם בכוכב נולד XD נפגשת עם חברים: אתמול בלילה הסרט האחרון שראית: אממממ "פשוט מאוהבת" הריח האחרון שהרחת: של השיער שלי הרעש האחרון ששמעת: צפירות של מכוניות בחוץ הספר האחרון שקראת: תכף מתחילה את "הנעלמים".. ולפני זה בטח משו של בוקריפורט המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "נו שיחזירו לי תשובה לגבי היום כבר" הבנאדם האחרון שחשבת עליו: אא לומשנה תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? אוויר תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? אוויר ואוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? דיסק התקנה של התוכנה של האמפי3 שלי.. מה זה עושה בחוץ חחח XD קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? ערן וערן קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? "דה היסטורי אוף לאב" של ניקול קראוס.. זה לא חוכמה אבל יש פה ספרייה מטר ממני מה אתה לובש כרגע? ג'ינס 3/4 קרוע וטישירט מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? בטח לצאת name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: שאלה טובה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: שונאת זה מילה קשה [XD] השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אי פעם?? בטח ענבר.. שם של קרוב משפחה אהוב: לא בוחרים כזה השם של חבר-אינטרנט אחד: יש מלא נו השם של המורה השנוא/ה עליך: אביבה השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לוידעת השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מנטההה- אורביט פרופשונל או הכחול או הירוק קפה אתה שותה: בטחחחח ואיזה תה: וניל! יאמ משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: מביש מידיי.. יומן יש לך לבצפר (אם יש): עדיין אין.. מקבלים מביצפר מחשב יש לך: כזה גדול.. XD מצלמה יש לך: אחת סטילס מקצועית של קאנון, אחת חובבנית למדיי של ניקון פלאפון יש לך: נוקיה.. אממ.. 6131 [במזל יש לי פה את הקופסא] סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: מרפק כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? נדבק'ה עם מי אתה מדבר בטלפון? נוובאדי מה אתה שומע? את תקתוקי ההקלדה איזה חלונות פתוחים לך במחשב? של הפורום ושל השיחה מה עשית לפני שענית על השאלון? דיברתי בטלפון נהגת? נוט יט.. בקרוב אבל התנשקת? בהחלט טסת לחו"ל? עוד שבועעע העאהעאהעא ולפני זה אז בפסח לפולין ביזבזת את כל הכסף שלך? חס וחסה עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? אכן נשארת ער לילה שלם? בטח עבדת במשהו והרווחת כסף? בוודאי! או/או. יס או הוט? הוטטטטנס מסנג'ר או אייסיקיו? מסן קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף/סתיו שחור או לבן? גם וגם.. אבל בעיקר לבן מחשב או טלויזיה? גם וגם עם נטייה לטלוויזיה ספה או כורסה? כורסא זה כיף ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? טוב לי פה כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב D: כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? סלט פסטה! [הייתי חייבת..] וברצינות- שניהם, טוטאלי. יאמי שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? עוד שבוע, אחרי נסיון של שני התחומים, אוכל להגיד לכם בבירור :] ישראל או מקום אחר: אחר רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? עם תמונות דיסקמן או ? MP3 אמפי.. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? לא.. יש לך חבר/ה? אא לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? ממ ספורט, צילום, טלוויזיה.. חברים.. יש לך חשבון פלאפון גבוה? הוא במגמת עלייה אבל ממש סביר למה? כי אני חסכנית מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות אתה עושה גבות? בהחלט אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? בהחלט אתה מרגיש יפה? לפעמים ולפעמים.. למה? כי יש ימים מוצלחים יותר ויש מוצלחים פחות.. ומצברוח אכן משליך אתה ביישן או פתוח? ביישנית עם נטיות לפתיחות.. לאחרונה הרבה יותר פתוחה מה הצבע האהוב עליך? צבעוני!! מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? פחות פרנואידית מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אני לא אתחיל אתה מאושר? בכללי לא רע לי בכלל :] היית פעם מאוהב? לא כיף? מאמם שיחקת פעם בסימס 2? לא O: מה אתה חושב על העם הבריטי? חמודים, אבל אל תדברו איתי בטלפון המבטא זה זוועה מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס. מאסט. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין דעה ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית עם ביצועים לא רעים בשמאל XD אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל למה? כי טעים ובריא ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מי זוכר מאמין ב- אלוהים? לא רוחות? לא חיים שלאחר המוות? אולי גלגול נשמות? לא פיות? לא [סורי על הרצח] מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא יודעת אהבה וירטואלית: יש מצב אהבה בשלט רחוק? יש מצב גם מה זהו ):

rotemg10

New member
אהה! שאלון... אז תגיד :]

שאלות כלליות: שם: רותם גיל: 18 יומולדת: 30.6.89 גובה: מטר שישים נראה לי... צבע שיער: חום ככה צבע עיניים: כנ"ל דברים אהובים: עפרון, נייר גיטרה ואייפוד להקה: אוונסנס, היהודים, שוטי הנבואה, הבנות נחמה ועוד... זמר/ת: איימי לי ודנה עדיני שחקן/ית: ג'וני דפ...!
אוכל: אם זה עוף אז זה טעים נמ... בגד: מכנסי ברמודה סתם חפץ בחדר: מיטה דיסק: מה..? אנשים עוד משתמשים בכאלה..? חח :] סרט: שוקולד, שודדי הקאריביים וכל אלה עם ג'וני דפ... והבית על האגם-סרט פשוט נפלא! מומלץ בחום! בנאדם: אמא חדר בבית: שלי
מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני 5 דקות שמעת מוזיקה: לפני שעתיים (עכשיו חזרתי הביתה) נפגשת עם חברים: יום רביעי ואולי גם היום הסרט האחרון שראית: לא זוכרת... הריח האחרון שהרחת: של הכביסה הרעש האחרון ששמעת: את בן דוד שלי צועק "מנגו מנגו" כל הזמן ברפיט הספר האחרון שקראת: הארי פוטר חמש המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: לאן כדאי לצאת היום...? הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חברה שלי תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך של המחשב... תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? ספר של גרוסמן (שתהיי לי הסכין) וטלפון קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? אממ זאת חבילת דיסקים.. יש בה את התמונות של הנשף קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? לחברה שלי דנה והאחרונה שהתקשרה חברה שלי נעה קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? גרוסמן- שתהיי לי הסכין מה אתה לובש כרגע? חולצה כחולה של נו פיר ומכנס משבצות של פוקס מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לחשוב לאן יוצאים היום name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: דנה נעה ושיר השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: מרינה מכוכב נולד השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אילת שם של קרוב משפחה אהוב: רויטל השם של חבר-אינטרנט אחד: אממ... איילה :] השם של המורה השנוא/ה עליך: ליאורה... נפל מזלי והיא היתה גם המחנכת שלי השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אממ...חברה של אמא שלי... סרטן.. :[ השם של חיית המחמד שלך (אם יש): פיקאסו, דה וינצ'י ודאלי איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מאסט קפה אתה שותה: נס קפה.. בלי זה אני לא מתפקדת בעבודה ואיזה תה: וויסוצקי משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: המחשב שלי עגלה כל כך שגם באבלס בקושי אפשר לשחק... יומן יש לך לבצפר (אם יש): כבר לא צריכה לקנות מחשב יש לך: לא... כן... מצלמה יש לך: לא:[ אבל חוסכת פלאפון יש לך: יאפ סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אייפוד נאנו (החיים שלי יום רביעי חשבתי ששחכתי אותו במסעדה וכמעט בכיתי) כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע? the beatels- imagine איזה חלונות פתוחים לך במחשב? של הפורום מה עשית לפני שענית על השאלון? תליתי כביסה נהגת? היום התנשקת? בחו"ל טסת לחו"ל? כן ביזבזת את כל הכסף שלך? כן.. צריכה להחזיר לאמא ואחותי את הכסף על הטיסה עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? אמ.. חחח בבגרות בספורט XD עבר זמן... נשארת ער לילה שלם? יום לפני הטיסה עבדת במשהו והרווחת כסף? עובדת כרגע.. או/או. יס או הוט? יס!
מסנג'ר או אייסיקיו? אייסיקיו קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ וחורף- לא אוהבת עונות מעבר... שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? אל תעשו שאלות קשות... ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כרגע כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? ידיות בשר או חלב? אבל אמרתי לא שאלות קשות! פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגילללל אמריקה או אנגליה? אמריקה, אנגליה עצובה מדי.. ישראל או מקום אחר: כמה שתנסו להגיד מקום אחר תמיד תתגעגעו לארץ... בדוק
רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? קירות חלקים... פוסטרים על הדלת דיסקמן או ? MP3. - אייפוד... לא להעליב...! לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? גרבצולי.. *נעלמת...* יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לנגן, לצייר לראות טלויזיה ולקרוא יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא למה? 150 סמסים חינם כל חודש, שיחות חינם למשפחה ואני לא מדברת הכי הרבה, אני אפילו לא עוברת את המכסה של הסמסים מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות, סמסים זה רק לדברים קטנים, שונאת לנהל שיחה בסמסים אתה עושה גבות? מה אני גורילה? ברור חחח אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אותו כנ"ל אתה מרגיש יפה? לא למה? מלאונת אתה ביישן או פתוח? תלוי עם מי מה הצבע האהוב עליך? גווני כחול ואפור מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את הביטחון העצמי מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את השניצלים בצדדים XD אתה מאושר? יש מה לשפר אבל אני בסדר... היית פעם מאוהב? חשבתי שכן אבל בסוף לא כיף? אני חושבת שכן.. צריך להיות לא? שיחקת פעם בסימס 2? בארור מה אתה חושב על העם הבריטי? וולגרים ומצחיקים אני אוהבת את המבטא מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! זאת גם חוויה מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? נכונה מאוד אבל חבל שאין דרך אחרת ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: 4 ימים עם חברות בטורקיה ויוון מאמין ב- אלוהים? לפעמים אני פונה אליו... לפעמים הוא גם מקשיב רוחות? נראה לי שכן.. חיים שלאחר המוות? אין לי דעה על זה... חחח זאת באמת שאלה שמעסיקה אותי.. ברצינות! גלגול נשמות? לא פיות? רוצה להאמין מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? כמה מבטים כבר אפשר לעשות..? אהבה וירטואלית: לא... אהבה בשלט רחוק? תלוי כמה רחוק תהנו- תודה :] נהניתי :]

darkDork

New member
אני דיי בטוחה שעניתי על זה.. XD

כמה וכמה פעמים..אבל מי מתלונן XD שאלות כלליות: שם: ליאט גיל: 8 וחצי ועוד עשר יומולדת: 1.3 גובה: כזה גובה נו..ממוצע..[מי בודק?] צבע שיער: חום צבע עיניים: ירוק דברים אהובים: אנשים טובים ומוזיקה טובה ו..דברים כאלה..טובים להקה: אוונסנס ועוד כל מיני..אין לי כוח לחשוב XD זמר/ת: זמרים טובים שחקן/ית: נטלי פורטמן ^^ אוכל: אהא בגד: מה שיש XD סתם חפץ בחדר: ספר של הארי פוטר שאני תכף אמשיך O: דיסק: אני אבחר לא לשתף מסיבות של הגנה על כבודי. XDDDDD סרט: הסודות, הארי פוטר 5 וראיתי קודם תופסים גל עם שני והיה חמוד ^^ [פינגווינים
] בנאדם: יש הרבה O: חדר בבית: שלי ^^ מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני..דקות ספורות שמעת מוזיקה: כמה דקות נפגשת עם חברים: כמה דקות XDD הסרט האחרון שראית: תופסים גל D: הריח האחרון שהרחת: בעייתי, האף שלי סתום XDDD הרעש האחרון ששמעת: מילקי נובחת הספר האחרון שקראת: קוראת הארי פוטר 7 המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: שבא לי להמשיך..אבל אז ייגמר הספר הבנאדם האחרון שחשבת עליו: הארי פוטר..XDDDDD תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? אוויר תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? אוויר בריבוע קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? אני אבחר לא לשתף שוב XD קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? אני לאמא ושני אליי קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? תנחשו XD מה אתה לובש כרגע? ג'ינס וגופייה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לקנח את האף name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: יש כמה כאלה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: נו במת P: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: ענבר שם של קרוב משפחה אהוב: ... השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: פיכסה פיכסה >< [היא צכה לשנות את השם לזה] השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אין לי מושג השם של חיית המחמד שלך (אם יש): מילקי וגולי איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מסטיק טוב...וואו בא לי עכשיו מסטיק קפה אתה שותה: מה שיש.. XD...בררנית אני ואיזה תה: גם מה שיש משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: סוליטר?..
יומן יש לך לבצפר (אם יש): כבר אין צורך מחשב יש לך: כזה..מחשב מצלמה יש לך: כזו..מצלמה פלאפון יש לך: נוקיה על סמים XD סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: הממ..אין לי מושג כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע? כלום D: איזה חלונות פתוחים לך במחשב? הפורום מה עשית לפני שענית על השאלון? חזרתי הבייתה נהגת? כע התנשקת? כע טסת לחו"ל? כע ביזבזת את כל הכסף שלך? אולי
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? כע נשארת ער לילה שלם? כע עבדת במשהו והרווחת כסף? כע או/או. יס או הוט? הוט..זה מה יש כרגע מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף שחור או לבן? שניהם מחשב או טלויזיה? מחשב. ללא ספק ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כרגע! ^^ כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם D: בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? סלט
אבל גם פסטה זה טוב שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו אמריקה או אנגליה? אחד מהם ;[[[ ישראל או מקום אחר: כשמנסחים את זה ככה ברור שישראל XD רוק או פופ? רוק אבל כל דבר במידה מסויימת D: פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים דיסקמן או ? MP3 אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? אע לא יש לך חבר/ה? נוופ מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כל הזמן שלי הוא פנוי ^^ יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא במיוחד למה? ככה יצא..? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? תלוי בסיטואציה אתה עושה גבות? כע אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כע אתה מרגיש יפה? ...אני חוששת שבר תקרא את זה XD למה? כי היא סטוקרית חעמודה כזו אתה ביישן או פתוח? תלוי עם מי מה הצבע האהוב עליך? יש הרבה ^^ מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? נממ..כל מיני מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? ...כן היי בר. XD אתה מאושר? כע! ^__^ היית פעם מאוהב? כע כיף? לא P: שיחקת פעם בסימס 2? כע מה אתה חושב על העם הבריטי? הם אחלה מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! עוד..חודש ומשו O: מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? שזה היה מזמן כבר ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: כשזה נוגע לכתיבה שמאלית.. XDD אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחונית למה? ככה יצא ^^ [תחשבו לבד XD] ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: אוונסנס בארץ..אין צורך להרחיב ^^ מאמין ב- אלוהים? סוג של רוחות? סוג של חיים שלאחר המוות? כע גלגול נשמות? כע פיות? איי דונו D: מלאכים? כע ערפדים? עדיין לא ניתקלתי באחד D: אהבה ממבט ראשון? איי דונו אהבה וירטואלית: עדיף שלא אהבה בשלט רחוק? עדיף שלא וזעוווו

Evi Virus

New member
תגידי, ליאטי,

הדיסק שאת לא רוצה להגיד את שמו, זה של מי שאני חושבת שזה?
הציעו לך לעשות משהו בקשר לזה כי את גדולה והם קטנים!!!! כן?

HidingPlace

New member
עונה~

שאלות כלליות: שם: יוני כהן גיל: 17 יומולדת: 13.11 [אז אני אהיה בן 17 ^^] גובה: לא יודע, אבל לא גבוה במיוחד, משהו כמו מטר 70. צבע שיער: שטני. צבע עיניים: חום. דברים אהובים: אמ, מוזיקה, תופים, ולא יודע. להקה: אוונסנס, ווית'ין טמפטיישן ועוד הרבה... זמר/ת: פינק
שחקן/ית: הולי מרי קומבס P: אוכל: אגרול? XD וטבעול. בגד: [?] סתם חפץ בחדר: בובה של ג'ק? דיסק: [?] סרט: אמ, נייטמר ביפור קריסמס? בנאדם: [?] חדר בבית: [?] מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: עכשיו, אמרתי לאמא לילה טוב. D: שמעת מוזיקה: עכשיו, השארתי את "איירוניק" דלוק וכשבאתי למחשב הוא השמיע את זה עדיין
נפגשת עם חברים: אתמול יצאתי לעיר. ם: הסרט האחרון שראית: הארי פוטר ומסדר עוף החול, בע. הריח האחרון שהרחת: לא זוכר, אני לא מריח לאחרונה. Oם הרעש האחרון ששמעת: אמ כשאני מקליד יש רעש O: הספר האחרון שקראת: אני לא בטוח אבל זה בטח היה "אראגון". המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: אם זה היה "אראגון" XD הבנאדם האחרון שחשבת עליו: איילה, בגלל "איירוניק" XD תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך. Oם תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? בפלאפון שלי XD קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? אין לי פה דיסקים >.> קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? שיחה אחרונה הייתה לאמא, ויאנה צלצלה אליי. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מיקוד מתמטיקה 005 קיץ 2007, נכון אתה מצטער ששאלת? XDD מה אתה לובש כרגע? מכנס קצר וחולצה קצרה O: מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לישון, אני חושב. X: name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: יאנה D: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני לא שונא אף אחד O.O השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אודי xD שם של קרוב משפחה אהוב: רינת P: השם של חבר-אינטרנט אחד: מיתר
השם של המורה השנוא/ה עליך: פאולה . איו. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אמ, לא יודע. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין. איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מסט, הכי חזק, עם הקולד אפקט. קפה אתה שותה: נס קפה של נס קפה ^^ ואיזה תה: רגיל, ויסוצקי. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: אני לא משחק כ"כ. >: יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין לי. מחשב יש לך: רגיל כזה O_ם מצלמה יש לך: אין >< פלאפון יש לך: נוקיה 6600. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: משכורת? XDDD כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עידן O: עם מי אתה מדבר בטלפון? עכשיו? עם אפחד. מה אתה שומע? איירוניק, כן עדיין xDD איזה חלונות פתוחים לך במחשב? זה, MSN, עידן, והמדיה פלייר. מה עשית לפני שענית על השאלון? צפיתי בערוץ 22. נהגת? יאפ. התנשקת? יאפ. טסת לחו"ל? נופ. ביזבזת את כל הכסף שלך? עוד לא, אבל אני בכיוון הנכון. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? יאפ. נשארת ער לילה שלם? יאפ. עבדת במשהו והרווחת כסף? ברור, ומחר אני מתחיל עבודה חדשה ^0^ או/או. יס או הוט? הוט. מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר! קיץ/אביב או חורף/סתיו? אביב וחורף. |פטריה|
שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? מחשב. ספה או כורסה? ספה. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אחר! כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם! בשר או חלב? חלב.
פסטה או סלט? אמ, פסטה. XD שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו. P: אמריקה או אנגליה? אנגליה. ישראל או מקום אחר: אחר. |: רוק או פופ? רוק. פוסטרים או קירות חלקים? חלקים. דיסקמן או ? MP4 MP4 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? ג'ון. :p יש לך חבר/ה? נופ. >: מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לעבוד. יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא. למה? כי אני עם טוקמן. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות. D: אתה עושה גבות? למזלי אני לא צריך :X אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? נמ. אתה מרגיש יפה? אמ, דיי. למה? כי אם אני לא אגיש ככה, אז מי צריך להרגיש? >.<; אתה ביישן או פתוח? תלוי למי. מה הצבע האהוב עליך? בורדו ושחור. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? חוזר סלבנות מטורף!@#$ מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את האף? >: אתה מאושר? לא כ"כ. היית פעם מאוהב? כן. כיף? בהחלט. שיחקת פעם בסימס 2? כן, יש לי אותו פה על המחשב ^^ מה אתה חושב על העם הבריטי? שאלה טובה, אני חושב שהם צריכים לעשות משהו עם המבטא הזה, בלתי אפשרי לנהל שיחה ככה. נכון מיתר? XDDD מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא ממש אכפת לי. רק כואב לי על הכלבים. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימני. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחוני. למה? כי אני לא אוכל את החברים שלי. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: אמ, לא עולה לי כרגע משהו עם אושר. מאמין ב- אלוהים? לא יודע. רוחות? לא יודע. חיים שלאחר המוות? טוב לי להאמין שכן. גלגול נשמות? כנ"ל. פיות? לא יודע. מלאכים? כן. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? לא. אהבה וירטואלית: לא יודע. אהבה בשלט רחוק? לא.

Evi Virus

New member
אהבתי את התשובה על העונות, אתה לומד ../images/Emo98.gif

|כאפית|.

kittycatbone

New member
או ווה

דרך נהדרת להפיג שעמום
שאלות כלליות: שם:
יסמין גיל:
17 יומולדת:
6.9.1989 גובה:
1.69 צבע שיער:
חום. צבע עיניים:
חום. דברים אהובים: להקה:
רדיוהד, אוונסנס, מיוז ועוד.. זמר/ת:
ביורק, אמיליאנה טוריני, ת'ום יורק ועוד... שחקן/ית:
ג'וני דפ, בראד פיט, אורלנדו בלום ועוד. XD אוכל:
ספגטי, סלט ירקות, סלט פירות, שוקולד, גלידה.. הכל כמעט חוץ מבשרXD בגד:
כע סתם חפץ בחדר:
המאוורר. בימי הקיץ הללו. דיסק:
המוןXD נגיד שהאחרון ששמעתי- prodigy - fat of the land סרט:
מועדון קרב.. בנאדם:
כלמיני מההה חדר בבית:
חדרי והסלוןXD (אפילו שיש הטוענים שהסלון הוא כמו החדר שלי
) מתי בפעם האחרונה... !! דיברת עם מישהו:
אם זה פנים מול פנים אז בבריכה כשאמרתי שלום למציל. שמעת מוזיקה:
כרגע נפגשת עם חברים:
שלשום. הסרט האחרון שראית:
אממ.. משהו עם בראד פיט וג'וליה רוברטס, ממש חמוד! רק חבל שראיתי את זה מהסוף בערך.. הריח האחרון שהרחת:
סבון?
הרעש האחרון ששמעת:
את ההקלדה של המקלדת. הספר האחרון שקראת:
עדיין קוראת את הארי פוטר 7 ..
המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:
לענות על השאלה הזאת
הבנאדם האחרון שחשבת עליו:
אמממ ליאטXD (בגלל מה שאמרתי על הסלון) תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?
בבובה של הכלב מנקה המסכים שלי.! תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?
אוויר וקיר
קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?
ואוו כל הדיסקים שלי פה לידיXD הכיהכי קרוב זה דיסק שידיד שלי צרב של יצירות- הרומנסה שניגנתי של בטהובן, רביעייה של בטהובן וסונטת ה"האמר קלאוויר" של בטהובן.. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?
ל-*444 לבדוק את החשבון שליXD ואליי... מספר בית שאני לא מזהה, נראה לי של העבודה של אמא. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?
שוב, יש לי כאן ספריה שלמה מוליXD מה אתה לובש כרגע?
פיג'מה
וזה גס כזה.. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?
כנראה שלישון.. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה:
לא יודעת אם יש רק אחד שהוא הכי טוב. או פשוט הכי טוב
השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:
לא שונאת אנשים
השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת:
מהאלה שהם עדיין חברים שלי, נטע
שם של קרוב משפחה אהוב:
אמא ואבא?
השם של חבר-אינטרנט אחד:
בר! (הראשונה שעלתה לי לראש כרגע מה..!) השם של המורה השנוא/ה עליך:
לא שונאת מורים. :( פשוט.. לא..אוהבת כל כך.. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:
אממXD השם של חיית המחמד שלך (אם יש):
צ'יפי וסנופי. איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:
MUST מנטה עדין. אבל אני לא כל כך לועסת מסטיקים.. קפה אתה שותה:
נס, עם הרבה חלב והרבה סוכר
ואיזה תה:
הו, עכשיו אני שותה המון תה נענע שהמצילה מכינה לי בזמן שאני עובדת בבריכה
משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:
אמממ. לא ממש יוצא לי בשנים האחרונותXD יומן יש לך לבצפר (אם יש):
היה!
בובספוג
מחשב יש לך:
פנטיום 4 שכזה. סביר, לא מעולה לגמרי..
מצלמה יש לך:
דיגיטלית לא מוכרת כל כך
פלאפון יש לך:
נוקיה הכחול הקטן של צביקה פיק הזה.. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:
טחורים! חח סתם
אממ....
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?
לא יודעת, כלמיני
עם מי אתה מדבר בטלפון?
לא מדברת יותר מדי בטלפון
מה אתה שומע?
את רומיאו ויוליה של צ'ייקובסקי.
|נזכרת בסימסXD| איזה חלונות פתוחים לך במחשב?
החלון של הלאסט.FM, 5 חלונות שיחה במסנ (שאני לא מדברת עם אפאחד כרגע
), פורום באפי, זה, תקיית הקבצים שלי שהתקבלו, והמדיה פלייר. אממ קצת הרבה הא?
מה עשית לפני שענית על השאלון?
דפדפתי לי בפורומים או סתם באינטרנט... נהגת?
אני לומדת!@!!!@!!! ^^ טסת לחו"ל?
כע ביזבזת את כל הכסף שלך?
מהכוונה?XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה?
אמממ לא שטבעתי [הוי עכשיו רגע השיא של רומיאו ויוליה.. כשהסימסים מתנשקים נשיקה צרפתיתXD] נשארת ער לילה שלם?
הו כמובן.. עבדת במשהו והרווחת כסף?
אני עובדת בזמנים אלו^^ או/או. |טררררררם רםםםםםםםםםםםםםםםם טהדהדהדהדהדהדההההההההההההההההההההההה| יס או הוט?
הוט!!! מסנג'ר או אייסיקיו?
מסנ.
קיץ/אביב או חורף/סתיו?
חורף וסתיו לגמרי.! שחור או לבן?
לבן מחשב או טלויזיה?
מחשב ספה או כורסה?
ספה ארנק או קופה?
ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?
פה!! כסא מסתובב או כסא רגיל?
תלוי למה.. כסא עם ידיות או בלי ידיות?
תלוי למה! בשר או חלב?
ואוו ברור שחלבXD למרות שגם זה הממ..! פסטה או סלט?
WTF, בכוונה לבחור בין שני המאכלים האהובים עליי?!?

kittycatbone

New member
אמשך.!!! (כאילו המשך נו)

פסטה או סלט?
WTF, בכוונה לבחור בין שני המאכלים האהובים עליי?!?! נראה לי שסלט.. אבל אחד טעים! שניצל טופו או שניצל רגיל?
טופו כמובן!!!! אמריקה או אנגליה?
אנגליה
ישראל או מקום אחר:
ישראל! רוק או פופ?
רוק פוסטרים או קירות חלקים?
קירות חלקים. למרות המצב הנוכחי של החדר שליXD דיסקמן או ? MP3
בהתחשב לעובדה שאין לי אמפי3 אז דיסקמן. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?
מחשב, כי זה הדבר היחיד שיש לי
סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?
קיטי, עצם, קושקושית, ג'סי ועוד טריליון כינויים אחרים שעשיתי להם רשימה בבלוג שלי
יש לך חבר/ה?
לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?
מחשב, לנגן, לצייר, לראות טלוויזיה
יש לך חשבון פלאפון גבוה?
יותר מדי בשביל אמא שלי, אבל לא עדכדיכך.. למה?
כי.. אני מסמסת יותר מדי?
אבל יש לי עכשיו חבילה חדשה לסמסים אז יהיה טוב
מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?
האמת ששיחות, אבל סמסים זה פשוט יותר יעילXD אתה עושה גבות?
כן
אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?
כןXD אתה מרגיש יפה?
לא.. למה?
כי צריך להיות יפה כדי להרגיש יפה! אתה ביישן או פתוח?
די ביישנית
מה הצבע האהוב עליך?
כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?
המון מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?
הרוב
אתה מאושר?
אושר זה עניין יחסי
היית פעם מאוהב?
נראלי.. כיף?
מה?
שיחקת פעם בסימס 2?
לא בדיוק.. מה אתה חושב על העם הבריטי?