אהבה של חורף

סקסיית

New member
אהבה של חורף

אהבה של חורף היא מחממת את הלילות הקרים היא נעימה כמו נעלי בית מפרווה היא מכרבלת כמו שמיכת נוצות היא רכה כמו פתיתי שלג ראשונים היא מדגדגת בלב כמו טיפות גשם קלילות היא צלולה כמו האוויר אחרי הגשם אהבה של חורף היא איטית כמו התנועה ביום גשום היא מתנהלת בעצלתיים כשברקע שיר שקט היא מסתורית כמו ערפילי בוקר של לילה קפוא אהבה של חורף היא מפציעה כך פתאום וללא תנאים כמו האף שמציץ מבין כל הצעיפים והכובעים אהבה של חורף אהבה חמה

הולמס 30

New member
כל דבר שיחמם

הולך נכון שהתכוונת לנעלי בית מפרווה בצורה של ארנבונים חמודים? (ההם שהם לא מייצרים במידה 46
)

סקסיית

New member
דווקא פעם עשיתי למישהו מידה 48

אבל זה היה אחרי חרישה מטורפת של כל העיר.... ולהשיג פרווה וכו'.... עשיתי לו פרונת מתוקה
הוא פחד ללכת איתן שלא יתבלו

יש פה עד מידה חמישים ../images/Emo13.gif

טוב שאמרת, עכשיו אני יודעת מה להביא לך מפה שאגיע לארץ. :) (טוב שיש לך סוגרים, ולי עיניים )

אהבה של חורף..

להתכרבל עליו במיטה.. להצמד קרוב קרוב כי קררררררר לגעת לו "בטעות" עם הידיים הקרובות במה שנמצא לו מתחת למכנס.. ולראותאותו קופץ <זה תמיד מצחיק> ואז להתקרב עם הפה החם..
אני בעד אהבות רב עונתיות

אהבה של חורף -

מרק חם עם הרבה תוכן או לחילופין סיידר וקינמון, גם הוא חם כמובן ועוגת שוקולד עם גלידת וניל בצד. אממ...יאמי...

סקסיית

New member
אויי עשית אותי רעבה

ואני כאן עם פריגיות אורז וגבינה 3%.... אין כמו סיידר חם עם קינמון או מרק ירקות עשיר עשיר

Doggy Lover

New member
מוכשרת אחת!

נהנית לקרוא אותך תמיד, המילים שלך כמו נהר שזורם, פעם שקט ואיטי, פעם רועש וגועש, תמיד רטוב, תמיד זורם, תמיד איתך...

סקסיית

New member
תודה ../images/Emo9.gif

אהבה כזו.... היא אהבה שנשארת.... יאללה... הלכתי לחפש חורף אמיתי... אולי שם גם אמצא אהבה

סקסיית, את כותבת נפלא

מעבירה רגשות ותחושות מחזירה למקומות אחרים. אך השלג השנה מאחר לו..... וכנראה שגם האהבה.... ?!?!?

למעלה