אהבה

lovelove12

New member
אהבה

שלום לכולם לפני כמה שנים (הייתי אז עוד בייסודי) ידיד שלי הציעה לי חברות... הייתי אז ילדה ממש בישנית ולמרות שהרגשתי קצת משהו כלפיו סרבתי מאז התנתק הקשר ביננו כאילו לא היה לא דיברנו מאז. היום אני בתיכון הצלחתי לשכוח אותו אבל בימים האחרונים הכול חזר ואני רואה אותו הרבה יותר אני לא יודעת מה לעשות כדי לחזור איתו לקשר אשמח אם תעזרו לי ( אנחנו לא באותה כיתה ולא לומדים ביחד ככה שזה יותר קשה! אבל אנחנו כן באותה שכבה :) ) גיל:15
 

מפתחSoul

New member
מצטערת, הכתיבה כאן היא מגיל 18.

סתאאם
כולנו כאן מתנהגים כמו בני 14 והרבה כותבים כאן כמו בני 13. יש לשניכם פייסבוק? -אם כן, תגיבי לו מדי פעם על פוסטים שלו ובהמשך את יכולה ליזום איזה שיחת אינבוקס שתתפתח לאיזה משהו משותף שתנסו לעורר (משחק כדורגל וכו'). -אם לא, זה הזמן להוסיף אותו (בתקווה שיש לך\לו). כשאת רואה אותו..... הוא גם רואה אותך? אתם אומרים שלום? הוא מתייחס אלייך באדיבות\סימפטי? ושוב, תנסי ליצור שיחה בהפסקה (וואי עשית לי געגועים לביצפר!!!) את יכולה להתחיל את האינטרקציה בלהגיד שלום מדי פעם כשנתקלים אחד בשני ורק בהמשך לפתח את השיחה. לגשש איך הוא מסתכל עלייך, אם את אופציה מבחינתו... ותזרמי. כן כן לא לא מה שבטוח, אם לא, תקבלי את זה בקלילות והמשיכי הלאה יש המוןןןןןןן דגים בים, את לא מתארת לעצמך כמה. ואנשים משתנים, אז אל תגיעי אם ציפיות בשמיים שלא תתאכזבי בקרשים.
בהצלחה חמודה
 

aaronc76

New member
פחח דברי בשם עצמך

אני מתנהג וכותב כמו בן 14.5 לפחות!
 
שלום

אם את אוהבת אותו, חבל שהתנתק הקשר. נסי לפנות אליו ולפתח אתו שיחות מתענינות וכך לחדש את הידידות אתו. אולי תוצר מזה גם חברות בסוף.
 

RieM

New member
די פשוט

בהפסקה תיתקלי בו "ככה במקרה"
וכשהוא ישאל אותך לפשר הענין, הוציאי לו לשון חצופה.
ואם הוא עדיין יהיה נבוך / מבולבל / פרצוף תשעה באב ... חייכי אליו חיוך מקסים, כמו שרק את יודעת.
 
למעלה