אהבה מה לעזאזל יש במילה הזו?

אהבה מה לעזאזל יש במילה הזו? ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif

אוקיי, האמת היא שאני לא יודעת ממש מה לכתוב אבל מרגישה שאני רוצה לכתוב אני דיי מבולבלת
ועצובה עכשיו
אני פוחדת להיסחף פה עם מילים כי יש עוד מישהי שמעורבת ריגשית בעניין
. אוקיי אז מה שיש לי להגיד לה... אני אוהבת מכל הלב תמיד אהבתי מכל הלב
אותו לב שעכשיו נראה כך
אני נתתי מעצמי והשקעתי והאמנתי אולי את לא חושבת ככה, אולי לדעתך לא עשיתי מספיק למרות שלדעתי אני עשיתי המון והכל היה מתוך אהבה
אני רוצה שתדעי שאני כן מתגעגעת אלייך והדברים שהשקעתי וקניתי ועשיתי והכנתי לך אני לא מצטערת שעשיתי אותם אני אולי מצטערת שאני לא יכולה לעשות אותם שוב ולקבל חזרה חיוך וחיבוק, כי גם אני ינסה עכשיו לחזור לעשות אותם אני לא חושבת שחיבוק יהיה בכלל חלק אפילו לא קטן מהתגובה, אולי תגידי: "תודה נשמה אבל תביני אותי.....וכאלה....". אני רוצה שתדעי שאני מתגעגעת לימים שהיית באה לישון אצלי ב
(במיוחד בחורף האמת) שהיית מחבקת
והיינו ישנות יחד. בבוקר להתעורר עם
והמון אהבה
אוף אני מתגעגעת
, ושהייו הולכת לטייל ולעשות
קניות יחד. בבוקר להכין לנו לשתות
, אוף עצוב להיזכר ולדעת שאולי אחרת תעשה את זה במקומי(במיוחד אחרי שאמרת שאת מגעגעת גם אבל...) אה, וכשהיית חולה אני ישר רצתי והתרוצצתי וישבתי לידך לילה שלם עוד מים עוד כדור עוד חיבוק עוד מטפחת רטובה על המצח שירד החום
עוד ועוד ועוד תמיד עשיתי עוד..
. ושישבנו לראות סרטים
ושאכלנו בחוץ
אוף "שהיינו,שהיינו,שהיינו.." נמאס לי מזה מלשון העבר
יש עוד המון המון לכתוב אך אין בי כוחות להיזכר גם ככה זה כואב שם----------->
הקטן הזה שכלכך מלא באהבה
. למה לך להזכיר רק את הרע את זה שלא הסתדרנו תמיד??! למה לך לא להיזכר באותם דברים שכתבתי, ובלילות הלבנים שהיו לנו אם מלעשות אהבה ואם מלדבר על דברים שבלב עד הסוף כל הסודות שלך סגורים ושמורים במגירה בתוך ליבה של ציפור נפשי ושלי כנ"ל בשלך. כנראה שסימן הזהירות
היה שם מזמן כמו שהתלהבת להזכיר שאת מזמן כבר לא איתי זו אני שאיתך
! אז אני לא יודעת מה עוד אפשר לומר אחרי משפטים כאלה כשלך אני רק יכולה להגיד לך שאני מבולבלת וכועסת ושונאת
ואוהבת אותך מאוד
וכואבת בין יתר הרגשות המעורבים
ככה הרגשתי כואב כש..
----->
---->
העיניים שלי כבר יאמרו לך הכל <> <> רק אם תאזרי קצת אומץ ולא תפחדי מהרגשות שלך אליי ותוכלי להביט לתוכן שוב! אוהבת למרות הכל וכואבת כמו אתמול עיניים מלוכסנות
ביי ביי לאב לאב לאב
שלי???!

למעלה