אהבות קטנות

whasuuuuuup

New member
אהבות קטנות

חשבתי שיכול להיות חביב לשתף ולהשתתף בדברים הקטנים שאנחנו עושים בשביל לפנק את עצמינו שגם אם זה נראה שטותי וקטן ברגע הנכון זה פינוק שלא מהעולם הזה. אז אני אתחיל ואסתכן בלהשמע (להקרא) דבילית לגמרי יש לי התמכרות חדשה - אייס ארומה דיאט (דיאט אצלי זה בילד-אין) השבוע אפילו עשיתי סיבוב שלקח חצי שעה בדרך חזרה הביתה רק בשביל לפנק את עצמי עם אייס ארומה דיאט שבתוך היחסים שלי עם אוכל ודיאטות ומה מותר מה אסור מופיע לפעמים כמו נווה מדבר באמצע סהרה יאללה - תורכם

Old Girl

New member
אלכוהול.

בייחוד יין וקוניאק. אוכל טוב. לשבת ולא לעשות כלום.

באזיל25

New member
אההה

פופקורן פופקורן פופקורן.... ואני אשמע כמו חייזר, אבל בימים הטובים של בבילון 5 זה היה בא עם בירה... לפעמים הפופקורן לא פחות חושב מהסרט... מתי יהיה בירה לייט?

באזיל25

New member
לא באלכוהול

הכרס הכרס! בירה, רק בארועים חברתיים, אחרת זה יצא משליטה!

Old Girl

New member
באירועים חברתיים

זה גם יוצא מהשליטה. ד"א קראתי מאמר שבו היה כתוב שמשמינים לא מבירה אלא מהנשנושים ליד... אולי יצרניות בירה מימנו את הכתבה.

באזיל25

New member
גם וגם

הבירה עושה את שלה גם בלי העזרה של הנישנושים... ואני ילד גדול(בערך), לא זוכר שהשתכרתי בלי שהתכוונתי אי פעם... ספונטניות זו מילה גסה?! אגב, אירוע חברתי זה גם לשבת עם חבר לבירה...

Old Girl

New member
../images/Emo45.gif הכל נכון

לצערי אני כן משתכרת בלי להתכוון - יכול להיות שהמפתח הוא להתכוון לא להשתכר. ובירה אני שותה מאז הינקות, שמו לי בבקבוק במקום מטרנה.

Barvazoom

New member
לא

אני אוהבת מד"ב. את כל הסדרות של מסע בין כוכבים והספינים שנוצרו. למה? יש איזהשהוא מבחן שלא עברתי?

באזיל25

New member
לא לא

זה פשוט משהו שמועד לפורענות של ירידות... הצהרות כאלו הן בהחלט הרמה להנחתה!

באזיל25

New member
אה...

אני פשוט רגיל לירידות מהמקור הזה... אני אגב לא משתגע מהרבה כאלה, פשוט בבילון היתה משהו ממכר ביותר.

Old Girl

New member
אני לא מבינה מה הבעיה

בלראות בבילון, נראה לי שזה בקטנה. אני לעומת זאת ראיתי את כל הפרקים של מלחמת הכוכבים - כולל הזוועות האחרונות - 5 פעמים ויותר. זה באמת משהו שלא מספרים להורים של בן הזוג.

באזיל25

New member
את רואה!

אז יש עם זה בעיה... מי שרואה את זה הוא לא פחות
מאלה על המרקע.

avshalomat

New member
באמת סידרה גדולה

חוץ מזה כל היופי בה זה העלילה ולא שזה מדע בידיוני אבל אני בונה על מרתון סיפורי עמים קודם, |מזמזם את מהגינת הפתיחה| טה טט טטם טאאאט

למעלה