אהבות קטנות

magenta73

New member
אחותי,

את הופכת לפיוטית לעת זקנה? אצלי, בירה בשכונתי לאחר יום עבודה/לימודים קשה... גם היא נווה מדבר בסהרה :) ואם אני רוצה לפנק את עצמי אז כל מה שקשור לשוקולד. במיוחד שוקולד חם + גלידה.

bioc1

New member
דיאט??? ../images/Emo5.gif

לא בבית ספרי!!! אם את אוכלת/שותה משהו טעים אז עד הסוף... ובכלל אני לא מתה על האייס של ארומה...טעמתי טובים וזולים ממנו (קפיטרית העיגולדים באוניברסיטת בר אילן 6 ש"ח לאייס גדול...
שווה לחזור לשם רק בשביל האייס...)

bioc1

New member
ללבוש רק חלוק?

מה את רוצה ללבוש באמצע הלילה? שמלת ערב?...

Miss Thang

New member
להיות לבד,

להיות לבד, להיות לבד, להיות לבד, להיות לבד, להיות לבד, להיות לבד, ... כל כך חסר וכל כך נחוץ לי עכשיו. וגם סיגריות, מוסיקה, וזמן לבד כמובן:)

אתה לא תאמין אם אני אגיד...

אבל אני מפנקת את עצמי כשיש לי תחרות טובה...רק אחרי דבר כזה אני יכולה לנוח...להרגע...החיוך שיש לי על הפנים אומר הכל...וכמות האדרנלין שיש לי בדם משאירה אותי ערה... הלוואי והיה לי היכולת לקבוע אם לפנק את עצמי או לא... ובנוסף... לאכול כבד אווז טוב זה מעדן בשבילי... לעשן בלאק פעם ב... לנוח...כי רק אלוהים יודע כמה קשה...

פוEט

New member
אצלי

זה לראות סדרות טלויזיה קלאסיות עם כמה חטיפים .

אישון36

New member
הדברים הקטנים באמת

לנסוע ברכב, במסלול אפילו מוכר ולהסתקל על הנוף. לראות משהו תמיד היה שם.........ותמיד לא ראיתי. התמכריות ? לפעמים מה שעצוב זה שאוכלים את השוקולד בלי להתענג.........אז ההתמכרות היא להתענג. אישון. מתענג.

למעלה