אהבה

Mאיה

New member
אהבה

אני חושבת על המילה הזאת רבות לאחרונה. "אהבה", מילה בעלת עוצמה אדירה שאחריה מסתתרת תחושה עומקה, נדירה ואלוהית. את הנדירות הזאת חוויתי פעמיים. פעמיים חשתי כמו ציפור. נסקתי לגבהים שלא חלמתי שאדע. האהבה הראשונה שלי הייתה כל כך מיוחדת, הייתה מתנה נדירה שלא חשבתי שקיימת כמותה. וכשהיא הסתיימה (בלב היא לא ממש נגמרה) חשבתי שלעולם לא אזכה לאהוב בצורה שכזאת. האמת, גם צדקתי! האהבה השניה שחוויתי הייתה פי אלף גדולה ועוצמתית מקודמתה, הייתה חלום שהתגשם, הייתה מציאות הזויה, אני עדיין נושאת את האהבה הזאת..למרות שגם היא הסתיימה, היא לא ממש נגמרה, בלב נשמר מקום של כבוד לאחד שגרם לי להגשים חלום, ליישם את הרגש. אז נכון, לשני האנשים המיוחדים האלה יש מקום של כבוד בליבי, לא סתם מקום. ממש חדר בלב..חדר שמעוצב באישיות המקסימה של כל אחד ואחד מהם. חדר שתלויות בו תמונות מהתקופה של הביחד, חדר שעננים של זכרונות משוטטים להם בתוכו. חדר קסום שאני נכנסת אליו כשקצת עצוב, חדר שמחבק אותי, עוטף אותי ומחמם לי את הלב..וגם גורם לדמעה קטנה להשתולל לה במורד לחיי. חדרים שכאילו, מיוחדים. ועתה, לאחר שתי אהבות עצומות וגדולות כאלו אני מוצאת את עצמי שואלת לא פעם ולא פעמיים הייתכן לחוות אהבה כזאת בשלישית? התתכן עוצמה אדירה ממה שידעתי? היתכן שנותרו בי רגשות בכלל?..ואיך יתכן אם אני מרגישה שעייפתי? ואולי מי שיודע לאהוב בכזאת עוצמה מסוגל לה שנית?...כבר שמעתי זאת לא פעם..רוצה כל כך להאמין, ומצד שני עייפה קצת מלאהוב בשלישית. ואולי שתי אהבות שכאלו זה מספיק? הרי ישנם אנשים שעוברים חיים שלמים ולא זוכים לאהוב ולהרגיש נאהב בצורה בה ידעתי. אז אולי נותר לי רק לאמר: זכיתי! מאחלת לכולכם לאהוב ולהיות נאהבים בכל רגע ובכל זמן.
Mאיה.

oren 27

New member
Mאיה

הקסמת אותי כוכב נדיר שכמותך את מופלאה אורן.

oren 27

New member
Mאיה

רואים טיפה אבל אל דאגה אני לא אספר
אורן.

Mאיה

New member
ואם אשאל כאן את החברים...

הם יגידו לי שאתה בחור אמין?
או שמוטב לא לשאול...כי אז עולות השאלות, ואז אצטרך לגלות את שאסור לספר...אהמממ, מסובך העניין...

oren 27

New member
Mאיה ממוש

סודך שמור עימי. את מתוקה אורן שולח לך

Mאיה

New member
תודה! ../images/Emo9.gif -אופסס, הסמקתי שוב..

טוב, תסמיק איתי? אז אומר את מילות הקסם:" אתה מתוק".. נו,עבד??

oren 27

New member
Mאיה אילו מילות הקסם :

מה הקסם הטמון בשפתותייך הגורם לי תשוקה אינסופית אולי זה העיקול המתמרד בקצה יופייך המקרב אותי אלייך בלי לדעת אולי זה האדום המתמתק שטעמו זורם בי כנהר איטי ומה הסוד שבעינייך המושך אותי בכבלי פחד רק אלייך אולי זה הנצנוץ המשתובב או סתם סימן נוגה שם בקצה המנתב אותי אל משעולייך אורן.

מאיה יקרה..........

באהבה יש הכל אהבה טומנת בחובה המון רגש.. ולא משנה אם אם עייפנו. תמיד יש כוח לאהוב.. אהבה גורמת לנו פשוט לעוף גם אם אין לנו כנפיים... אין סף לאהבה .... הלב רוצה עוד הלב דורש עוד.... אנחנו רוצים עוד..... ואני מאחלת שבליבך יהיו תמיד.. אהבה,,,אושר,,ושמחה ........חוקרת...........

Mאיה

New member
חוקרת מקסימה,

קראתי את מה שרשמת והתרגשתי. נהניתי מכל מילה. המילים שלך נוטעים תקווה. אני רק יכולה לנחש שאת מאוהבת עתה, כי התחושה שהמילים יוצאות לך היישר מהלב, ושזה בא ממקום מאוד אוהב. תודה על התגובה ושתמיד תחושי אהבה, שלך
Mאיה.

מאיה מתוקה

תודה מתוקה... מילותיי תמיד באות מתוך ליבי גם אם לטוב וגם אם לרע.... אהבה תמיד יש בלב.... גם אם לא מאוהבים..... שלך.........חוקרת

Mאיה

New member
וואי, עשית לי ממש טוב על הלב...

את מקרינה משהו אמיתי ומחמם.

ווווואיייייייייייייי

עכשיו אני מסמיקה
תודה יקירתי.... גם אם לא מכירות הלב שלך ענקייייי את זה אני יודעת........ ..........חוקרת........

למעלה